Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 12:08, 19 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Iwonko, jesteś! Cudnie mój Synek przeżywa teraz cudowny czas, bo ma mamę tylko dla siebie niemalże 24/dobe tylko przylepa niesamowita się zrobił i będzie zonk jak pojawi się siostra. Trzeba będzie umiejętnie dzielić czas na dwójkę, mam nadzieję, ze się uda w miarę bezboleśnie dla niego

A natchnienie.. możliwe, ze wyjdą jakieś dziwaczne twory w hormonalnym zamęcie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Makusia 12:23, 19 sty 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
O jej! Rodzinka się powiększy!? Super! Gratuluję!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Kasia_CS 14:27, 19 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makusia napisał(a)
O jej! Rodzinka się powiększy!? Super! Gratuluję!

Ano... będzie sajgon Ale bardzo cieszy mnie, ze caaaały ten sezon będę mogła spędzać na dworze w ogrodku, jak tylko pogoda pozwoli i Niunia będzie dawała Tak mi tego brakowało w zeszłym roku, że po pracy już mało czasu zostawało i w sumie nic nie robiłam ani nie skorzystałam z uroków.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
BKosimkArt 16:50, 19 sty 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
O jak fajnie gratulacje Kasiu! To bedziemy obie w tym sezonie w ogródku
Hehe
Pozdrawiam
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Kasia_CS 17:45, 19 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
BKosimkArt napisał(a)
O jak fajnie gratulacje Kasiu! To bedziemy obie w tym sezonie w ogródku
Hehe
Pozdrawiam


Oo to super Basiu! Też gratuluje w takim razie !
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Magleska 19:38, 19 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Fajnie ,że dziewczynka będziesz mieć parkę a ile starszy brat ma teraz ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasia_CS 20:18, 19 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Magda, no cieszę się bardzo z takiego układu-zawsze mi się tak marzyło teraz Kuba ma 2 lata i 9 miesięcy, więc jak siostra się urodzi, to będzie miał skończone 3 lata i niecale 2 mies
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Magleska 20:23, 19 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Idealna różnica wieku u mnie jest 9 lat pomiędzy synem a córką i to jest za duża różnica może dopiero jak będą dorośli ,to będą mieć jakiś lepszy kontakt ze sobą ..... imię już wybrane dla małej księżniczki ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasia_CS 20:58, 19 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ja z bratem mam 7 lat i kontakt złapalismy w dorosłości dopiero, więc wiem o czym mowa z autopsji - tym bardziej, ze poszedł na swoje jak miałam 11 lat ale przeciez nie zawsze tak bywa

Imię wstępnie jest, ale wciąż nie jest zatwierdzone, więc się nie chwalę Nawet rodzinie nie zdradzamy pomysłów, żeby do żadnego się nie przyzwyczajali Przy Kubie nie było problemu, jakos od razu to imię wpadło i zostało. Dla dziewuszki od zawsze miałam problem
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
DorKa 15:00, 22 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasia_CS napisał(a)
Ja z bratem mam 7 lat i kontakt złapalismy w dorosłości dopiero, więc wiem o czym mowa z autopsji - tym bardziej, ze poszedł na swoje jak miałam 11 lat ale przeciez nie zawsze tak bywa

Imię wstępnie jest, ale wciąż nie jest zatwierdzone, więc się nie chwalę Nawet rodzinie nie zdradzamy pomysłów, żeby do żadnego się nie przyzwyczajali Przy Kubie nie było problemu, jakos od razu to imię wpadło i zostało. Dla dziewuszki od zawsze miałam problem


Ja miałam odwrotnie, z synkiem problem był za to córunia od razu była Hanią
Teraz jak się wkurza jak ktoś powie do niej Hanka, nie jestem Hanka tylko Hania mówi
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies