Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 20:01, 03 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
galgAsia napisał(a)
Nie, Kasiu, to właściwy termin - uwierz mi . To znaczy, że nie ma przemieszczenia. Po 2 tyg. zacznie chodzić i będzie to początek rehabilitacji. To wystarczy , słowo. Głowa do góry, będzie dobrze.


no to dobrze, fajnie gdyby się udało kości zrosnąć w takim w sumie krótkim czasie Kuba próbuje się na czworakach przemieszczać - nie daje rady usiedzieć niestety a i upilnować nie da się w każdej sekundzie. A dobrze po prostu musi być i już

Magleska napisał(a)
O kurczę ..... biedny Kubuś .....mam nadzieję ,że szybko się zrośnie - 2 tygodnie szybko zleci ....
Trzymaj się



ja to tylko się obawiam, czy ten gips wytrzyma te 2 tygodnie... Oby dało radę
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:05, 03 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A dziś z racji ładnej pogody udało się na 2 godzinki wyrwać do ogródka, z czego niesttey na trochę Kaja dołączyła i wtedy nic nie zrobiłam

Ale wykopałam kilka dalii (została jedna, której w sumie nic a nic nie ścięło, więc niech jeszcze parę kwiatków da ) i udało mi się posadzić aż JEDNĄ różę No ale muszę oborniczek zorganizować, bo skończył mi się
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
DorKa 15:14, 04 lis 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Co ja czytam ? Trzymajcie się i niech się szybko zrasta. U takich maluchów goi się w expresowym tempie
Moja Hania jak miała złamany bark i do polowy cała była w gipsie to nawet nie chciała słyszeć o jakiejkolwiek pomocy. Ona sama i tyle A gips był oczywiście idealnym podkładem dla jej malunków. A że miała zmieniany 3 razy to niejednego jednorożca pomieścił
Za to kocham te maluchy Nie widzą problemów tam gdzie ich naprawdę nie ma.Kubuś też na pewno znajdzie dobre strony tej sytuacji Trzymajcie się !
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Margo2 22:39, 05 lis 2019


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 777
Czytam, że masz 70 róż.
W tak małym ogrodzie.
Ja też mam tyle samo, ale ogród mam o wiele większy.
Jednak już więcej róż nie będzie. Mam coraz bardziej zacienione rabaty.
Coś mi się wydaje, żę trawka, która tak Ci się podoba to nie trzcinnik. Raczej to stipa bratichricha.
Porównaj sobie z necie
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Kasia_CS 22:55, 05 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)
Co ja czytam ? Trzymajcie się i niech się szybko zrasta. U takich maluchów goi się w expresowym tempie
Moja Hania jak miała złamany bark i do polowy cała była w gipsie to nawet nie chciała słyszeć o jakiejkolwiek pomocy. Ona sama i tyle A gips był oczywiście idealnym podkładem dla jej malunków. A że miała zmieniany 3 razy to niejednego jednorożca pomieścił
Za to kocham te maluchy Nie widzą problemów tam gdzie ich naprawdę nie ma.Kubuś też na pewno znajdzie dobre strony tej sytuacji Trzymajcie się !


Hihi, no to faktycznie pole do popisu miała, bo gips "niewąski" - na pół człowieka Kuba ogólnie się gipsem już specjalnie nie przejmuje kontrola 20tego listopada - okaże się
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:04, 05 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Margo2 napisał(a)
Czytam, że masz 70 róż.
W tak małym ogrodzie.
Ja też mam tyle samo, ale ogród mam o wiele większy.
Jednak już więcej róż nie będzie. Mam coraz bardziej zacienione rabaty.
Coś mi się wydaje, żę trawka, która tak Ci się podoba to nie trzcinnik. Raczej to stipa bratichricha.
Porównaj sobie z necie

Coś mi się pomerdało jak pisałam - raczej 60 sztuk u mnie rośnie jakoś powciskałam w rabaty, jakoś kwiatną i cieszą oko

A co do trawki, to nazywana jest zarówno stipą brachytrichia jak i calamagrostis brachytrichia
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
galgAsia 08:00, 06 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasiu, priv
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
inka74 09:34, 06 lis 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Kasiu - zdrowia dla Kuby i dla was też!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Brzozowadzie... 11:22, 07 lis 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Ja się zawsze boję wejść do Ciebie, bo tyyle nadrabiania czeka Ale: pooglądałam piękne róże, piękne trawki i jesienne widoczki. Zdrówka dla Kuby! Taki los z tymi dzieciakami Szybko minie i zapomnicie Buźka!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasia_CS 18:17, 07 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
galgAsia napisał(a)
Kasiu, priv


Już odpisanie

inka74 napisał(a)
Kasiu - zdrowia dla Kuby i dla was też!

Zwłaszcza dla Kai-zaczęła w nocy gorączkować.. ech, całe 3 dni w żłobku była..

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies