Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 11:02, 27 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasiolaaa napisał(a)
Kasieńko oj te twoje roze my kochamy je ❤ a ty mieszkasz w bloku ?


Oj tak.. różana miłość kwitnie nieprzerwanie

Ano w bloku a ogród poza kilkunastoma metrami kwadratowymi, gdzie rosną 3 graby jest zrobiony na ok 30 do 40cm (gdzieniegdzie 50cm max) warstwie ziemi na garażu podziemnym. Taka ciekawostka
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 13:49, 27 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Wsadziłaś róże? U mnie wszystkie plany weekendowe do zmiany, ech, życie... Może po południu ze 2-3 wkopię
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 16:30, 27 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Wsadziłaś róże? U mnie wszystkie plany weekendowe do zmiany, ech, życie... Może po południu ze 2-3 wkopię


Playful mi została, bo Kuba głodny się zrobił po godzinie na dworze i od razu jak tylko weszliśmy do domu to się Kaja obudziła. Od tamtej pory godzina płaczu u mamy na rękach.. Wczoraj wsadziłam dwie, dziś jedną.. no ale miejsce przynajmniej wybrane i wstępnie przygotowane (przesadzony kuklik tam rosnący ), to już mniej zachodu. Czekam jeszcze aż dalie zetnie, żeby na ich miejsce wkopać te, które mam jeszcze w doniczkach.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasiolaaa 04:02, 28 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
to powiem ci ze podziwiam cie zwlaszcza ze taki ogrod stworzylas w miescie na dachu garazu ♥️
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasia_CS 07:09, 29 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasiolaaa napisał(a)
to powiem ci ze podziwiam cie zwlaszcza ze taki ogrod stworzylas w miescie na dachu garazu ♥️


Dzięki Kasiu! Mam nadzieję, że ten ogród pocieszy serce i oko jeszcze długo-kto wie ile tak ograniczone glebowe stanowisko dla roślin będzie wydolne...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 07:10, 29 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Wczoraj rzutem na taśmę udało się ostatnia róże z gołym korzeniem posadzić i trochę tulipanów.. ale nie powiem, żeby aura sprzyjala. Niedziela za to była przepiękna, ale też nie popracowałam -ot, dzieci...

Za to pomalowałam sobie dynię na biało i jestem happy
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
DorKa 08:35, 29 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasia_CS napisał(a)
Wczoraj rzutem na taśmę udało się ostatnia róże z gołym korzeniem posadzić i trochę tulipanów.. ale nie powiem, żeby aura sprzyjala. Niedziela za to była przepiękna, ale też nie popracowałam -ot, dzieci...

Za to pomalowałam sobie dynię na biało i jestem happy


Ty chyba masz z gumy ten ogród Kasia Gdzie Ty to wszystko wsadzasz ? Ja mam ok 1000m działki i na różę miejsca brak

Pokaż białą dynię
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Anda 10:49, 29 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Też czasami myślę, ż Kasia ma ogród z gumy Zresztą nie tylko ona. Jest tu jeszcze parę dziewczyn, które o takie ogrody podejrzewam.

Widoki ogrodowe jak zawsze śliczne i pięknie pokazane.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
nicol21 12:10, 29 paź 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Piękne zdjęcia, portrety. Super ogród skąpany w jesiennym słoncu. Przyjemny spacer.
Oby drzewo z zapożyczonego widoku rosło zdrowo 100 lat i nikomu ise nie chciało go wycinać.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Kasia_CS 16:02, 29 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Trochę fotek z niedzielnego popołudnia.. oby nie były to ostatnie słoneczne dni



____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies