Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Magleska 14:37, 15 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Przepiękne te Twoje różyczki
Moje coś nie bardzo , niby kwitną , ale z mszycą walczę i z plamistością ......

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasia_CS 15:45, 15 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Annak napisał(a)
Niezmiennie jestem zdumiona, jak oglądam twoje piękne rośliny, gdzie Ty je zmieściłaś Ciągle mam wrażenie, że masz olbrzymi ogród. A róże zachwycające.


Aniu, ogródek niewielki jednak, a po prostu poupychalam tam co nieco - ciągle mi coś nie pasuje i bym mnóstwo rzeczy zmieniła. Jak Twoja Solina? Moja jakas pouszkadzana-może to kolce róży jakos ją kaleczą.. różyczki wdzięcznie się kłaniają
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:48, 15 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasya napisał(a)
Jasmina pachnie ??
U mnie ma w tym roku zupełnie inny kolor...


Pachnie, choc nie jakos intensywnie. Ja czekam z niecierpliwością, az moja Jasmina bedzie taka jak Twoja
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:58, 15 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mirkaka napisał(a)
Smacznego Kasiu, podobno z LO też można robić konfitury

Pięknie róże kwitną
Trawa u mnie podobna, czasami podlewam ale przy takiej suszy i upałach i tak nie daje , musiałaby codziennie wodę lać.
Podziwiam młodą mamę,że masz czas na forum i myślenie o ogrodzie


Ja juz kolejny rok noszę sie z zamiarem zrobienia konfitury z płatków LO, ale w zeszłym roku byly opryski na skoczka, wiec odpadało jedzenie.. teraz jakieś marne kwiaty z kolei. Postaram się nie przepuścić kolejnego kwitnienia i zebrać kwiaty-tym bardziej, ze juz mam przepis

Trawnik-droga rabata..

Forum nadrabiam przy karmieniu-stąd nawet takie dziwne pory bywania typu 4-5 rano
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:59, 15 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)


To bardzo ciekawe z tymi kolorami, na wielu watkach czytam o zmienionym kolorze kwiatów,a czasem i liści. Natura oszalała przez te temperatury i suszę...


najbardziej mi szkoda, jak na kwitnienie czegos się czeka cały, a potem kilka dni kwiatkow i to spalonych.. no mozna się zalamać...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 16:19, 15 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Alicja169 napisał(a)
Hej, dzielna mamo!! dajesz radę doglądać wszystkie roślinki, a ta najcenniejsza?
Pewnie spokojne dziecię, skoro mama obecna na wszystkich frontach
Trawniki chyba u wszystkich słabe, u mnie część kompletnie wypalona, a tam gdzie codziennie chodzi podlewanie nawet niezła.
Różyczki wspaniałe, muszę pomyśleć o wymianie niektórych, new dawn za bardzo śmieci i łapie choroby, ale szkoda wyrzucić bo już duża


Mój najdroższy Kwiatuszek jest najbardziej "wycacany" albo właściwie "wycycany", bo bardzo lubi jeść a tym samym pozwala mamie nieco poforumować, choć w ograniczonej opcji-więcej czytania niż pisania.

Trawnik.. no niestety-tylko w zeszłym sezonie był u mnie niezły, bo ciągle przecież padało

Ja dopiero teraz osiągam ten stan, ze będę w stanie pozbyć się jakiejś róży, gdy się okaże, że coś mi w niej nie pasuje-bo już dużo krzaczkow wsadzilam i nie szkoda mi juz każdego jednego kwiatuszka. Choc new dswn ze względu na rozmiary byłoby mi trudno, bo zanim cos tak urośnie...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 17:16, 15 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia, a które róże wytypowałabyś na swoje ulubione? Tak z ciekawości pytam, bo masz sporo, a ja dopiero z nimi zaczynam...Buziaki wielkie dla Was ślę!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
inka74 17:20, 15 cze 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Dokupiłaś Baronesse czy to tak ładnie kwitnie ta z wiosny??
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 17:49, 15 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Catalinasdiary napisał(a)
Piękna ta clair, taka delikatna i elegancka

W pąku mnie zachwyca, ale rozwinięty kwiat już nie bardzo ale jak pisała Janka-pewnie jeszcze za młoda, by w pełni ukazać swoją urodę czekam więc za to ładnie pachnie!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 17:53, 15 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Magleska napisał(a)
Przepiękne te Twoje różyczki
Moje coś nie bardzo , niby kwitną , ale z mszycą walczę i z plamistością ......

Buziaki


Madziu i Twoje zaczną zachwycać a długo już je masz? I jakie? Za to wszystkie inne Twoje roślinki wyglądają mega dorodnie nie tylko ja dopiero co Ci tawułek zazdrościłam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies