Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 22:51, 10 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
makadamia napisał(a)


Się nie zgodzę


Asiula, no prooooszę Cię! Przecież byłaś u mnie i widziałaś na własne oczęta ten pie...nik pod płotem! Obiektywna bądź
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:54, 10 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gardenarium napisał(a)
Lady jest zachwycająca, niebiańska wręcz z tymi porostami i mchami, cudowna.


Ba, obawiam się, że wraz z nastaniem wiosny mój eM z nieukrywaną radością wyciągnie myjkę i z pewną dozą perwersji dokona kąpieli Lady. Naprawdę nie wiem dlaczego mu to sprawia radochę, ma po tym zabiegu nieukrywaną satysfakcję, że już taka czyściutka jest.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:55, 10 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasiolaaa napisał(a)
sciezka do komorki robi wrażenie szybciej wiosny


No troszkę pracy kosztowała, tym bardziej że sama targałam te płyty betonowe. Miałam poczekać na eMa, no ale przecież musi być już!.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Alicja169 23:04, 10 sty 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Zana napisał(a)


Ba, obawiam się, że wraz z nastaniem wiosny mój eM z nieukrywaną radością wyciągnie myjkę i z pewną dozą perwersji dokona kąpieli Lady. Naprawdę nie wiem dlaczego mu to sprawia radochę, ma po tym zabiegu nieukrywaną satysfakcję, że już taka czyściutka jest.


Aniu, to ma związek z organoleptyką... panowie tak mają...
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Zana 23:10, 10 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
April napisał(a)
Odświeżyłam sobie w pamięci twój ogród. Nieustannie zachwycam się zdjęciami
W pracy ciągle mam armagedon. Ale, ale...zamówiłam ponad 20 dali więc chyba zaczynam sezon.Hi, hi, hi.

A śniegu teraz jest już znacznie więcej


Aprilku, już pierwsze zamówionka? No to gratulacje
U mnie to czekają 52 doniczki zadołowane, więc... na razie tylko coś tam w necie oglądam, ale wiadomo czym grozi oglądanie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 23:14, 10 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
mrokasia napisał(a)
Tiaa, zapomniałam że z Ciebie taki artysta, że nawet przekrzywiona donica wygląda cudnie... . Fajnie, że znalazłaś czas by wpaść na działkę i porobić fotki .
U mnie też sporo śniegu. Poza tym nic się nie dzieje. W pracy urwanie głowy, nie mam na nic czasu, ta zima to mi nawet na rękę...
Buziaki


Wiesz, na działkę trzeba było wywieźć prezenty gwiazdkowe (jeśli nie doczytałaś, to dostałam rozdrabniacz do gałęzi i odkurzacz ogrodowy).
To coś to będzie ciurkadełko, tu na zdjęciu obie części jeszcze niezłożone.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/6733-ogrod-z-rzezba?page=775

Mniej pracy życzę

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 23:15, 10 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Alicja169 napisał(a)


Aniu, to ma związek z organoleptyką... panowie tak mają...


Ha, ha, ha, no taaaak....
Ale, żeby kamienną babę...
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
anpi 23:23, 10 sty 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8152
April napisał(a)
Odświeżyłam sobie w pamięci twój ogród. Nieustannie zachwycam się zdjęciami
W pracy ciągle mam armagedon. Ale, ale...zamówiłam ponad 20 dali więc chyba zaczynam sezon.Hi, hi, hi.

A śniegu teraz jest już znacznie więcej


A gdzie zamawiałaś dalie jeśli można spytać,z jakiegoś pewnego zródła? Ewentualnie na priv. b.proszę
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AnnaCh 23:53, 10 sty 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Zana napisał(a)
Ania, jak wyście te krety złapali? I to dwa?. My naszego jednego od lat nie możemy upolować.
Mamy taką pułapkę-rurkę. Zakopuje się ją w kretowisku i trzeba sprawdzać czy wszedł. Jak wejdzie, to już nie wyjdzie. Wtedy mój M bierze go do wiaderka i wywozi na nieużytki
____________________
Ania - Malutki pod lasem
makadamia 09:25, 11 sty 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zana napisał(a)


Asiula, no prooooszę Cię! Przecież byłaś u mnie i widziałaś na własne oczęta ten pie...nik pod płotem! Obiektywna bądź


Ania, bo Ty patrzysz jak właściciel ogrodu - i widzisz to co jest jeszcze do zrobienia.
A ja patrzę jak gość i widzę piękne okoliczności przyrody. Uroczy domek zatopiony w zieleni. A że gdzieś z boku jakaś rabata jeszcze nie zrobiona... To się zrobi
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies