Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

DorKa 09:30, 18 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Róże cudne jak zawsze a jak się ma ta najmłodsza i najpiękniejsza ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Makusia 11:27, 18 cze 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Jak tu się nie powtarzać, że jestem pod wrażeniem, skoro wrzucasz taaaaaaaaakkkkkką listę róż, które masz aktualnie na stanie?! W dodatku kwitną! W dodatku piękne są!
Wielka jesteś powiadam!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Iwona100 22:32, 18 cze 2018


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 713
Piękne róże. Ja dzisiaj kupiłam Ascot. Myślę jeszcze na zakupem róży Mariatheresia. Widziałam ją na Twojej liście. Jaką masz o niej opinię?
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Kasia_CS 22:42, 18 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)
Matko ile masz odmian róż. Bosko, będę odgapiać, bo zaraz zakładam rożankę
Podziwiam za pracowitość przy maluszku. Buziaczki


Śmialo kochana, choć moja różanka to młoda i moja wiedza w związku z tym też. Ale sporo, a w sumie większość moich róż kupowałam w oparciu o opinie różanych ogrodowiczanek i ich rankigów, więc powinny to być w miarę pewne odmiany

Buźka!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:45, 18 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)
Róże cudne jak zawsze a jak się ma ta najmłodsza i najpiękniejsza ?


Kajka jest słodka, do schrupania Wciąż takie z niej maleństwo rozczulające nAwet jak płacze i krzyczy w niebogłosy Kuba mówi, że kocha Kaję i przytula jej stopki Wzruszające moje dzieciątka...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:48, 18 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makusia napisał(a)
Jak tu się nie powtarzać, że jestem pod wrażeniem, skoro wrzucasz taaaaaaaaakkkkkką listę róż, które masz aktualnie na stanie?! W dodatku kwitną! W dodatku piękne są!
Wielka jesteś powiadam!


Makuś
, ale mnie rozpieszczasz Dziękuję. Mam nadzieję, że uda mi się zachować ten standard i stopień zadowolenia rodzicielsko-ogrodowego, choć chciałoby się więcej i więcej wszystkiego
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:52, 18 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Iwona100 napisał(a)
Piękne róże. Ja dzisiaj kupiłam Ascot. Myślę jeszcze na zakupem róży Mariatheresia. Widziałam ją na Twojej liście. Jaką masz o niej opinię?


Dobry wybór

Mariatheresia jak zaczęła kwitnąć, tak jeszcze nie skończyła i ma się dobrze Nie zrzuca płatków. Nie wiem czym się kierujesz w wyborze (mam ją dopoiero od tego sezonu, bo sadziłam jesienią goły korzeń), ale na ten moment wygrywa z nią też jasnoróżowa Home&Garden. Inny kształt kwiatów co prawda, ale popatrz na nią, może do Ciebie przemówi Mariatheresia ma dużo zwolenników na O i wszyscy chwalą, z kolei Home&Garden mało kto posiada jak tak patrzyłam.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:06, 18 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
I podeszczowe fotki tego co kwitnie lub przykuwa uwagę - zauważyłam, że mam sporo takich miejsc, które zwyczajnie nie są specjalnie ciekawe i warto byłoby to zmienić. A nz razie te rzeczy miłe dla oka


Tego motylka to " ścigałam " po rabatach



____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 23:10, 18 cze 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
Moje jeżówki zaczynają dopiero kwitnąć a liatry to w ogóle w pąku jeszcze...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 23:11, 18 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
NN

Phantom

Anabelka z Tiarą - na f;oksa czekam drobiąc nóżkami

Hostowe zakątki

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies