Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 20:14, 27 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
paulina_ns napisał(a)
Jestem Kasiu spowrotem wśród żywych tak patrzę i patrze co to ten furczak i już się doksztalciłam, przyznam bez bicia,że nawet nie wiedziałam,że takie zwierzątko istnieje u mnie LO marniutka, nic się nie rozkręciła przez sezon, teraz ją przesadziłam w inne miejsce,a Kimono no kurcze jaki ona ma piękny kolor cudowna jest buziaczki

No całe szczęście, że jesteście w domku i wszystko jest ok.. długo dziś nie pisałaś i się martwiłam.

LO u mnie szalała od początku, ale to był też stacjonarny, donicowy zakup. Kimono Ci już zakwitła ?

A ja kilka dni temu wyhaczyłam fajne obeliski w A przecenione z 40 na 20 zł, wysokie całkiem i już 4 sztuki podpierają mi różyczki
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
DorKa 08:00, 28 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Buziaczki dla najpiękniejszego arbuziątką z okazji 4 miesisęcy Ale ma szczęście tyle cioć
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Brzozowadzie... 21:28, 28 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)
I z kąta na całość



Kasia, ale Ty sobie mały raj stworzyłaś! Zachwyciłam się po prostu!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasia_CS 22:00, 28 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)
Buziaczki dla najpiękniejszego arbuziątką z okazji 4 miesisęcy Ale ma szczęście tyle cioć


Dzięki Dorka Noo, fajnie fajnie Mogłam w każdej chwili na naszym sabacie wręczyć którejś z cioć Czarownic Kajkę, a nawet i Czarownik się złapał jak poleciałam do samochodu, a Mała zapłakała Cudownie!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:08, 28 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Kasia, ale Ty sobie mały raj stworzyłaś! Zachwyciłam się po prostu!


Wiesz co.. udane te zdjęcia, jakieś takie żywe, na rzeczywistości jakoś gorzej jak zrzuciłam na kompa to sama się zdziwiłam Tym bardziej, że jak chłodno się zrobiło, to taki jakiś smutny ten mój ogródek się zrobił. Już mało co kwitnie poza pojedynczymi różami.


Jak Anula u mnie była to się zdziwiła, jak ogródek się wydaje sporo większy na fotach niż jest w rzeczywistości
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:10, 28 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ale się wkurzyłam.. zamówiłam sobie kompost w worku - 5 sztuk. w sklepie internetowym była notka, że koszt przesyłki zależny od zamówienia i po dodaniu do koszyka była opcja przeliczenia kosztów. Okazało się, że korzystne, bo nie zmieniała się kwota przy kolejnym worku, więc ja happy.

A tu dostaję maila, że ze względu na dużą wagę przesyłki muszą każdy worek wysłać oddzielnie i z 80 zł koszt wzrasta do 140... żarty
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
paulina_ns 09:03, 29 wrz 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasia_CS napisał(a)

No całe szczęście, że jesteście w domku i wszystko jest ok.. długo dziś nie pisałaś i się martwiłam.

LO u mnie szalała od początku, ale to był też stacjonarny, donicowy zakup. Kimono Ci już zakwitła ?

A ja kilka dni temu wyhaczyłam fajne obeliski w A przecenione z 40 na 20 zł, wysokie całkiem i już 4 sztuki podpierają mi różyczki


Eh Kasiu jesteśmy w domu niestety cały czas coś się dzieje, dwa dni było spokoju wczoraj Wiktoria znów wymiotowała dzwoniłam na oddział powiedzieli mi,że to raczej już nie przez uraz,że może złapała grypę żołądkową i faktycznie dzisiaj od samego rana ja umieram

Co do kimono ja ją kupiłam w biedronce same patyczki miała, dopiero teraz mi dwa listki wypuściła także w tym roku na pewno już nie zakwitnie.

Fajny zakup poczyniłaś a co do kompostu oszustwo straszne, przecież mogą wysłać jedną paczkę kurierem.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Toszka 10:01, 29 wrz 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ceny paczek są do 30kg. I tu rzeczywiście koszt może wzrosnąć. Wszystko zalezy jaką sprzedawca ma umowę z firmą kurierską.

A swoją drogą Kasiu, to w pupę klapsa ci dam - nie mogłaś powiedzieć, że kompost potrzebujesz? Wystarczy przyjechać (tylko wczesniaje dać znak, bo muszę przesiać).

I jeszcze muszę przeprosić za kondycję RB. W tym roku zaniedbałam go podlewaniem i taki...wymordowany jest (delikatnie mówiąc). Zwłaszcza, że rośnie u stóp pijaka modrzewia.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Mary 21:06, 29 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3509
Kasia_CS napisał(a)
Ale się wkurzyłam.. zamówiłam sobie kompost w worku - 5 sztuk. w sklepie internetowym była notka, że koszt przesyłki zależny od zamówienia i po dodaniu do koszyka była opcja przeliczenia kosztów. Okazało się, że korzystne, bo nie zmieniała się kwota przy kolejnym worku, więc ja happy.

A tu dostaję maila, że ze względu na dużą wagę przesyłki muszą każdy worek wysłać oddzielnie i z 80 zł koszt wzrasta do 140... żarty

Kasiu,
Może spróbuj w tym sklepie z odbiorem w Zielonce. Mają też wersję z dostawą. Z tego co sprawdziłam 5 worków to 5*9,99 + 45 zł za dostawę. Cena dostawy zmienia się wraz ze zmianą ilości worków. Worki po 25l.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 21:09, 29 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3509
A ostatnia odkryłam, że kompost jest też w LM. Ale drogi strasznie. 15l za prawie 25zł. Cena tego kompostu jest wysoka nie tylko w LM. W PNOS-ie też go mają i też jest droższy niż 25l kompostu innej firmy.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies