Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 07:56, 21 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasya napisał(a)
Skad ty masz takie zdjęcia po deszczu ?


Kasiu tak naprawdę, to odpaliłam wąż i zlałam równo po roślinach nie no, żarcik, taki deszczyk jak ostatnio to skarb-może teraz coś popada przez najbliższe dni jak ochłodzenie zapowiadają. Trzymajmy kciuki!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
DorKa 08:03, 21 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasia_CS napisał(a)


A wiesz, że przydałoby się te kilka godzin w zapasie tak w godz popołudniowych lub wieczornych najlepiej kiedy dzieci już śpią, a ja jeszcze żyję ostatnio naprawialam sobie paznokieć i mimo, ze to krotka sprawa, to udawalo mi się usnąć w czasie utwardzania kazdej warstwy żelu w lampie (a musze zaznaczyć, ze jednorazowo to trwa AŻ 45sekund).


aż 45 sekund ? Tzn masz juz leda ? Ja kochana moje to i 2 minuty trzymam . To byś dopiero pospała
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Kasia_CS 08:16, 21 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
ponad 40 sztuk mi wyszło różanych krzaczków u ciebie - DUUUŻO. Też sie zastanawiam, gdzie ty je wcisnęłaś bo wizja lokalna nie ujawniła aż takich zasobów. Home&Garden bardzo mi się podoba, chyba zgapię ))


No nazbieralo się, a dojdzie kilka jesienią na pewno. Muszę tez cos przesadzic, bo jesienią przeholowalam z bliskoscią sadzenia ascot i aphrodite. Dam na razie jej czas na rozkręcenie i zobaczę jsk Afrodyta się rozrasta-pewnie jesienią ją przesunę co nieco.

H&G zyskuje kolejne fanki zawsze można zajrzec ponownie bardziej za dnia, wtedy i krzaczki się ujawnią
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 08:41, 21 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zagajanka napisał(a)

Chyba to jest Green Eyes? - wcale nie taka najzwyklejsza

Różyczki prześliczne, a ja zazdroszczę deszczu - u nas susza straszliwa...


Wiesz co, to są ukopane jeżówki od mamy, chyba wyższe od green eyes. Nie mam pojęcia, czy mama mogla kupowac jakieś odmianowe (tylko przypadkiem chyba ),w kazdym razie u niej się mocno sieją. Niestety po powodzi, bo tak należałoby to nazwac (woda stala od listopada na działce i okolicznych polach, a potem lód przez kilka miesięcy) sporo roslin wypadlo. Jeżówki sialy sie jak glupie i wyglądało to tak:


Janeczko, dziękuję za polecenie i przypomnienie o istnieniu Chandos beauty.. cudny zapach!!!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 08:42, 21 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Magleska napisał(a)
piękne foteczki różane obejrzałam na dobranoc


Mam nadzieję, że miałaś różane sny
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
DorKa 08:53, 21 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
ale cudne jezówkowe pole
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Kasia_CS 11:43, 21 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)

aż 45 sekund ? Tzn masz juz leda ? Ja kochana moje to i 2 minuty trzymam . To byś dopiero pospała

taaak, to ledówka ja w UV jak trzymałam 2 minuty to jednak jakoś gorzej mi się utwardzało niż ta niecała minuta w LED

ale słuchaj, ja wcale nie mowiłam, że ja spałam tylko 45 sekund
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
DorKa 11:48, 21 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasia_CS napisał(a)

taaak, to ledówka ja w UV jak trzymałam 2 minuty to jednak jakoś gorzej mi się utwardzało niż ta niecała minuta w LED

ale słuchaj, ja wcale nie mowiłam, że ja spałam tylko 45 sekund


a widzisz , pozwoliłaś sobie na dłuższą drzemkę uff tzn ,że jednak nie jesteś cyborgiem
____________________
Dorka Zakręcony ogród
kasja83 11:53, 21 cze 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Kasia_CS napisał(a)


Kasiu tak naprawdę, to odpaliłam wąż i zlałam równo po roślinach nie no, żarcik, taki deszczyk jak ostatnio to skarb-może teraz coś popada przez najbliższe dni jak ochłodzenie zapowiadają. Trzymajmy kciuki!

I ja trzymam kciuki za deszcz...trawnik błaga o wodę. Jeszcze planuję dosiewki-na to potrzebna wilgoć.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Kasya 11:54, 21 cze 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
Kasia_CS napisał(a)


Wiesz co, to są ukopane jeżówki od mamy, chyba wyższe od green eyes. Nie mam pojęcia, czy mama mogla kupowac jakieś odmianowe (tylko przypadkiem chyba ),w kazdym razie u niej się mocno sieją. Niestety po powodzi, bo tak należałoby to nazwac (woda stala od listopada na działce i okolicznych polach, a potem lód przez kilka miesięcy) sporo roslin wypadlo. Jeżówki sialy sie jak glupie i wyglądało to tak:


Janeczko, dziękuję za polecenie i przypomnienie o istnieniu Chandos beauty.. cudny zapach!!!


Kasia..ale to bajeczny widok
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies