Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Brzozowadzie... 09:17, 10 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)



No rozczuliły mnie te taczki Super!
Ja też mam tego kuklika Bell Bank, bardzo fajny, ładnie wygląda nawet, gdy nie kwitnie.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
anbu 09:21, 10 maj 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kasiu jak Twoja Laguna? Możesz coś więcej o niej napisać? Może jakaś focia Przymierzam się do ponownego jej zakupu
____________________
Ania Ogród Ani :)
Kasia_CS 10:43, 10 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
sarenka napisał(a)
Ty też dziś sadzilas fajnie. Sezon na pracę w ogródku trwa ja czekam i po 15 maja będę sadzić


NIe, to sprzed kilku dni fotki wczoraj tylko wspólne zakupki roślinne i miłe spotkanie z Anią-kwartet A dzisiaj coś siąpi z nieba! mało bo mało, ale zawsze
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 10:48, 10 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
makadamia napisał(a)
W ZP najlepiej zrobić listę w domu, wysłać zamówienie mailem, oni przygotują, a jak się podjedzie po odbiór, to i tak się zawsze coś nieprzewidzianego przytuli


Lista w domu zrobiona nawet z cenami byla ale.. no nie było większości moich wyborów - miałam kilka awaryjnych roslin wypisanych bardziej z ciekawości - np anafalis - na fotkach u Anuli w ogrodzie u April był świetny! Ale co u mnie pokaże - to się okaże Kuklik też był awaryjny, ale urzekły mnie na żywo, tym bardziej, że sadzonki ładne, więc wziełam.

Z 5 odmian jeżówek żadnej nie dostałam, świecznica maleńka tylko była i wzięłam, bo się uparłam na nią

A ja to taka jestem, że wolę sama wybrać jakąś dorodniejszą sadzonkę wtedy, bo tak to raczej nikt Ci nie wybierze tej "naj naj" z placu potem bym myślała - a może były lepsze, większe! haha przy zakupach przez internet to jakby zakładasz, że co przyjdzie to przyjdzie, ale jak już i tak tam jedziesz, to wolę pobuszować
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 10:56, 10 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brzozowadziewczyna napisał(a)

No rozczuliły mnie te taczki Super!
Ja też mam tego kuklika Bell Bank, bardzo fajny, ładnie wygląda nawet, gdy nie kwitnie.


Hihi, no jak zaczelam szukac pojemnika na te hosty, to od razu taczka mi wpadła w oko - no jak ulał

Jeszcze nie wiem, w którym miejscu go posadzę.. a jak długo on kwitnie? Bo nie wiem, czy martwić się kolorem kwiatów przy doborze miejsca, czy juz przekwitnie, zanim "sąsiad" zacznie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 11:10, 10 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anbu napisał(a)
Kasiu jak Twoja Laguna? Możesz coś więcej o niej napisać? Może jakaś focia Przymierzam się do ponownego jej zakupu


A powiem CI, że całkiem jestem z niej zadowolona - bardzo ładnie się zebrała w tym sezonie i powywijana na pergoli sięga ok. 1,2, pąki też już jakieś ma. Zapowiada się nieźle, tfu tfu. Zrobię jej fotkę, choć teraz muszę się wstrzymać, bo...

PADA!!! jUPI!!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Makusia 11:11, 10 maj 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Kasia_CS napisał(a)


Hihi, no jak zaczelam szukac pojemnika na te hosty, to od razu taczka mi wpadła w oko - no jak ulał

Jeszcze nie wiem, w którym miejscu go posadzę.. a jak długo on kwitnie? Bo nie wiem, czy martwić się kolorem kwiatów przy doborze miejsca, czy juz przekwitnie, zanim "sąsiad" zacznie


Ja nie wiem, ale wiem, że na nie poluję- na kukliki w sensie
Kręca mnie, że tak powiem
A jak mnie tak klon kręcił, to wczoraj kupiłam w A.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
anbu 11:15, 10 maj 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Uuu to mnie zachęciłaś
Zaryzykuje jeszcze raz No i czekam na fotki
____________________
Ania Ogród Ani :)
Kasia_CS 19:47, 10 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makusia napisał(a)


Ja nie wiem, ale wiem, że na nie poluję- na kukliki w sensie
Kręca mnie, że tak powiem
A jak mnie tak klon kręcił, to wczoraj kupiłam w A.


No to dla Ciebie mój brand new kukliczek na zachętę - na razie tylko postawiony w doniczce, bo jeszcze nie wiem oczywiście gdzie posadzę
Bell bank

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 19:53, 10 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anbu napisał(a)
Uuu to mnie zachęciłaś
Zaryzykuje jeszcze raz No i czekam na fotki


No to Laguna for you

Z bliska też chcesz?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies