Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

kasja83 07:41, 13 cze 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Kasia_CS napisał(a)

Kochaaana! A kto powiedział, że ja tak ogarniam W domu burdello raczej, bo się nie przejmuję, choć już mnie to wkurza trochę, że taki sajgon. Ale od tego nikt nie umarl jeszcze

Ale docieramy się z każdym dniem i jakoś udaje się wybierać rzeczy do zrobienia ważne i ważniejsze

Róże dziękują A może się skusisz w końcu? Czytałaś, że nawet Toszka ostatnio myślała nad różą przyznając się, że chyba powariowała ? Tylko nie znalazła jeszcze swojego ideału.

Mam tą samą technikę...lista priorytetów i już. Oczywiście wspaniale byłoby mieć wypindrzony dom i ogród,ale przy 4 dzieci (dwójka pożyczona tymczasowo os siostry) to nie ma szans-więc albo jest skoszone, albo ugotowany obiad-albo umyta łazienka
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 07:42, 13 cze 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Kasiu piękne kadry podeszczowe-a nowe zakupy różane też zacne.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
jolanka 08:30, 13 cze 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Kasiu, szalona dziewczyno
Nowe roze juz kupilas? Podobno odpoczywac powinnas.
Mam nadzieje, ze w takim razie dobrze sie czujesz, Ty i Twoje maloty. Ściskam Was mocno.

Tę wielką rutewke Elin widzialam na żywo w ogrodzie. Niesamowita. Jak tylko dorwę to od razu kupuję. Cudna
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Mary 08:55, 13 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
Kasia_CS napisał(a)
Oczywiście nie pamiętam jaki to floks, ale chyba kupowany we wrześniu, więc pierwszy raz będę podziwiać

Pamiętam, że Tiarę kupowałaś.
Ładnie wygląda u Ciebie. U mnie jak co roku coś mu liście zjadło.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Kasia_CS 17:46, 13 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)


Zdecydowanie powinna zmienić nazwę na rutew!!!


nooo

_Martini_ napisał(a)
Próbowałam wczoraj zrobić zdjęcie mojej nowej Ascot bo pokazała kwiatek, ale nie wyszło. Kolor uchwyciłaś idealnie.

oj rzadko udaje się fotki tym malinom i purpurom wierne zrobić - nawet nie wiem, jak tym razem się udało
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 17:47, 13 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
kasja83 napisał(a)

Mam tą samą technikę...lista priorytetów i już. Oczywiście wspaniale byłoby mieć wypindrzony dom i ogród,ale przy 4 dzieci (dwójka pożyczona tymczasowo os siostry) to nie ma szans-więc albo jest skoszone, albo ugotowany obiad-albo umyta łazienka


ło jezu, 4 (nawet jeśli 2 nie własnych) to jest niezły sajgon Jak mi się uda zgrać sen u dwójki maluchów to lecę w ogrodowe tango A jak naprawdę mnie wkurza bałagan to zaczynam od małego ogarnianka.. i w ogrodowe tango

kasja83 napisał(a)
Kasiu piękne kadry podeszczowe-a nowe zakupy różane też zacne.


Dziękuję Teraz tylko mam dylemat gdzie co wsadzić i żałuję wyboru róż (poza chandos i boscobel), bo bym już zmieniła zamówienie na inne
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 17:52, 13 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
jolanka napisał(a)
Kasiu, szalona dziewczyno
Nowe roze juz kupilas? Podobno odpoczywac powinnas.
Mam nadzieje, ze w takim razie dobrze sie czujesz, Ty i Twoje maloty. Ściskam Was mocno.

Tę wielką rutewke Elin widzialam na żywo w ogrodzie. Niesamowita. Jak tylko dorwę to od razu kupuję. Cudna


Ano się skusiłam odpoczywam w sumie ogrodowo, bo mi dzieciaki nie dają za bardzo poszaleć - więc róże mam nowe i na razie tylko 1 posadzona i to do donicy

Oo ciekawa jestem jak taka dorodna elin może wyglądać - u mnie w zeszłym roku miała 1 patyk, w tym roku ma 2.. może tak z roku na rok będzie dochodzić patyków zakończonych kwiatami moja jest z ZP jakby coś
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 17:55, 13 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mary napisał(a)

Pamiętam, że Tiarę kupowałaś.
Ładnie wygląda u Ciebie. U mnie jak co roku coś mu liście zjadło.


Ty to masz pamięć!! Faktycznie to Tiara to tej drugiej nie pamiętam już zupełnie - wyszła na 5 cm i coś się jej zamiera...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 18:25, 13 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Moje wczorajsze zakupki promocyjne - kazda kuleczka po 10 zł wyszła tylko jeszcze nie wiem gdzie posadzę

Pierwsze kwiaty Jasminy! i ostróka - chyba jedyna, jaka mi zakwitnie... nie ma do nich szczęścia

Rozhodniczki

Floks Tiara (dzięki Mary!)

A tu porażka - "floks" - już sprawdziłam - to Aida
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 18:32, 13 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Cindi - resztka kwiatków

Kimonka mnie cieszy

Jesienna Voyage wreszcie coś zaczyna pokazywać

William Shakespeare bardzo fajnie w 2 sezonie sobie radzi, jestem mile zaskoczona

Kolorowy miks

Ogrodówka już mocno do przodu wypruła
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies