Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Anda 09:26, 18 kwi 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33543
Arbuzik chyba Cię do działania pcha Tylko nie przesadzaj za dużo
Widok z okna masz cudowny.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Brzozowadzie... 11:23, 18 kwi 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasiu, widok z okna piękny! A ja przekornie powiem - ruszaj się ile wlezie - łatwiej wtedy rodzić Tylko kręgosłupa nie przeciążaj - człowiek mądry po szkodzie Pracowita mróweczka z Ciebie, w nagrodę będziesz miała pachnącą oazę, żeby wózek postawić wśród zieleni Pozdrawiam ciepło!!!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
BKosimkArt 14:47, 18 kwi 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Śliczny widok z okna! I ŚŚ widać
A te exotiki to będą mi się śnić po nocach, w każdym wątku je widać
Kolejne na listę jesienną piękne!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
_Martini_ 18:02, 18 kwi 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Tulipany rządzą!
Według mnie, seslerie są takie właśnie poczachrane. Mi się one tylko teraz podobają z nowymi przyrostami, latem mam na nie nerwa. W tym roku będzie się ważył ich los.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Kasia_CS 22:47, 18 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
lindsay80 napisał(a)


W Katowicach przed CH rosną swidosliwy w gigantycznych donicach, super to wygląda- więc jest to jakiś pomysł na przyszłość jakby co.

Nawet kiedyś fotkę zamieszczalam.... spróbuje odszukać.

Ja trzmielinę oskrzydlona też bardzo lubię, ma śliczna limonkową zieleń wiosna no i ten kolor na jesieni, poza tym można formować - nawet chodzi mi po głowie zakup kilku dodatkowych krzaczkow


Jak gdzieś odszukasz, to daj znać Ja właśnie obserwuję tę mojś trzmielinkę, bo to pierwsza jej wiosna u mnie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:49, 18 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Johanka77 napisał(a)


Mam nadzieję, że dziś słonecznie


Dziś było bardzo ładnie Ale ograniczyłam się do wizyty koleżanki i przesiadywania z nią na kanapce w ogródku Jedynie wsadziłam kilka cebulek mieczyka abisynskiego do donicy z trzmieliną na pniu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:56, 18 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Dziś pogoda będzie lepsza. Tulipany coraz ładniejsze. Moje ubiegłoroczne cebulki też niższe trochę są.

Czy ja ci już mówiłam, że bardzo mi się twój ogród podoba? Przechodnie przez płot będą zaglądać w lato.


U mnie ta wysokość to naprawdę znaczna różnica - i to nie tylko w van eijkach - widzę, że flaming flag takie kurduple wyszly, że aż śmiesznie to wygląda

A nie mówiłaś Cieszę się, że się podoba A tak w ogóle to mam do odebrania tymol z paczkomatu to jakoś niebawem się umówimy. A nuż będę gdzieś w okolicach Twojej pracy, to podrzucę
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:57, 18 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448

tulucy napisał(a)



dzieńdobry wieczór już

Zana napisał(a)
Kasiu, widoczki śliczne obejrzałam, mnogość tulipanów u Ciebie. Arbuzika proszę pogłaskać. Czy imię już wybrane? Jakoś nie pamiętam.


Arbuzik pogłaskany, imię wybrane, choć długo było tajemnicą Dopiero niedawno oficjalnie powiedzieliśmy dziadkom Będzie Kaja
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:01, 18 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)


Tylko niestety ? Dziewczyno Ty się uspokój znam takie ciężarne co 9 miesięcy do góry brzuchem leżą bo przecież tak trzeba Działasz super! Zdróweczka


Ale to nie w moim stylu leżeć i nic nie robić Jak pracuję w robocie to teź na całego - ten typ tak ma.

Anda napisał(a)
Arbuzik chyba Cię do działania pcha Tylko nie przesadzaj za dużo
Widok z okna masz cudowny.


Chyba tak, przynajmniej czuję, że żyję a żeby było śmieszniej, to jak próbowałam coś poćwiczyć w domu, to nie mogę, a w ogródku jakoś wszystko wychodzi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:03, 18 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Kasiu, widok z okna piękny! A ja przekornie powiem - ruszaj się ile wlezie - łatwiej wtedy rodzić Tylko kręgosłupa nie przeciążaj - człowiek mądry po szkodzie Pracowita mróweczka z Ciebie, w nagrodę będziesz miała pachnącą oazę, żeby wózek postawić wśród zieleni Pozdrawiam ciepło!!!



Oj, wózeczek w ogródku to będzie częsty widok Zresztą skoro już teraz jest częstym gościem wśród rabatek, to może będzie to dla niej taki azyl A niech rodzi się lekko i sprawnie, hihi Pozdrawiamy!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies