Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek frontowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek frontowy

anbu 19:36, 20 cze 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Super zakupki, ja też się z żurawek wyleczyłam
____________________
Ania Ogród Ani :)
paulina_ns 21:17, 20 cze 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj przejrzałam Twój wątek od początku i bardzo Ci zazdroszczę,że masz taką osobę jak Toszka, która we wszystkim Ci pomaga super sobie radzisz i w bardzo dobrym kierunku zmierzasz zaznaczam wątek i będę zaglądala
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
wrobelki 21:42, 20 cze 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Dzięki dziewczyny bardzo się cieszę że Wam się podoba ja jestem super zadowolona i z Toszki która do mnie zagląda i rad nie oszczędza oraz z teg,o że w końcu postępy widać.

Żurawki Aniu dalej mi się podobają tylko te opuchlaki zwłaszcza larwy są wstrętne i niestety jedzą też korzenie winorośli więc u mnie zupełnie odpada.

Witam Paulino kojarzę Cię z wątku Joli który staram się doczytać do końca bo bardzo mi się tam podoba. Zaraz pozwiedzam Twój ogród to i ślad zostawię
Projekt jaki zrobiła Toszka bardzo mi się podoba i już dziś trochę widać zarys tego co będzie jutro postaram się zrobić zdjęcia bo dziś nie zdążyłam. Musiałam szybko coś na mrówki zdobyć bo by tylko kalosze ze mnie zostały tyle mrówków u mine jest

W nocy tak ładnie podlało że chyba muszę trawnik założyć i wszytko ulokować na swoim miejscu
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
anbu 09:48, 22 cze 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
No gdzie te zdjęcia? Ja siem pytam
____________________
Ania Ogród Ani :)
wrobelki 19:42, 22 cze 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Oj zdjęć niestety dziś jeszcze nie będzie, bo nie zdążyłam posadzić tego wszystkiego. Mam nadzieję, że jutro się uda bo przygotowałam grunt A w tych doniczkach męczą się bidulki

Ten tydzień to dla mnie jakaś masakra byle dotrwać do końca roku szkolnego
Już nie wiem jak się nazywam, a jeszcze trzy dni. W piątek jeszcze urodziny córci, a potem będę mogła spokojnie w ogródku pracować

Dziewczyny pilnie poszukuję kulek bukszpanowych w okolicy Krakowa Plisss pomóżcie
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Toszka 20:46, 22 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
biegaj po wątkach krakowskich i siem pytaj

ogrodowiskowa mapa ogrodów
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
alis 18:45, 24 cze 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
wrobelki napisał(a)
A takie są moje zakupy

Dokupiłam limki bo ostatnio zabrakło
rozplenice dostałam w super cenie
Po długim zastanawianiu się doszłam do wniosku, że mimo iż bardzo lubię żurawki to walka z opuchlakami mi się nie podoba i nie chce mieć dużo żurawek to co jest zupełnie wystarczy . Zamiast planowanych żurawek kupiłam azalie japońskie już kiedyś u mnie rosły więc może sobie poradzą . Będą czerwone i do tego zimozielone zobaczymy co z tego wyjdzie. Surfinie do donicy w przyszłym roku ma być ich bardzo dużo więc stwierdziłam że zrobię sobie trening I oczywiście trawka 'red baron' którą wybrał sobie eM. Wyśniło mi się gdzie ją posadzić będzie rosła w ścianie oporowej z gazonów, która docelowo będzie porośnięta bluszczem. Na razie bluszcz malutki więc nie ma co pokazywać bo nie wygląda to wcale.

Jeszcze obrzeża się robią jak tylko skończymy to będę te zdobycze sadzić już się nie mogę doczekać


Zakupy świetne, na red barona i ja mam chrapkę
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
wrobelki 01:32, 26 cze 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Witam Cię Alis dzięki że wpadłaś do mnie ja u Ciebie już zwiedzałam ale jako tajniak muszę się ujawnić.
Red baron świetnie wygląda tylko obawiam się go trochę bo Pan ze szkółki kazał w doniczce bez dna sadzić bo nas zarośnie. Mam nadzieję, że nie rozprzestrzenia się jakoś strasznie Wsadzony został w gazony więc powinno być ok.

Właśnie skończyłam zwariowany tydzień ciężkiej pracy nareszcie będę mogła więcej popracować w ogrodzie z czego się bardzo ciesze. Jak tylko coś pójdzie do przodu to wstawię zdjęcia

Pozdrawiam wszystkich zaglądających
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 15:25, 30 cze 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Na dowód tego że coś się jednak u mnie dzieje to dodaje parę zdjęć


Od razu tłumaczę się że szmata tylko tam gdzie był planowany kamień. Zmiana planu nastąpiła i tam gdzie azalie przy chodniku będzie kora więc szmata robi wypad Przy samych gazonach nie będzie nic ani kamieni ani kory(chyba) tam będzie runianka i lawenda więc chyba będę po prostu pielić
A teraz pokażę Wam mój żywopłot z winorośli


I róże
cdn.
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 15:28, 30 cze 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Zupełne zaskoczenie tego roku lawenda

Przypadkiem kupiona lobelia

I pytanie za 100 pkt czy to są te same odmiany hortek?
Kupione w innych szkółkach obie niby limki ale czy na pewno?



Pozdrawiam wszystkich zaglądających
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies