Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 19:45, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasiolaaa napisał(a)
jak dobrze miec dobrych sasiadow to cenny skarb ulatwia zycie na codzien


No taka sąsiadka to skarb, bo nie dość że przesympatyczna, to zawsze pomoże nam zdrowotnie i też lubi roślinki - cały balkon w roślinach
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 19:48, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Annak napisał(a)
Na przedwiośniu najgorzej z przeziębieniem, bo pogoda codziennie miesza.. Zdrówka, Kasiu. A jak będziesz robić porządki ogrodowe, to przypominam się o roślinki, których będziesz miała nadmiar
Ja swoje krokusiki widziałam w formie pączków, a pewnie jak następnym razem pojadę to już będzie po kwitnieniu Taki los ogrodniczki z doskoku
pozdrawiam


Pamiętam o Tobie roslinkowo na pewno rozchodniki takie lilaróż mam na zbyciu.

Pozdrowionka!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
tulucy 19:49, 18 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja dziś z młodą na kontroli byłam, na szczęście osłuchowo czysto, tylko zmiana syropu wykrztuśnego na trochę mocniejszy. W sumie mogła od razu taki przepisać, pewnie byłoby lepiej. Jeszcze trochę siedzimy w domu
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
eVka 19:57, 18 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Oj skąd ja to zna, moja córcia ma rota i mąż dzisiaj z nią był u pediatry. Biedna z gorączką, ledwo żyje, śpi. Ale dodzwonić się nie da, zawsze o 7.30 muszę jechać do rejestracji.
Życzę zdrówka dla dzieci!
____________________
jolanka 20:18, 18 mar 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kurcze, dwójka dzieci chora? Na rzęsach pewnie chodzisz Cieszymy się wiosną ale ona przynosi też więcej chorób
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasia_CS 22:04, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Magleska napisał(a)
Kasiu jak dzieciaczki ? ….teraz ten czas przeziębień ,chorób ….ech …

a co jeżówek -ja nie próbowałam ,ale podpytaj Wiolę ,bo wiem ,że ona swoje jeżówki dzieliła ….z chęcią też się dokształcę

no obydwoje kaszlących.. Kaja dziś już bez temperatury by;a - chyba tylko jednorazowy epizod wczoraj, chyba, że dziś będzie powtórka z rozrywki. Jutro zobczymy, co tym moim ancymonom dolega..

A o jeżówki już do Wioli zagadałam - do tej pory dzieliłam z sukcesami jak wykopywałam całość, ale kusi mnie sprawdzić inną metodę, jeśli ktoś próbował
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:06, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
tulucy napisał(a)
Ja dziś z młodą na kontroli byłam, na szczęście osłuchowo czysto, tylko zmiana syropu wykrztuśnego na trochę mocniejszy. W sumie mogła od razu taki przepisać, pewnie byłoby lepiej. Jeszcze trochę siedzimy w domu


no to dobrze, że chociaż osłuchowo gra.. Kuba jak kaszle to szczeka okrutnie, wczoraj sąsiadka go osłuchała i poleciła do pediatry jednak, bo coś tam jednak słyszy.. bubu

Kaja z kolei kaszle tak, że coś odksztusza, ale nie mija jej nic a nic, więc jeszcze po tej wczorajszej temperaturze idę i z nią na kontrolę.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 22:07, 18 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Kasia_CS napisał(a)


A o jeżówki już do Wioli zagadałam - do tej pory dzieliłam z sukcesami jak wykopywałam całość, ale kusi mnie sprawdzić inną metodę, jeśli ktoś próbował


A czemu nie chcesz dzielić tradycyjnie?

Zdrowia dla maluchów.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 22:09, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)
Oj skąd ja to zna, moja córcia ma rota i mąż dzisiaj z nią był u pediatry. Biedna z gorączką, ledwo żyje, śpi. Ale dodzwonić się nie da, zawsze o 7.30 muszę jechać do rejestracji.
Życzę zdrówka dla dzieci!


Ja bym pojechała do rejestracji, bo miałam wrażenie, że telefonu nikt nie odbiera i cyferki w kolejce spadają tylko dlatego, że wszystkim się kończy te 30 minut oczekiwania na linii Ale nie bardzo chciałam z moją dwójką kaszlącą się tarabanić między miliony chorych w przychodni - a nie było z kim zostawić dzieciaczków niestety..

Dzięki i też zdrówka życzę :*
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:18, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
jolanka napisał(a)
Kurcze, dwójka dzieci chora? Na rzęsach pewnie chodzisz Cieszymy się wiosną ale ona przynosi też więcej chorób


No dzisiaj to miałam już dość, a jeszcze jak Kuba przypadkiem wywalił nocnik z kupą Kai na dywan, gdy ją wycierałam, to już w ogóle mi nie ręce, a cycki opadły

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies