Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

inka74 15:53, 20 cze 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Makusia napisał(a)
O Matulu....jeszcze obrabia fotki i podpisuje Kobieto, czy u Ciebie doba ma 36 godzin ????

(taka oto dygresja mi się wolno skojarzyła- wczoraj czytam postanowienie Sądu, a tam podział nieruchomości w sposób następujący: dla (imiona przypadkowe) Macieja, Kasi i Basi po 6/24 oraz dla Macieja 12/24 udziału w prawie własności nieruchomości A mówią, że z pustego, to i Salomon nie naleje )
Marta - sąd nie jest od wyższej matematyki. Ja jestem tylko ciekawa jak takie postanowienie zostanie w praktyce wykonane Przecież każde swoją część będzie chciało
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Zagajanka 22:21, 20 cze 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Kasia_CS napisał(a)

I te najzwyklejsze

Chyba to jest Green Eyes? - wcale nie taka najzwyklejsza

Różyczki prześliczne, a ja zazdroszczę deszczu - u nas susza straszliwa...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Magleska 23:20, 20 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
piękne foteczki różane obejrzałam na dobranoc
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasia_CS 00:05, 21 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)
Moje jeżówki zaczynają dopiero kwitnąć a liatry to w ogóle w pąku jeszcze...


u mnie część kęp ma takie już mocniej kwiaty rozwinięte, z kolei z liatr to tylko jedna kępa taka hej do przodu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 00:07, 21 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisał(a)
Cholerka, wiem żeś zakręcona różanie, ale że aż tyyyyleeee???? No szok.... ale za to jaki pozytywny.


No jestem już trochę zakręcona różyczkami, jestem.. Pewnie na tym nie zakończę i będę szukać nowych miejsc.. nawet przebąkujemy sobie z eMem o stworzeniu jakichś podziałów w ogródku, żeby stworzyć bardziej intymny klimat, a nie taką otwartą przestrzeń mieć. Ale nie mam coś wyobraźni, żeby to jakoś rozplanować z sensem... Ale za to nowe miejsca na róże
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 00:08, 21 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)


Jak miło to słyszeć Najważniejsze ,że nie jest zazdrosny, co często się zdarza. Ucałuj te malutkie stópki


No słodziak z niego też.. malutkie stópki coś zaczynają kwilić, idę na karmionko
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 00:46, 21 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mirkaka napisał(a)
Kasiu, jak zazdroszczę takich mokrych roślin. U nas straszna susza, wylałam już mnóstwo wody.
Chandos Beauty chyba też mam, była jako NN ale poszukiwałam długo i tak typuję że to może być ona. Moja ma ogromne kwiaty i cudowny zapach
I rutewka, jeżówki kwitną, a co będzie w lipcu sierpniu?
Różami to jesteś mocno zakręcona


I u mnie posucha, ten deszcz to było mega zbawienie... dzis z kolei kopalam dołek, żeby zadołować donicę z różą . Przenioslam rozchodnika z tego miejsca-rósł w tak suchej ziemi, ze masakra.. a tam gdzie go przenosilam ledwo łopatę wbiłam.

Chandos pachnie cudnie!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 06:31, 21 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
lindsay80 napisał(a)


Voyage w przyszłym sezonie pozytywnie Cię zaskoczy.


Na pewno-to śliczna różyczka. Z rozpędu kupiłam druga sztukę i przyszedł całkiem ładny egzemplarz. Ostatnio eksperymentalnie do tematu podchodzę wciskając wszędzie róże i ta powędrowala w sąsiedztwo hortki VF.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 07:40, 21 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makusia napisał(a)
O Matulu....jeszcze obrabia fotki i podpisuje Kobieto, czy u Ciebie doba ma 36 godzin ????

(taka oto dygresja mi się wolno skojarzyła- wczoraj czytam postanowienie Sądu, a tam podział nieruchomości w sposób następujący: dla (imiona przypadkowe) Macieja, Kasi i Basi po 6/24 oraz dla Macieja 12/24 udziału w prawie własności nieruchomości A mówią, że z pustego, to i Salomon nie naleje )


A wiesz, że przydałoby się te kilka godzin w zapasie tak w godz popołudniowych lub wieczornych najlepiej kiedy dzieci już śpią, a ja jeszcze żyję ostatnio naprawialam sobie paznokieć i mimo, ze to krotka sprawa, to udawalo mi się usnąć w czasie utwardzania kazdej warstwy żelu w lampie (a musze zaznaczyć, ze jednorazowo to trwa AŻ 45sekund).

Kurcze, wyższą matematykę masz w tej swojej robocie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 07:51, 21 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisał(a)
Jak mi się ta Home & Garden podoba


Zgapiaj śmiało na razie wszystko wskazuje na to, że jest bardzo wigorna i duże szanse, że zawsze by kwitla jak przyjedziesz na dzialeczkę, a to miłe
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies