Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

tulucy 20:50, 09 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12907
inka74 napisał(a)
Oj szkoda, że nie wiedziałam o wyjeździe do ZP bo może byście mi 2 rdzawe kokoryczki przytachały lub przynajmniej sprawdziły czy są. Może to i dobrze. Fundusze oszczędzę


O to to właśnie... szkoda, ale lepiej
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasia_CS 20:59, 09 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
sarenka napisał(a)
Dzięki Kasia,to jutro będę zaglądać. Napracowalam się dziś tak,że mogłabym paść o nie wstać, ale to za dwie godziny dopiero


No to brawo! Lubię tak się zmęczyć porządnie w ogrodzie, a rzadko mam możliwość - może dlatego tak mi brak takiego urobienia się w ziemi ze szpadlem bo niedosyt

Na jakie dalie się zdecydowałaś?

sarenka napisał(a)
A wiesz co Kasia,dziś przyszła moja Baronessa ładny krzaczek, ale musi jeszcze trochę poczekać aż ją posadzę


OO to dobra wiadomość, dobry zakup Baronesse jest bardzo ładna!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:04, 09 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anda napisał(a)
O, jak fajnie, ze kuklik i miodunka wpadly Ci do koszyka Mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona.


Na pewno! Kuklika musiałam na żywo obejrzeć, bo na zdjęciach często nie jestem w stanie stwierdzić czy kolor jest ok - on jest taki nieoczywisty.

miodunka już wstępnie nawet zagospodarowana jeśli o miejsce chodzi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:07, 09 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Wiolka5_7 napisał(a)
Kasiu,ale super roślinki przytuliłaś
Carex.gold fountains posadź w półcieniu to ci będzie fajnie rósł mam i bardzo go lubię

Jutro też mam w planach wyjazd do szkółki


Wiolu, a myślisz, że kto mnie na tego carexa natchnął ? Jak miałyśmy spotkanie u Iwonki poprzedzone wizytą w szkółce, to się nawet dziewczyn pytałam (bo mnie uleciało) - "Dziewczyny, Wiola ma takiego carexa do półcienia, jak on się nazywa?"

W każdym razie na chwilę obecną jest ciemniejszy, mam nadzieję, że w tym półcieniu zjaśnieje - on jest ciut pasiasty? Do tej pory nie xwróciłam na to uwagi.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 21:10, 09 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18089
No, no, ładne zakupy . Ciekawe gdzie to poupychasz .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 21:13, 09 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)


Hihi, ale porównanie makijażowe

Przepraszam za klonika...

Zazdroszczę śpiącego dziecka w aucie - Kuba zasypiał bez względu na to, czy to była pora snu czy nie. Kaja zasypia tylko wtedy kiedy ma swoją normalną drzemkę.

____________________
Wiolka5_7 21:17, 09 maj 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20586
Kasia_CS napisał(a)


Wiolu, a myślisz, że kto mnie na tego carexa natchnął ? Jak miałyśmy spotkanie u Iwonki poprzedzone wizytą w szkółce, to się nawet dziewczyn pytałam (bo mnie uleciało) - "Dziewczyny, Wiola ma takiego carexa do półcienia, jak on się nazywa?"

W każdym razie na chwilę obecną jest ciemniejszy, mam nadzieję, że w tym półcieniu zjaśnieje - on jest ciut pasiasty? Do tej pory nie xwróciłam na to uwagi.


Tak jest pasiasty i u mnie w półcieniu jest taki limonkowy jakby
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sarenka 21:22, 09 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kasiu, ja nie mam dali,dla kogoś szukam informacji
Ja to mam sajgon na podwórku, najwyższą pora zamówić rośliny bo ileż można kopać i kopać
____________________
Magda W samym sloncu
Kasia_CS 21:24, 09 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Oj szkoda, że nie wiedziałam o wyjeździe do ZP bo może byście mi 2 rdzawe kokoryczki przytachały lub przynajmniej sprawdziły czy są. Może to i dobrze. Fundusze oszczędzę


oj, nie pomyślałam zupełnie może będzie okazja jeszcze - części roślin jeszcze po prostu nie mają.

Zapomniałam, że przytuliłam jeszcze 2 jarzmianki Venice
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:28, 09 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
tulucy napisał(a)


O to to właśnie... szkoda, ale lepiej


hihi - ot dylematy ogrodowo portfelowe

ja mam w ZP o tyle problem, że ciężko tam czegoś szukać - nawet z "przewodnikiem", bo takie połacie wszystkiego, a tylko pracownicy razem do kupy znają "klucz" rozkładu roślin na placu - bo jak ktos się czymś zajmował, to wie, że stawiał tu, a inny wie, że stawiał coś tam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies