Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

UrsaMaior 18:12, 12 mar 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8297
Bukami tej szmaty nie zasłonisz... To już lepiej choiny szukaj. U mnie skończyło się na deskach, bo już patrzeć nie mogłam na sąsiedzki syf.
Co do hakone, to zwykła czy żółta, u mnie wszystkie bydlaczki.
____________________
ogród pod lasem
malgol 18:52, 12 mar 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Wiem,te twoje choiny to takie drzewa że przesłaniają dom sąsiada u mnie takich nie ma. Największe to metrowe prędzej namowie sąsiadkę, żeby drewno gdzieś przeniosła niż znajdę takie choiny.
Ale poza tym to jedyne miejsce żeby posadzić te zachwalane buki! No co,też chcialam
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
MiluniaB 18:59, 12 mar 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
malgol napisał(a)
Tu miały być All gold… Tu cień i pewnie tak jak u Ciebie szaleć nie będą


Ta zielona trawa to hacone?
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
malgol 19:02, 12 mar 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Mirelka,pytasz o te kępy na pierwszym planie?to jakaś rozplenica NN
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
MiluniaB 19:40, 12 mar 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Aaaaaa ok. Myślałam, że to zielona hacone. Poszukuję jej, nie wiem gdzie kupić okazałe egzemplarze.
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
jolanka 21:00, 12 mar 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Witaj Gosiu, jeśli chcesz zasłonić sąsiada to moim zdaniem, tak jak i Izy, powinnaś choinę kanadyjską tam posadzić. Ona wytrzymuje każde cięcie. Drzewa kolumnowe zanim się zagęszczą to potrwa a zimą i tak nie będziesz miała pewności jak to będzie wyglądać - zgubią liście czy nie, widać czy nie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
malgol 21:28, 12 mar 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Jola ,fajnie że też kamyczek do dyskusji dorzucilas tylko że ja tam nic ciąć nie chcę bo mnóstwo zniszczeń narobię. Oczywiście rozejrze się za większymi choinami bo to do mnie przemawia,ale wiecie jak to jest jak baba się uprze
No trudno pogodzić mi się z faktem ,że nie bede mieć bukow bo to jedyna miejscówka.zastanawiam się do jakieo stopnia mogę przyzwyczaić się do prześwitującej szmaty w razie czego
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 21:45, 12 mar 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8297
To może jakąś inną choinkę? Pragnienie buka rozumiem, ja ućkałam ile się dało Pomyśl o płotku, jak u mnie. Tło cudowne i wszystko zasłania. Wtedy buczki będą prezentowały się supergodnie Wbijasz kotwy, wstawiasz słupki i przykręcasz deski. Idzie migiem.


____________________
ogród pod lasem
mrokasia 23:30, 12 mar 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18113
Gocha, jak chcesz te buki to sobie kup i się nimi ciesz . Miejscówka dla nich bardzo fajna. Tylko nie oczekuj od nich skutecznej przesłony . Ale zawsze możesz na tym fragmencie, tak jak mówi Iza, zainstalować pełny płot i na jego tle wyeksponować te buki.
A ile Ty masz tam miejsca? Bo wiesz, taki Rohan Obelisk osiąga do 3 m szerokości przy 15 m wysokości. Wiem, że to za ileś tam lat, ale jak masz tam np. 5 metrów to te trzy sztuki dość szybko Ci się zrosną. Szczególnie, że nie chcesz ciąć.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgol 10:48, 13 mar 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
A widzisz Kasia! Zrosną się! czyli byłby zywoplot

Póki co czeka mnie usunięcie jasminowvow .jak pogoda się poprawi zobaczę co jest w szkółkach i może nawet o ten płot z mężem zagadam.
No muszę mieć te buki. Reszta niewazna
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies