Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Zana 14:58, 03 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
No Luizka daje popis

Właśnie jechałam samochodem i w lusterku wstecznym widziałam te czaaarne chmury. Wygląda to jakby jakiś armagedon chciał nadciągnąć. Oby nie aż tak!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Magleska 15:07, 03 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18936
Różyczki Twoje prześliczne moje niestety mizeroty i mam ochotę się ich pozbyć ,ale dam im jeszcze szansę

Mówisz ,że burza nadciąga ? ...... u nas okrutnie gorąco ,a za ogórki muszę się wziąść

A jak malutka Kaja ? Dobrze znosi upały ?

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 15:10, 03 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiu razem z drugą Kasią Leśniczanką jesteście moimi różanymi idolkami! Piękne róże, cudnie komponuja się na tej rabacie
____________________
Kasia_CS 22:19, 03 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisał(a)
No Luizka daje popis

Właśnie jechałam samochodem i w lusterku wstecznym widziałam te czaaarne chmury. Wygląda to jakby jakiś armagedon chciał nadciągnąć. Oby nie aż tak!


Nooo, wyjątkowo ładnie powtórzyła a teraz ją na raty oskubuje, żeby zrobić różaną konfiturę Mam nadzieję, że z zamrożonych płatków będzie równie dobra, jak robiona zupełnie na świeżo. Ale się nie dowiem, bo będę robić pierwszy raz w życiu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:33, 03 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Magleska napisał(a)
Różyczki Twoje prześliczne moje niestety mizeroty i mam ochotę się ich pozbyć ,ale dam im jeszcze szansę

Mówisz ,że burza nadciąga ? ...... u nas okrutnie gorąco ,a za ogórki muszę się wziąść

A jak malutka Kaja ? Dobrze znosi upały ?

Buziaki


Dziękuję za poochwałę różyczek Daj swoim szansę, może się ładnie odwdzięczą

Jak ja się cieszę, że nie robię przetworów ...ale to dlatego, że dostaje ich tyle, że nie zjadamy tego i tak czekają w szafce na zmiłowanie

Kajka jest superancka Bardzo wesoła się zapowiada z niej dziewczyna, bo usmiecha się co chwilę. A juz najbardziej mnie rozwala, jak ją kładę spać, po czym ona otwiera oczy, które po przyzwyczajeniu się do ciemności rozpoznają mnie po chwili i dostaję najradośniejszy uśmiech świata

Upały w miarę nieźle przeżywa, choć zdarzają się odparzenia.. ale co tu dużo mówić - gdybyśmy z takimi fałdkami ciągle funkcjonowały, to też by się nam robiły...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:37, 03 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)
Kasiu razem z drugą Kasią Leśniczanką jesteście moimi różanymi idolkami! Piękne róże, cudnie komponuja się na tej rabacie


Ojej, ale mi posłodziłaś Dziękuję!! U Kasi nieziemsko kwitną, gdzie mi tam do jej egzemplarzy

A ja dziś zrobiłam rano jakąś nieprzyzwoitą ilość zdjęć, chyba na kilka dni mi wystarczy do wstawiania
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:01, 03 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A na dziś tylko kilka...

I dłuższa prosta


Kwiaty hosty Fragrant bouquet nieziemsko pachną

Tutaj ostatnio zmieniałam - połowa kocimiętek wyjechała do mamy a ja wcisnęłam tam rozchodniki i mi się nawet podoba Później pewnie zrobię pełny szpaler jak już całość kocimiętki wywiozę.

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
paulina_ns 07:53, 04 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasiu zdjęcia śliczne jak zawsze moja LO jeszcze malutka i raczej nie doczekam się już w tym roku jej kwitnienia, najgorsze jest to,że posadziłam ją za inną, większą różą i słońce nie dociera do niej prawie w ogóle

Co do Kaji ciesz się każdą chwilą, czas tak szybko mija...ja jeszcze nie tak dawno trzymałam w ramionach takie małe zawiníątko, a teraz za 9 dni 2 latka skończy
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
mrokasia 08:21, 04 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18250
Fajnie z tym rozchodnikiem . Kocimiętki poznywasz się całkowicie? U mnie chyba jednak kocimiętka nie przetrwa. Trzy sadzonki od Iwonki ścięte do zera zaczęły ładnie odbijać, wczoraj patrzę a dwie obżarte to cna... nie wiem czy to koty czy coś innego je wrąbało ale tej roślinoe nie wróżę u mnie powodzenia.
Buziaki
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
zoja 12:41, 04 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Kasiu a ja u Ciebie calkiem na biezaco jestem
Cichaczem
Milo, ze wpadlas do mnie pozdrawiam!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies