Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek frontowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek frontowy

wrobelki 21:40, 15 cze 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Wszystko zakupione jest już posadzone przedogródek nabiera kształtu. W nóżki dobroci dane, później podlane tylko zdjęć nie zdążyłam zrobić bo ciemno się zrobiło. Teraz jeszcze deszcz podlewa Zmęczona i zadowolona
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Toszka 22:03, 15 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
No to nabrałaś wiatru w żagle
Fajnie wyrównaliście
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Toszka 22:03, 15 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
No to nabrałaś wiatru w żagle
Fajnie wyrównaliście
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
wrobelki 10:00, 16 cze 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Dzięki, oj nabrałam w końcu widać postępy w pracy muszę się na zakupy wybrać. Nareszcie będzie to co tygryski lubią najbardziej zakupy, sadzenie i patrzenie czy ładnie rośnie
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
anbu 10:03, 16 cze 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ja czekam z niecierpliwością na efekt końcowy
____________________
Ania Ogród Ani :)
wrobelki 10:22, 17 cze 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Nareszcie udało mi się zrobić zdjęcia jak to wygląda po posadzeniu


i pokarze Wam jeszcze moją lawendę jak Wy wiosną pokazywałyście jak się wasze do życia budzą to myślałam że swoje będę musiała na nowe wymienić bo wyglądały jakby padły a tu taka niespodzianka że chce więcej i więcej. W przyszłym roku odstaną do towarzystwa surfinie 'lime' i komarzycę lub jak proponowała paula23 kocankę silwer


A dziś przyszły obrzeża więc reszta nabierze kształtu i będzie można założyć trawnik
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Marzenaka 19:53, 17 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
No proszę i już tyle do przodu. Lawenda piękna, moja już prawie będzie kwitnąć. Śliwy ruszą, moje takie biedactwa były, a teraz nadrobiły zaległości. Pozdrawiam. Działaj dalej
____________________
Ogród Marzeny
wrobelki 10:40, 18 cze 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Hej, czy nie wiecie może gdzie między Krakowem a Katowicami można kupić kulki z buksa we w miarę dobrej cenie?
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 22:36, 18 cze 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Dzięki za miłe słowa Marzenko

Dziś były kolejne zakupy jutro jak tylko dojadą do domu to się pochwalę bo bardzo zadowolona jestem Choć nie obyło się od nagłych zachciejstw i to o dziwo nie moich a eMa strasznie spodobała mu się trawka 'red baron' no i mamy 5 sztuk do wsadzenia. Zastanawiam się gdzie ją upchnę
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 16:07, 20 cze 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
A takie są moje zakupy

Dokupiłam limki bo ostatnio zabrakło
rozplenice dostałam w super cenie
Po długim zastanawianiu się doszłam do wniosku, że mimo iż bardzo lubię żurawki to walka z opuchlakami mi się nie podoba i nie chce mieć dużo żurawek to co jest zupełnie wystarczy . Zamiast planowanych żurawek kupiłam azalie japońskie już kiedyś u mnie rosły więc może sobie poradzą . Będą czerwone i do tego zimozielone zobaczymy co z tego wyjdzie. Surfinie do donicy w przyszłym roku ma być ich bardzo dużo więc stwierdziłam że zrobię sobie trening I oczywiście trawka 'red baron' którą wybrał sobie eM. Wyśniło mi się gdzie ją posadzić będzie rosła w ścianie oporowej z gazonów, która docelowo będzie porośnięta bluszczem. Na razie bluszcz malutki więc nie ma co pokazywać bo nie wygląda to wcale.

Jeszcze obrzeża się robią jak tylko skończymy to będę te zdobycze sadzić już się nie mogę doczekać
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies