Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

mrokasia 07:23, 11 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18101
Kasia_CS napisał(a)
pora zacna na siedzenie na forum... utopiłam sobie telefon (((


Własnie skonczylam go po raz enty rozkręcać i czyścic i marnie to widzę... poleży i poschnie do rana, może mu się zmieni...


O kurka...szkoda...
Mój eM utopił telefon w sobotę na kajakach... nawet nie próbowaliśmy wyławiać...
Życzę by Twój wrócił do żywych.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 08:40, 11 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)


O kurka...szkoda...
Mój eM utopił telefon w sobotę na kajakach... nawet nie próbowaliśmy wyławiać...
Życzę by Twój wrócił do żywych.


rozkreciłam go na czesci pierwsze i wyczysciłam, ale odpala tylko na 2sekundy i się restartuje a glupia nie zgrałam fotek, a mam ze szpitala z malutką Kajką a one na tel się zapisały raczej, nie na karcie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Makao_J 08:50, 11 lip 2018


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Moje zdjęcia zapisują się automatycznie w googlach. I z każdego sprzętu mogę się do nich dostać. To fajna opcja.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Kasia_CS 10:16, 11 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makao_J napisał(a)
Moje zdjęcia zapisują się automatycznie w googlach. I z każdego sprzętu mogę się do nich dostać. To fajna opcja.


a ja z kolei ograniczam wszelkie przesyłanie zdjęć do chmur itp.. takie zboczenie. Co chcę wstawić do netu, to wstawiam, a tak "bez kontroli" to nie chcę. a jeszcze jakis czas temu mialam zgrac, ale nie mialam wtedy na to meloedii, potem zapomniałam.. i mam za swoje
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Mary 10:25, 11 lip 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
Kasia_CS napisał(a)


a ja z kolei ograniczam wszelkie przesyłanie zdjęć do chmur itp.. takie zboczenie. Co chcę wstawić do netu, to wstawiam, a tak "bez kontroli" to nie chcę. a jeszcze jakis czas temu mialam zgrac, ale nie mialam wtedy na to meloedii, potem zapomniałam.. i mam za swoje

Też mam takie zboczenie. Tylko uważam je za objaw zdrowia.

Napisałaś, że telefon Ci się włącza tylko na chwilę. Może jest rozładowny. Jeśli masz w domu pasującą baterię od innego telefonu to może spróbuj inną baterię włożyć.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
inka74 10:36, 11 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
co ty o 2:28 w nocy robisz na forum???
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
asiak 10:38, 11 lip 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
inka74 napisał(a)
co ty o 2:28 w nocy robisz na forum???


Małą karmi
____________________
AsiaDziałeczka Asi
inka74 10:40, 11 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
No tak, to bardzo prawdopodobne tylko w jaki sposób nasza Kasia telefon przy tym utopiła???
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 12:56, 11 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mary napisał(a)

Też mam takie zboczenie. Tylko uważam je za objaw zdrowia.

Napisałaś, że telefon Ci się włącza tylko na chwilę. Może jest rozładowny. Jeśli masz w domu pasującą baterię od innego telefonu to może spróbuj inną baterię włożyć.


Nie, raczej to nie kwestia rozładowania - on się automatycznie restartuje po włączeniu - pokazuje się ekran startowy, po 2 sekundach znika i odpala się ponownie - i tak w kółko. Nie mam do tego zapasowej baterii, bo to teoretyczne jest telefon nierozbieralny.

Co prawda rozmontowałam na części pierwsze niemal i umyłam co się da alkoholem, ale eM jeszcze mi każe go zostawić do dalszego wyschnięcia.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 12:58, 11 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
co ty o 2:28 w nocy robisz na forum???


o tej porze zwykle śpię, ale od północy babrałam się z tym telefonem... Ale jest pozytywna info - jednak wszystkie fotki były na karcie i zgrywają się właśnie na kompa
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies