Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

natka098 20:35, 25 maj 2018


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Super to wygląda!

Ja mam materiał i nie mogę się wziąść żeby zrobić. Ale widok Twojego tarasu mnke nakręcił i chyba jutro się wezmę.
____________________
Natalia - Mój zakątek
Kasia_CS 21:05, 25 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Firany super. Klimatycznie jest teraz bardzo i romantycznie. Pasuje idealnie do pozostałych części ogrodu


No juz się nie mogłam doczekać, az zamknę temat firan, bo już tak dawno je zaczęłam, a zawsze mi się marzyło coś w tym stylu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
jolanka 21:17, 25 maj 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
szkoda, że ja juz w ciąży byc nie mogę Ale bym porobiła, ho ho
Skąd Ty masz tyle energii. ja to leżałam i pachnialam
Firany super, możesz mi uszyć, ja zrobie w tym czasie zadaszenie tarasu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Makusia 21:28, 25 maj 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Kobieto, ale Ty zdolna jesteś! Ja dzisiaj baterię w zlewie zmieniłam sama i była dumna z siebie jak paw! Niepotrzebnie tu wchodziłam, to jeszcze nadal duma by mnie rozpierała
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Kasia_CS 21:37, 25 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Catalinasdiary napisał(a)
Super wyszło, delikatnie i pasuje do tych fioletów i różu

Cieszę się, ze się to zgrywa

JoannaDe napisał(a)
Zdolniacha z Ciebie. Super wyszło. Zazdro

Ja dwie lewe ręce do szycia choć mama moja krawcowa z zamiłowania a tata z zawodu
Nawet maszynę mam ale stoi prawie nieużywana

Kaśka, weż Ty męża do sypialni zaciągnij a nie firanki wieszasz

Dzięki! Ale mnie mega to cieszę, tyle pochwał hihi
Eee tam, nie kazdy musi wszystko umieć moi rodzice co prawda prowadzili kiedyś krawiectwo, ale nigdy nie mialam jakiejś smykalki, nie próbowałam się nauczyć. Tak jakos samo wyszlo maszyny swojej nie mam, tylko od teściów pozyczylam hihu

To tak jak miałam dziadka pszczelarza, a nie znoszę smaku miodu

Hihi, jak wieszalam firany, to męża w domu nie było


Makao_J napisał(a)
Super Kasiu to wyszło. Idealnie pasuje do ogrodu.


Aniu, dziękuję! Ja podziwialam zawsze Twoja altanę z kolei!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:50, 25 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
UrsaMaior napisał(a)
Kaśka, bosko! Tymi drzewami to się chyba nigdy nie chwaliłaś?


:* oj chwaliłam, chwaliłam, tylko u mnie przewaga bliskich kadrów, to mogło umknąć. To jedyne "porządne" nasadzenie, bo reszta ogródka jest nad garażem i nie da rady.. a tak bym chętnie zaszalala z większą ilością drzew.. a graby posadzil wykonawca budynku w zamian za wyciętą topolę. Byl tez klon, ale się nie przyjął i tam posadzilismy świdośliwe.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:08, 25 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
BKosimkArt napisał(a)
Ojej Kasiu jak ładnie!!!! Jesteś niesamowita naprawdę, jeszcze z takimi płachtami się mocujesz!
Jaki materiał użyłaś?


Basiu, zwykle to ja podziwiam wszelkie Twoje realizacje i pomysły!! no zabijalam dziś czas na wypadek, gdybym miała być nieobecna w najbliższe dni poza tym czułam ogromną potrzebę, żeby to skonczyc, bo znów się zagapię i sezon kolejny minie z firanami w torbie

Z racji tego, że nie wiedziałam co z tego wyjdzie, to zamówiłam na all najtańszy gładki materiał na firany, pocięłam na te planowane odcinki.. nawet zakładki szylam sama-nie wszywalam taśmy, choc byłoby o niebo łatwiej i szybciej ale że to bylo kilkanaście metrów tkaniny i niewiadomego rezultatu, to szkoda było mi kasy.

BKosimkArt napisał(a)
A i jeszcze widzę że masz super nowoczesny dom świetne wielkie okna!


Ja mieszkam na parterze w 3 piętrowym bloku ale fakt faktem okna są fajne, lubię widok na ogródek siedząc na kanapie jedyny minus to balkon piętro wyżej, które mocno zacienia nam mieszkanie-dość wcześnie musimy sobie zapalać światła..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 22:09, 25 maj 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18245
Kacha, super z tymi firanami .
Podziwiam - w dniu terminu porodu, z małym dzieckiem w domu, szyje firany i sama wiesza!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 22:11, 25 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
natka098 napisał(a)
Super to wygląda!

Ja mam materiał i nie mogę się wziąść żeby zrobić. Ale widok Twojego tarasu mnke nakręcił i chyba jutro się wezmę.

Koniecznie! Mnie dało to mega dużo satysfakcji, jak juz zawisły te firany, a potem jak jeszcze eM wrocił i tak pochwalił z uznaniem, to juz w ogóle urosłam

Będę wypatrywać efektów
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:17, 25 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
jolanka napisał(a)
szkoda, że ja juz w ciąży byc nie mogę Ale bym porobiła, ho ho
Skąd Ty masz tyle energii. ja to leżałam i pachnialam
Firany super, możesz mi uszyć, ja zrobie w tym czasie zadaszenie tarasu


Hihi, a nie wiem, może adrenalina buzuje ja to sobie w ogóle kiedyś myślałam-a, jak będę w ciąży, to będę myśleć jaką firmę założyć, żeby być na swoim druga ciąża mija a ja wciąż nie znalazłam( swojej niszy, zeby wypełnić rynek

A firany nie są doskonałe, więc mogłabyś czuc się niezadowolona

Makusia napisał(a)
Kobieto, ale Ty zdolna jesteś! Ja dzisiaj baterię w zlewie zmieniłam sama i była dumna z siebie jak paw! Niepotrzebnie tu wchodziłam, to jeszcze nadal duma by mnie rozpierała

No to słuchaj, to ja chyba bym baterii z kolei nie zmieniła, więc mnie rozpiera duma za Ciebie

mrokasia napisał(a)
Kacha, super z tymi firanami .
Podziwiam - w dniu terminu porodu, z małym dzieckiem w domu, szyje firany i sama wiesza!


Aaa zmyłka! Bo Kuba był u dziadków dziś, to mogłam zaszaleć Krzysiek zresztą też wybył, bo pojechał po Młodego
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies