Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 16:26, 10 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasya zapewniam, że do piękności to jeszcze daaaaaaleko

Eisvogel w rozkwicie z wczoraj (to te najjaśniejsze):





I kwiat z bliska, z pomarańczowym rumieńcem


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 16:30, 10 cze 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
Anula, no jesteś nareszcie!!!
Dobrze, że udało się dobrnąć do szkolnego końca . Mam nadzieję, że teraz odetchniesz trochę i więcej czasu będziesz miała na ogród.
Foty jak zwykle cudne . Czy ja mogę się wprosić kiedyś do Ciebie w odwiedziny?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 16:35, 10 cze 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Dobrze, że już szkoła skończona rozumiem, że wracasz do kopania
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Zana 16:40, 10 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Iwonka All Gold zdecydowanie lepiej mi przyrasta niż Aureola. A najładniej mi przyrosły dwie sztuki All Gold przesadzone z rabatki Jordanowej na przytarasową różankę, ziemię tam solidnie przygotowałam i rozszalały się jak gooopie. Zdecydowanie wyprzedzają swoje koleżanki z poprzedniej rabatki.

Carex Montana przy rzeźbie ładnie w tym roku przyrosła, też posadzona w dobrze zaprawioną ziemię, jakiś jeden śmiałek się tu zaplątał, wysiał się:








____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Luki 17:13, 10 cze 2018


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Oczy napasłem widoczkami pięknie jest. Przydałby mi się jakiś większy cienisty zakątek.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kasya 17:17, 10 cze 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41957
Ale jak ci te roze wszystkie pieknie na baczność stoją...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Zana 17:41, 10 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Mrokasiu kochana, ja Cię oczywiście serdecznie zapraszam, ale mogłabyś się srodze rozczarować. Na żywo to wszystko nie wygląda tak jak na fotkach, o takie mam widoki jak przysiądę na mojej ławeczce pod świerkiem

Na lewo jako tako, rabatka Jordanowa powoli się rozrasta, jako tako zagospodarowane pod domem i przy tarasie, ale całkiem na lewo jest rabata pod ruderą a tam totalne burdello.



No a patrząc na prawo to już w ogóle porażka, zbieranina wszystkiego bez ładu i składu, wory z ziemią i obornikiem, przekopany kawałek elegancko zarasta chwastami. Tydzień temu zapełniłam wyplewionym zielskiem pół kompostownika, dwa dni poświęciłam na oczyszczenie z chwastów, a to dziadostwo odrasta w tempie kosmicznym. Na dodatek eM dosiewając trawę sypał sobie beztrosko jak popadło i teraz trawa mi wszędzie wyrasta. No normalnie..... wrrrr.

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 17:47, 10 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Iwonka no chętnie bym wróciła, ale ta pogoda to nas chyba przerosła. Nocami chyba tylko można pracować, z czołówką na głowie. Mam nadzieję, że za tydzień nie będzie tropików.

Dla Ciebie Dieter Mueller, na pierwszym zdjęciu po prawej, jest piękny.








____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 17:50, 10 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Łukasz dla Ciebie eksplozja hostowa








____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 17:57, 10 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasya róże nawet faktycznie porządne są i na baczność stoją, ale za to posadzone przy nich jarzmianki Roma rozwalają się na wszystkie strony. Na dodatek z carexów jakieś kocury (chyba) zrobiły sobie legowisko i wszystkie sztuki roklapciałe niczym naleśniki.






A Lavender Ice dopiero zaczyna:

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies