Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasiolaaa 07:15, 18 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Kasiu duzo zdrowka Tobie i twojej rodzinie wiosna przyroda sie budzi do zycia a tu wstretne zatoki ehh sąsiadka niech sie nie smieje bo moze niedlugo sama w turbanie bedzie chodzila haha
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasia_CS 07:32, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasiolaaa napisał(a)
Kasiu duzo zdrowka Tobie i twojej rodzinie wiosna przyroda sie budzi do zycia a tu wstretne zatoki ehh sąsiadka niech sie nie smieje bo moze niedlugo sama w turbanie bedzie chodzila haha


Dzięki Kasiu za życzenia zdrówka! Bardzo się teraz przyda! Właśnie widzę na telefonie, żeby dzieciaki do lekarza zapisać..

A sąsiadka to moja kochana dobra dusza i lekarz w jednym, zawsze mnie ratuje
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
anabuko1 08:15, 18 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23552
Kasia_CS napisał(a)
Ja dziś pozwoliłam sobie na niezbyt długą wizytę w ogródku z głową zakutaną w czapkę a na to turban z szalika Sąsiadka z góry mnie wyhaczyła i się śmieje, że ciekawie wyglądam

Nie ma za bardzo czego focić, więc za wiele nie pokażę..

Ciachnęłam turzyce SS, wyrwałam parę chwastów, rozrzuciłam trochę obornika pod agrest, porzeczkę i świdośliwę. Widziałam, że szafirki już mają w nogach ledwo wystające łepki Muszę tuje poczyścić, bo dość mocno suche w środku..

Dziś krokusiki pięknie się otworzyły, nawet pszczółka się uwijała A po ogródku fruwały 2 cytrynki!


Lubię te drobne listeczki berberysów Ciekawa jestem, czy w tym roku jeszcze będą na swoim miejscu, czy wyeksmituję je gdzieś...

Peonie się pokazują powolutku

Montana raureif kwitnie - śmiesznie to wygląda

Krokusiki ładne.
Ale jak ładnie berberyski startują.
A mój śpi.Czyżby padł ?
Czytam o problemach zdrowotnych w rodzinie duzo zdrówka dla całej rodzinki Kasiu
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Kasia_CS 08:45, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Aniu dzieki, przyda sie! od ponad godziny wiszę na telefonie nawet nie jestem w stanie sie do przychodni dodzwonic...a jak jestem 1-2 w kolejce to konczy sie czas oczekiwania (pol godz) i wyrzuca na koniec kolejki... masakra!

te moje berberyski zawsze takie szybkie byly (odmiana aurea), nie wiem jak maja inne.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 08:46, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
chce podzielić moje jezówki pełne i sie zastanawiam na ile realne jest dzielenie kepy bez wykopywania całosci... próbował ktos takiego sposobu na jezówkach??
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
tulucy 09:46, 18 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Powodzenia w zapisywaniu ...
Masakra z tym jest niestety.

U mnie podobne kłosiki ma Irish Green
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasiolaaa 09:54, 18 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
jak dobrze miec dobrych sasiadow to cenny skarb ulatwia zycie na codzien
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Annak 18:29, 18 mar 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Na przedwiośniu najgorzej z przeziębieniem, bo pogoda codziennie miesza.. Zdrówka, Kasiu. A jak będziesz robić porządki ogrodowe, to przypominam się o roślinki, których będziesz miała nadmiar
Ja swoje krokusiki widziałam w formie pączków, a pewnie jak następnym razem pojadę to już będzie po kwitnieniu Taki los ogrodniczki z doskoku
pozdrawiam
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Magleska 18:53, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Kasiu jak dzieciaczki ? ….teraz ten czas przeziębień ,chorób ….ech …

a co jeżówek -ja nie próbowałam ,ale podpytaj Wiolę ,bo wiem ,że ona swoje jeżówki dzieliła ….z chęcią też się dokształcę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasia_CS 19:42, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
tulucy napisał(a)
Powodzenia w zapisywaniu ...
Masakra z tym jest niestety.

U mnie podobne kłosiki ma Irish Green


Ponad dwie godziny mi się zeszło na telefonie non stop.. udało się na jutro- jedne jedyne godziny i w dodatku do lekarza, którego zwykle unikam. Ale lepszy niż żaden, a dwójkę miałam do zapisania, więc..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies