Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

DorKa 12:52, 18 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasia_CS napisał(a)
Z innych innych choć święta pewnie też dodały co nieco


Suuper gratuluję Ci z całego serducha.Fajnie, że maluchy będą miały niewielka różnicę wieku. Na wiosnę żadnych rewolucji w ogrodzie nie szykuj. Oszczędzać się proszę Buziaki
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Magleska 13:12, 18 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Kasia_CS napisał(a)
Z innych innych choć święta pewnie też dodały co nieco

O.....co ja czytam super Gratulacje oszczędzaj się teraz ..... a kiedy nadejdzie ten dzień ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kokesz 13:31, 18 sty 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6615
Gratulacje
Domyśliłam się z wcześniejszych wspisów ale czekałam aż się sama oficjalnie pochwalisz
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Anda 13:34, 18 sty 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Kasiu, rownież gratuluje Dbaj o siebie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasia_CS 14:40, 18 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)


Suuper gratuluję Ci z całego serducha.Fajnie, że maluchy będą miały niewielka różnicę wieku. Na wiosnę żadnych rewolucji w ogrodzie nie szykuj. Oszczędzać się proszę Buziaki


Bardzo dziękuję!! No różnica wyjdzie ok 3 lata (+1,5) miesiąca

Rewolucji nie będzie, a jeśli już to pewnie eMa rękami, tj. wykopanie suchego drzewka i zasadzenie nowego. I parę roslinek na pustej rabacie to już raczej sama posadzę tylko weny nie mam, co to ma być
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 14:46, 18 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Magleska napisał(a)

O.....co ja czytam super Gratulacje oszczędzaj się teraz ..... a kiedy nadejdzie ten dzień ?


Dziękuję jak dobrze pójdzie, to może w Dzień Mamy przyjdzie na świat byłby super prezent Ale wiesz co..trudno mi się oszczędzać z maluchem w domu, który przestał ostatnio sypiać w ciągu dnia po krzyżu mi daje ostro :/ nie da rady totalnie odpuscic ale nie ja pierwsza i nie ostatnia
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 14:49, 18 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kokesz napisał(a)
Gratulacje
Domyśliłam się z wcześniejszych wspisów ale czekałam aż się sama oficjalnie pochwalisz


No tak zdradzałam niesmialo, bo było wcześnie dość a teraz półmetek i z górki choć to tak odwrotnie raczej bo "górka" z przodu sukcesywnie rośnie i to jakoś dużo szybciej niż przy pierwszej ciąży. Aż się boję co będzie na końcówce
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 14:52, 18 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anda napisał(a)
Kasiu, rownież gratuluje Dbaj o siebie

Dzie-ku-ję!! Od ogródka odpoczywam na pewno, ale na myśl jak wiosną mam ograniczone możliwości, to az mi smutno trochę
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 16:12, 18 sty 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Kasiu - odpoczywaj tyle ile się da. Od ostatniego spotkania myślałam o tobie i trzymałam kciuki ale to tak szczególny czas, że nie chciałam przeszkadzać.
Ściskam, z Jolą jak ręce połączymy to cię kruszynko obejmiemy 2 razy. A ogród nie ucieknie, poczeka
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 16:59, 18 sty 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
He, he ,he, gruuuba, gruuuuba .

Kasieńko, wszystkiego dobrego .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies