Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 11:47, 25 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anbu napisał(a)
A ja właśnie czekam na Baronesse i Mariatherese a tu takie opinie


Wiesz, jak potem oglądam zdjęcia tych dwóch róż w zestawieniu to znów się zachwycam
Kasya napisał(a)
A dzisisj podjechałam po fetę, kupilam mnóstwo innych rzeczy ale 2 roze tez

To syndrom Izy hihi Tylko ona po inny serek jeździła Widać magia sera
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasya 11:48, 25 maj 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42175
Kasia_CS napisał(a)




To syndrom Izy hihi Tylko ona po inny serek jeździła Widać magia sera


ale moze do takiego samego sklepu
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasia_CS 11:50, 25 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
BKosimkArt napisał(a)
Kasiu wszystkiego co najlepsze! :*

Basieńko, dziękuję za życzonka!
natka098 napisał(a)
Ja mam 4 odmiany róż i ze wszystkich jestem zadowolona, szczególnie z kimono. Nie mam miejsca na więcej bo ogródka nie rozciągnę.

Nie wiem Kasiu jak Ty je wszystkie zmieściłaś.
PS. Najlepszego

Dziękuję A powiedz mi, skąd zamawiałaś kimono? Ja mam wsadzone wiosną 3 sadzonki i jak jeden mąż każda dała na razie jeden pączek, haha Się zmówiły, czy jak? Ale sadzonki były marne dość...

Ja dzisiaj nad ranem w przypływie przytomności zaczęłam dodawać do koszyka kolejne róże.. chyba zgłupłam". Nawet nie wiem, gdzie je miałabym wsadzić ale raczej coś zamówię, bo mnie skręca
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 11:51, 25 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makusia napisał(a)
Kasiu jak tam Kaja? Już, jeszcze?

Jeszcze nie, choć chciałabym już Dziś się zabieram za szycie firan na pergolę, które zaczęłam chyba rok temu i się nie mogły doczekać na finisz. więc teraz podwijanie, a potem może pomogę eMowi w zawieszaniu ?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 12:01, 25 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasya napisał(a)


ale moze do takiego samego sklepu

no na to wygląda, skoro i rośliny tam mają
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
_Martini_ 12:55, 25 maj 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Robię wielkie oczy, że nie podoba Ci się Baronessa. U mnie uznana za jedną z najpiękniejszych po pierwszym sezonie. Z Mariatheresą też miałm mieszane uczucia w zeszłym roku. Dziewczyny pisały, żeby dać jej czas
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Kasia_CS 15:15, 25 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
_Martini_ napisał(a)
Robię wielkie oczy, że nie podoba Ci się Baronessa. U mnie uznana za jedną z najpiękniejszych po pierwszym sezonie. Z Mariatheresą też miałm mieszane uczucia w zeszłym roku. Dziewczyny pisały, żeby dać jej czas

Myślę, że to kwestia tego, że krzaczek sobie tak stał w pełnym słońcu i może nie udało mi się oczami z niego wydobyć tego piękna Może dlatego, że spodxiewałam się mocniejszego koloru płatków? A inna kwestia taka, że inaczej to wygląda na placu a inaczej w kompozycji z zielenią innych roślin.

Zeby nie było - ja na Baronesse specjalnie polowałam i ją koniecznie musiałam dokupić wiosną! Więc to nie tak, że absolutnie nie

Dobra, wracam do szycia firanek..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 17:26, 25 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
No dobra - przed

I nówki sztuki podwinięte przed chwilą, nieprasowane

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
_Martini_ 17:30, 25 maj 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
I mówisz, że sama szyłaś? Chylę czoła, ja mam dwie lewe do wszelkich robótek ręcznych. Wyszło super! A w ogóle przy okazji tego zdjęcia widzę piękne drzewa!
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Kasia_CS 17:37, 25 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Sama sama, jak się da coś zrobić samemu, to się staram spróbować ale jedyne moje szyciowe "sukcesy" to pokrowce na poduchy, które widać na kanapie ogrodowej przy ścianie budynku, jakaś kołderka dla Kuby, maskotka i parę innych drobiazgów
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies