Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

mrokasia 15:01, 12 mar 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18113
malgol napisał(a)
Mrokasia, a może w takim razie te buki kolumnowe posadzić jako zywopłot czyli gęsciej? nie 3 szt ale np 4..nie wiem ile na metr dałoby wejść ,żeby sobie nie szkodziły. Myslałam o kolumnowych bo nie wyobrażam sobie włazić w głab tej rabaty depcząc byliny kilka razy w sezonie i żywopłot przycinać .
Obawiam się ,że tą plandekę i tak długo bym widziała bo zywopłot szybko nie urośnie.A drzewka kupiłabym większe i może byłoby ciut lepiej?Zawsze lepiej niż prawie goła siatka


Weź pokaż to miejsce. Tak jak teraz wygląda.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgol 15:25, 12 mar 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Dobra, jak wrócę z pracy cyknę fotkę z miejsca , z którego widać ta szmatę
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
inka74 15:37, 12 mar 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
All Gold jest 3 razy mniejsza od Macry, którą ma Iza pozostałe też ma odmiany raczej większe niż mniejsze. No i hakonki ma na dopasie obornikowym, w półcieniu, w przepuszczalnym podłożu więc szaleją jak głupie. U siebie zauważyłam, że all goldy na słońcu są jaśniejsze i takie jakby bardziej zwarte, limonkowe właśnie. A w półcieniu są jednak dużo większe, takie jakby luźniejsze i bardziej zielone. Tak czy siak z 50 cm szerokości zajmą.
Fajnie by w tym miejscu wyglądały
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
malgol 16:49, 12 mar 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
inka74 napisał(a)
All Gold jest 3 razy mniejsza od Macry, którą ma Iza pozostałe też ma odmiany raczej większe niż mniejsze. No i hakonki ma na dopasie obornikowym, w półcieniu, w przepuszczalnym podłożu więc szaleją jak głupie. U siebie zauważyłam, że all goldy na słońcu są jaśniejsze i takie jakby bardziej zwarte, limonkowe właśnie. A w półcieniu są jednak dużo większe, takie jakby luźniejsze i bardziej zielone. Tak czy siak z 50 cm szerokości zajmą.
Fajnie by w tym miejscu wyglądały


Iwona,miód na moje serce lejesz tam ok 70 cm więc może się zmieszczą!
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 17:30, 12 mar 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860


Taki mam widok z tarasu .zimą. chcę zasłonić ten fragment z niebieską szmata

____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 17:38, 12 mar 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Tak wygląda to miejsce z bliska.te 3 krzaki to jasminowce.2 są nisko przyciete,jeden jeszcze nie

____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
April 17:48, 12 mar 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
To u mnie All Gold zdecydowanie większe, 60-70 cm- Te których ciągle nie dzielę. Póki co, u mnie stale jest do podziału bo terenu jeszcze sporo do obsadzenia. Ale jak się jej da spokój to też niczego sobie olbrzymek

Nie wiem czy Aureola nie jest najmniejsza z tych jasnych. Bo nie mówię o tych nowościach co słabo przyrastają typu Sunflare, Nicolas czy Fubuki. U mnie ona praktycznie zaniknęły.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Wiolka5_7 17:53, 12 mar 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
Aureola u mnie 1 m średnicy, All gold troszkę mniejsza, lubię ją limonkową w półcieniu
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
malgol 18:08, 12 mar 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Dziewczyny,u mnie nic tak wielkie nie rosnie,także chyba się nie boję.zazwyczaj na za małe przyrosty narzekam
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 18:12, 12 mar 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Mrokasia,dla ciebie specjalnie jeszcze jedna fotka.tak myślałam że by wygladalo

____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies