Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

DorKa 08:34, 26 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasia_CS napisał(a)
tak ze 2,5 godz temu usiadłam, żeby wstawić fruczaka i mi się przysnęło przy biurku

Ale była u mnie Anula z ogrodu z rzeźbą, chodzimy po tych moich "hektarach" przy werbenie, zimno jak cholera, a tu coś fruwa tak dziwnie

Wytrzeszczyłam oczy, bo już wiedziałam co to za gość i jaka gratka Nie przypuszczałam, że kiedyś do Warszawy zawita na blokowisko


Poszłam po Małża, bo on sprawniejszy w foceniu



jutro cdn bo wypadałoby położyć się do łóżka a nie spowrotem na biurku zalegać twarzą


ale boskie zdjęcie a fruczak gołąbek to mój ulubiony gość w ogrodzie
____________________
Dorka Zakręcony ogród
inka74 09:41, 26 wrz 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
On rzeczywiście szumu sporo robi. Ja, jak pierwszy raz go usłyszałam to się wystraszyłam ) on całkiem spory jest.

Kasiu udało mi się podzielić zakupione liriope każdą na 3 sadzonki. Może nie są ogromne ale kiedyś ładnie się rozrosną, mam taką nadzieję. Więc dramatu nie ma. Dodatkowo wpadłam na pomysł inny na obsadzenie rabaty i się wstrzymuję z zakupami póki mi się wizja nie skrystalizuje
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Magleska 10:14, 26 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
Świetna fotka
Zakupy trawione poczynione ,teraz tylko czekać jak przyjdą i trzeba sadzić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
nicol21 10:22, 26 wrz 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
fiu, fiu, aluminiowe bordy i to prostowane! ale pewnie będą się świetnie prezentowac i długo służyć. Ja mam te plastikowe i na razie jest ok, ale otoczone kostką więc szyku nigdy nie zadawały.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Zana 11:24, 26 wrz 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ha, można by ująć to tak, że dzięki temu iż przywiozłam Ci montankę, miałam szczęście po raz pierwszy na żywo zobaczyć furczaka. Jest niesamowity i dosyć długo stołował się na Kasiowej werbenie.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kasya 11:31, 26 wrz 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41832
Lubi jeszcze floksy i swiecznice
Nie widziałam go chyba nigdy w srodku dnia zawsze rano lub wieczór
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
eVka 11:40, 26 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
U mnie na budleji dawida są dwa fruczaki koliberki, na początku byłam w szoku, co to jest. Są świetne
____________________
Kasia_CS 16:05, 26 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anabuko1 napisał(a)

Przypomniała mi ,że ha mam taką trawkę gdzieś. Muszę ją poszukać w ogrodzie.
To fajnie ,ze zamówiłam nowe trawki.
Będzie zwiewmie i pięknie


Czy my sie pierwszy raz u mnie widzimy ? Witam Cie serdecznie

Powiem szczerze, że teraz na nowo jakbym robiła ogródek to jednak duuużo więcej traw w nim by się znalazło
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 16:07, 26 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anka_, jolanka, asiak, dorka, Iwonka, Madzia, Kasya, Ewa - no mega mnie ten gość zadziwił, nie mówiąc już, że bardzo się z jego wizyty ucieszyłam. Jakoś tak założyłam, że w życiu go nie spotkam, a tu taka niespodzianka
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 16:09, 26 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)

Kasiu udało mi się podzielić zakupione liriope każdą na 3 sadzonki. Może nie są ogromne ale kiedyś ładnie się rozrosną, mam taką nadzieję. Więc dramatu nie ma. Dodatkowo wpadłam na pomysł inny na obsadzenie rabaty i się wstrzymuję z zakupami póki mi się wizja nie skrystalizuje

to w zależności od wizji zgłaszaj się, bo mi liriope wędruje i będę się pozbywać odrostów mogą znaleźć nowy dom
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies