Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Mary 16:43, 06 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
Kasia_CS napisał(a)


Mnie Kajka jakoś nie chce spać na spacerach - za bardzo zwykle jest zainteresowana tym co dookoła się dzieje i często ją po spacerze usypiam w domu dopiero

No i też ma dziwnie - jak większość dzieci lubi jazdę samochodem, tak ona się wkurza po jakimś czasie Normalnie dziecko idzie spać ukołysane jazdą, a ta nic Kuba prędzej zaśnie, niż ona

Może to od samochodu zależy?
Tego magicznego działania samochodu na dzieci jakoś na własnych dzieciach nie zaobserwowałam. Może miałam niewłaściwe samochody???
Skąd to podejrzenie?
Wielokrotnie jeździliśmy w dalekie trasy samochodem. Na wakacje, w góry polskie, słowackie czy za granicę. Mąż prowadził, a mi w tej długiej trasie zawsze udało się coś przeczytać. Do czasu aż kupiliśmy Opla. Nie wiem z czego to wynika, ale w tym samochodzie po przejechaniu kilkunastu kilometrów na siedzeniu pasażera chce mi się spać. Zasypiam na jakiś czas, budzę się, przez krótki czas czuję się wyspana i ... znowu chce mi się spać. I tak w kółko. Strasznie mnie to denerwuje.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Makusia 10:01, 07 maj 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Kasia_CS napisał(a)
I miejsce rozpierduszki - przed świecznicę idą tawułki wykopane z innej miejscówki


Ależ mi w głowie klony siedzą! Wchodzę do Ciebie, a tu dokładasz mi do pieca i już nie mogę o klonach (koniecznie zielonych) przestać myśleć....
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
lindsay80 14:52, 08 maj 2019


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Piękna ta Twoja kombinacja różu z pomarańczem - cieszę się, że Cię zainspirowałam
____________________
Tu ma być ogród :)
Kasia_CS 21:21, 08 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mary napisał(a)

Może to od samochodu zależy?
Tego magicznego działania samochodu na dzieci jakoś na własnych dzieciach nie zaobserwowałam. Może miałam niewłaściwe samochody???
Skąd to podejrzenie?
Wielokrotnie jeździliśmy w dalekie trasy samochodem. Na wakacje, w góry polskie, słowackie czy za granicę. Mąż prowadził, a mi w tej długiej trasie zawsze udało się coś przeczytać. Do czasu aż kupiliśmy Opla. Nie wiem z czego to wynika, ale w tym samochodzie po przejechaniu kilkunastu kilometrów na siedzeniu pasażera chce mi się spać. Zasypiam na jakiś czas, budzę się, przez krótki czas czuję się wyspana i ... znowu chce mi się spać. I tak w kółko. Strasznie mnie to denerwuje.


a nie wiem, bo w sumie nie mam porównania - akurat zmieniliśmy samochód przed urodzeniem się Kai, a praktycznie nie ma okazji, żeby jeździć z nią czyimś autem w dłuższe niż kilka minut trasy. Inna sprawa, że Kaja jest dużo bardziej aktywna od Kuby i nie usiedzi w miejscu.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:22, 08 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makusia napisał(a)


Ależ mi w głowie klony siedzą! Wchodzę do Ciebie, a tu dokładasz mi do pieca i już nie mogę o klonach (koniecznie zielonych) przestać myśleć....


Hihi to kupuj! Mnie tej mój klonik cieszy przy każdym spojrzeniu w jego kierunku Jak rślina może wywoływać takie pozytywne emocje, to trzeba chyba sobie dać szansę na klonowe zakupy
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:23, 08 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
lindsay80 napisał(a)
Piękna ta Twoja kombinacja różu z pomarańczem - cieszę się, że Cię zainspirowałam


Noo! sama bym na to nie wpadła, a tu proszę takie ściągawki zapodajesz piękne
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
kaz742011 21:39, 08 maj 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Kasia_CS napisał(a)


Hihi to kupuj! Mnie tej mój klonik cieszy przy każdym spojrzeniu w jego kierunku Jak rślina może wywoływać takie pozytywne emocje, to trzeba chyba sobie dać szansę na klonowe zakupy


No nie wiem dlaczego ja jeszcze klona nie mam . Mus gdzieś wcisnąć .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Brzozowadzie... 22:46, 08 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasiu, ależ piękne to energetyczne zestawienie tulipanów! I pozachwycałam się Twoimi szerokimi kadrami. naprawdę zrobiłaś sobie cukiereczka z tego ogrodu! Po klona to ja się chyba jutro wybiorę i kupię przed Makusią, bo też zielony mi się marzy
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
sarenka 04:11, 09 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kasia_CS napisał(a)


No właśnie u mnie Queen of the night z nimi sąsiadują i Dolls minuet, które może nie tyle są późne, co mam wrażenie, że po prostu dość długo kwitną, choć też już kończą swoją kolejkę

Z daliami to u mnie o tyle kłopot, że osiągają naprawdę spore rozmiary (co robić jak lubię najbardziej kwiaty tych dekoracyjnych wielkich ) - u mnie nie mają tyle miejsca ile bym chciała i mogą się wydawać za duże w stosunku do rabaty Ale zobaczymy jak będzie Mam nadzieję, że udało się jako tako je skomponować do nasadzeń.

Kasiu, czytam, że masz dalie u siebie- ja nie mam,ale za to mam jednak pytanie
Czy wiesz może czy te kupione wiosna w doniczkach można trzymać na dworze w folii czy raczej w chłodzie? I czy wysadza się do gruntu po 15 maja zawsze? Czy cała cebulę daje się pod ziemię czy nie? Masz może foto takiej świeżo posadzonej?
____________________
Magda W samym sloncu
eVka 09:02, 09 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Przybiegłam pochwalić tulpki, świetne połączenie kolorów! Jak dwie piękne szmink
Klon cudniasty, mi też dokłądasz do pieca, bo chcę kupić klona ale miejsca i kasy brak...
Moje dziecię, też zawsze spało w autku
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies