Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

AngelikaX 11:20, 07 sty 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Cudne fotki, przepiękne uwielbiam na nie wpadać...
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
11:45, 07 sty 2019
Witam się u Ciebie Aniu. Przecudowne zdjęcia Masz wspaniałe, artystyczne oko, co widać na każdym zdjęciu ogród - brak mi słów żeby wyrazić mój zachwyt jestem oczarowana, a szczęka została chyba w hortensjach pod oknem
Pozdrawiam
AgnieszkaW 12:02, 07 sty 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ja też wpadłam na piękne podsumowanie. Pierzynka na madame jakaś mizerna, u mnie większe te pierzynki i mniej zielono. Świetne masz tu i ówdzie te ogrodowe gadżety, np. donice, jakieś ukryte kolumny...cudo
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Anitka 15:09, 07 sty 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Aniu każde zdjęcie to uczta dla oczu, nawet kopce kreta zachwycają.
Spełnienia wszystkich planów ogrodowych życzę.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
malgol 11:20, 08 sty 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Anula, wpadłam na O. przelotem i odwzajemniam się z życzeniami noworocznymi Oby wszystko pięknie rosło i piachu było coraz mniej
Piekne zimowe fotki , mi to się nawet nie chce na te deszcze do ogrodu wychodzić.
Róże tez mam zielone i krokusy wychodzą z ziemi...nie wiem czy to dobrze
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Zana 21:15, 08 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Angela a ja uwielbiam wpadać na Twoje fotki. No to się uzupełniamy.

Gabi dziękuję Ci za komplementa, co do zdjęć to ok., ale ogród jest cały czas w budowie i ma sporo miejsc tzw. mordorów, których nie pokazuję. Tak więc odbiór całości tzw. "rzutem oka" nie byłby równie entuzjastyczny. Zapewniam.
Aha, szczękę jak wiosną znajdę, niezwłocznie wyślę kurierem.

Agnieszko widziałam Twoje pierzynki, a właściwie to całe połacie pierzynowe. Przepiękny Twój ogród zimowy jest. A do gadżetów to mam niestety słabość.

Anitko ach, dziękuję Ci Kochana za życzenia. I dla Ciebie wszystkiego naj, naj, najlepszego

Gosiula no żeszsz, to Cię ze snu zimowego wybudziłam. Oby Twoje życzenia o piachu prorocze wręcz były!. Krokusami nic się nie martw, będzie dobrze. A co do róż to nie wiem, ale co ma być to będzie. Odpoczywaj dalej, ale wiosny to Ci nie dam zaspać
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
kerii 22:44, 08 sty 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Witaj Anula w Nowym Roku widzę, że i u Ciebie śniegiem posypało.

Piękne wspominki ubiegłego sezonu. Tak na bieżąco człowiek tak jakoś nie ogarnia ale w takim podsumowaniu widać ile człowiek się napracował przez cały sezon.
A przede wszystkim cudowna uczta fotograficzna. Jak zawsze piękne fotki ślicznego ogrodu.
____________________
Jola Moja glebo terapia
22:54, 08 sty 2019
W ogrodzie zawsze znajdziemy coś do zrobienia - to jest właśnie najfajniejsze najlepszy relaks i odprężenie
AnnaCh 23:05, 08 sty 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Piękne zdjęcia, jak zawsze z resztą u Ciebie
Krety dwa też mi zryły coś co udaje u mnie trawnik Już zostały złapane i wywiezione
____________________
Ania - Malutki pod lasem
DorKa 08:34, 09 sty 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Jak to się stało,że umknęła mi Twoja nowa ścieżką ? Niewiarygodne,że zaraz po jej powstaniu wygląda jakby była tam od zawsze . Pięknie I wiem patrząc na Twoje zdjęcia jaki błąd popełniłam u siebie robiąc ścieżkę - użyłam zwykłej białej cienkiej tkaniny zamiast mocnej czarnej. Teraz przy każdym drobnym urazie targa się No cóż , nie będę się nudzić w tym roku

a zdjęcie ze Sporobolusem cudne . Pamiętacie zieloną milę ? Mnie się tak kojarzy
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies