Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

makadamia 08:53, 09 sty 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zana napisał(a)


Gabi dziękuję Ci za komplementa, co do zdjęć to ok., ale ogród jest cały czas w budowie i ma sporo miejsc tzw. mordorów, których nie pokazuję. Tak więc odbiór całości tzw. "rzutem oka" nie byłby równie entuzjastyczny. Zapewniam.


Się nie zgodzę
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Gardenarium 09:04, 09 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Lady jest zachwycająca, niebiańska wręcz z tymi porostami i mchami, cudowna.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kasiolaaa 13:45, 09 sty 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
sciezka do komorki robi wrażenie szybciej wiosny
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
April 14:21, 09 sty 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
Odświeżyłam sobie w pamięci twój ogród. Nieustannie zachwycam się zdjęciami
W pracy ciągle mam armagedon. Ale, ale...zamówiłam ponad 20 dali więc chyba zaczynam sezon.Hi, hi, hi.

A śniegu teraz jest już znacznie więcej
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 16:34, 09 sty 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Tiaa, zapomniałam że z Ciebie taki artysta, że nawet przekrzywiona donica wygląda cudnie... . Fajnie, że znalazłaś czas by wpaść na działkę i porobić fotki .
U mnie też sporo śniegu. Poza tym nic się nie dzieje. W pracy urwanie głowy, nie mam na nic czasu, ta zima to mi nawet na rękę...
Buziaki
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 16:35, 09 sty 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Zana napisał(a)





A co to to takie kamienne coś? Poidełko? Śliczne .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 22:38, 10 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
kerii napisał(a)
Witaj Anula w Nowym Roku widzę, że i u Ciebie śniegiem posypało.

Piękne wspominki ubiegłego sezonu. Tak na bieżąco człowiek tak jakoś nie ogarnia ale w takim podsumowaniu widać ile człowiek się napracował przez cały sezon.
A przede wszystkim cudowna uczta fotograficzna. Jak zawsze piękne fotki ślicznego ogrodu.


Jeszcze nam śniegu trochę dosypało, no i dobrze, bo po tym suchym lecie potrzeba trochę więcej wody.
Wiem, że w sezonie ciężko być na bieżąco, więc cieszę się, że podsumowanie się przydaje. Napracować to się tak bardzo przez ten gorąc nie napracowałam, tzn. plany miałam większe, zrealizowały się niestety częściowo. No cóż, taki klimat....
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:40, 10 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gabi1110 napisał(a)
W ogrodzie zawsze znajdziemy coś do zrobienia - to jest właśnie najfajniejsze najlepszy relaks i odprężenie


Absolutna racja. Ja nawet jak już zalegnę na leżaku, to i tak za chwilę kombinuję co by tu....
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:41, 10 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
AnnaCh napisał(a)
Piękne zdjęcia, jak zawsze z resztą u Ciebie
Krety dwa też mi zryły coś co udaje u mnie trawnik Już zostały złapane i wywiezione


Ania, jak wyście te krety złapali? I to dwa?. My naszego jednego od lat nie możemy upolować.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:46, 10 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
DorKa napisał(a)
Jak to się stało,że umknęła mi Twoja nowa ścieżką ? Niewiarygodne,że zaraz po jej powstaniu wygląda jakby była tam od zawsze . Pięknie I wiem patrząc na Twoje zdjęcia jaki błąd popełniłam u siebie robiąc ścieżkę - użyłam zwykłej białej cienkiej tkaniny zamiast mocnej czarnej. Teraz przy każdym drobnym urazie targa się No cóż , nie będę się nudzić w tym roku

a zdjęcie ze Sporobolusem cudne . Pamiętacie zieloną milę ? Mnie się tak kojarzy


Noooo nie wiem jak to się stało, ale na szczęście "wzięło" mnie na podsumowanie, więc już jesteś na bieżąco. Zobaczymy jak moja ścieżka będzie się sprawować w praktyce. Najbardziej obawiam się czyszczenia z igieł sosnowych. Ręczne wydłubywanie z kamyczków to masakra, teraz mam odkurzacz (prezencik gwiazdkowy), zobaczymy czy zda egzamin z tego zadania.

Cholerka, nic nie kojarzę z zieloną milą.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies