Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

makadamia 16:49, 12 sty 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
mrokasia napisał(a)
Kiedyś przestawialiśmy kompostownik. Okazało się, że jest tam gniazdo kreta i małe kreciki. Mój eM, mimo że pomstował na kreta, który zrył nam działkę, troskliwie wyniósł całe gniazdo do lasu...


Wróg? A wróg! Ale swój! Na własnej krwi wyhodowany!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
dominika_ 17:04, 12 sty 2019


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
U mnie nim spadł śnieg, krecik rozgościł się w przedogródku, wyrył kilka gigantycznych kupek. Na wiosnę chyba rozkopię cały trawnik i położę tam siatkę, co by mnie gościu nie nerwował.
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Anitka 16:38, 14 sty 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Zana napisał(a)


Ba, obawiam się, że wraz z nastaniem wiosny mój eM z nieukrywaną radością wyciągnie myjkę i z pewną dozą perwersji dokona kąpieli Lady. Naprawdę nie wiem dlaczego mu to sprawia radochę, ma po tym zabiegu nieukrywaną satysfakcję, że już taka czyściutka jest.


No nie. Do Lady z myjką. Ale z tym "brudem" jest jej do twarzy. Ja za taką patynkę dałabym się pokroić Cichutko protestuje przeciwko porządkom wiosennym na "ciele Lady". Może eM odkurzaczem więcej się poraduje
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
kerii 01:17, 02 lut 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
mrokasia napisał(a)
Kiedyś przestawialiśmy kompostownik. Okazało się, że jest tam gniazdo kreta i małe kreciki. Mój eM, mimo że pomstował na kreta, który zrył nam działkę, troskliwie wyniósł całe gniazdo do lasu...


Jak się okazuje to faceci tylko taką pozę twardzieli zgrywają a jak przyjdzie co do czego to serca z wosku i nad "biednym" krecikiem się rozczulają

U mnie też w ogrodzie krajobraz księżycowy, pocieszam się, że może faktycznie mi te robale wyje z rabat i trawnika. A jak na wiosnę będę rozgrabiać te kopce to mi się trawnik wyrówna
W negatywach też, trzeba szukać pozytywów inaczej człowiek by zwariował
____________________
Jola Moja glebo terapia
KasiaBawaria 08:16, 02 lut 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
makadamia napisał(a)


Wróg? A wróg! Ale swój! Na własnej krwi wyhodowany!


Tez nie potrafilabym kreta czy wogole innego zwierza zabic. W koncu to tez zyje i czuje i ma swoj sposob zycia, a ze nam on przeszkadza, to w sumie to nasz problem.On nie robi tego przeciez specjalnie Moj maz nawet pajaki z domu wynosi na dwor.
____________________
Zapraszam na kawe
Poppy 14:39, 11 lut 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Aniu, wiosenne puk puk?
Jak tam?
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Zana 19:42, 11 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
mrokasia napisał(a)
Kiedyś przestawialiśmy kompostownik. Okazało się, że jest tam gniazdo kreta i małe kreciki. Mój eM, mimo że pomstował na kreta, który zrył nam działkę, troskliwie wyniósł całe gniazdo do lasu...


Hmmm, a dzisiaj pisałaś, że nie masz kompostownika.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 19:43, 11 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
BKosimkArt napisał(a)
Lady cudowna! Zazdroszczę tych kamiennych dekoracji... gdzie taką fontannę dorwałaś??


Basiu, priv Ci wysłałam, co prawda po miesiącu, ale...lepiej późno niż wcale.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 19:45, 11 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
makadamia napisał(a)


Wróg? A wróg! Ale swój! Na własnej krwi wyhodowany!


Dokładnie! Swój wróg, wiadomo czego się spodziewać. A jaka radocha eMa, kiedy pójdzie się pogościć do sąsiadów.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 19:47, 11 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
dominika_ napisał(a)
U mnie nim spadł śnieg, krecik rozgościł się w przedogródku, wyrył kilka gigantycznych kupek. Na wiosnę chyba rozkopię cały trawnik i położę tam siatkę, co by mnie gościu nie nerwował.


Mój eM też się odgraża, że jak już skończę z tymi rabatami (tzn. będzie jakiś ostateczny kształt wyznaczony) to założy cały trawnik od nowa z siatką. Obawiam się jednak, że wróg nie zrezygnuje z działalności i rozryje w zemście wszystkie rabaty ze zdwojoną energią.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies