Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 14:11, 05 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Edytko dzięki serdeczne czekam z niecierpliwością kiedy altana wreszcie zacznie pełnić swoją funkcję wypoczynkową, bo narazie tylko praca w ogródku i mało relaksu

Ale ten sezon będzie inny od poprzednich, bo chyba nie dane mi będzie się za dużo w ziemi pogrzebać, więc i może altana wreszcie nas ugości częsciej
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 14:50, 05 sty 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia, ściskam noworocznie! Mnie też zachwyciły Twoje bombki, zazdroszczę takiego stanu posiadania Obiecałam sobie, że kiedyś wydębię od mojej mamy takie cacka i tylko je zawieszę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Magleska 18:16, 05 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18369
Rany .... jakie masz cudowne bombki zazdroszczę taki niepowtarzalny klimat na Twojej choince
Najlepszego na ten Rok
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasia_CS 19:08, 05 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Dzięki za bombeczkowe pochwały

Mam kolezankę, która ma taką swoją tradycję, że co roku kupuje bombkę przedstawiającą jakiegoś aniołka To tez fajna sprawa - takie same anioły na choince
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:15, 05 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ciemiernika kwitnącego mam i ja

Double ellen Picotee
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
lindsay80 21:12, 05 sty 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Kasia_CS napisał(a)
Ciemiernika kwitnącego mam i ja

Double ellen Picotee


Prawdziwa piękność!
Moje pełne jeszcze się nie rozwinęły.
____________________
Tu ma być ogród :)
Kasia_CS 21:25, 05 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
lindsay80 napisał(a)


Prawdziwa piękność!
Moje pełne jeszcze się nie rozwinęły.


Muszę dokupić biały, bo na takim najbardziej mi zależało, ale nie mieli ich juz w szkółce niestety.. ech, ale nieostre to foto po wstawieniu na forum, szkoda
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:37, 05 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A to ta moja rabata do zrobienia w nadchodzącym sezonie


Głównie ten fragment-widać przy okazji krawędź graniczącą z kostka, gdzie z balkonu z góry zawsze leje się woda i robi breja, a o kostka usyfiona mocno.. rozważam cisy, bo chyba mniejsze szansę, ze będą chorowac niż gdybym buksy wsadzila?


Jeszcze mi się śmiać chce, bo na koniec sezonu wetknelam tam tą stipe capillata-przesadzalamz innego miejsca i tu wyszła tak z braku laku jej przyszłość tam jest marna. Albo znajdę inne miejsce albo innego właściciela
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Alicja169 09:14, 06 sty 2018


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Kasiu, śliczny ten ciemiernik I widzę (czytam), że już plany na wiosnę snujesz, co by tu zmodernizować, poprawić, uzupełnić
Też już nie mogę doczekać się pierwszego słoneczka
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
mira 14:29, 06 sty 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Kasia_CS napisał(a)
Postanowiłam sobie jeszcze pofocić bombki, póki choinka stoi Niektóre są bombkami z mojego dzieciństwa, część kupiona, część dostana w prezencie, a renifer z filcu zrobiony własnoręcznie
[size=640x425]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/156/1564338/original.jpg[/img]


Już tu byłam kilka razy bo nagapić się nie mogę.
Choinka obok pianina wzbudza mocne bicie mojego serca - kiedyś tak miałam, no i te prześliczne cudeńka na gałązkach. Mam takie reniferki, a te serduszka śliczne.

Pozdrawiam i życzę udanych działań w ogrodzie.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies