Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 14:59, 01 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Czemu miałby się nie wpisać?
))

Chyba, że np. hakonkę all golda byś chciała

hmm hakonki w tym miejscu to chyba nie - a jak jednak będę miala chęć spróbować, to mam od Izy, to bym mogła sobie podzielić w razie czego
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:05, 01 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasiolaaa napisał(a)
Kasiu Tardajos ma piekny kolorek i ogólnie mi sie podoba Home & Garden tez bardzo piekna wiesz u mnie Bailando jeszcze tak kwitnie ze sie dziwimy z dziadkiem ze w czerwcu lipcu tak obficie nie kwitla jak teraz ja niewiem jak kwitla bo przyjechalismy dopiero w sierpniu to zadna nie kwitla


U mnie Bailando jest mega marna.. I to od początku - kilka kwiatków na krzyż - zawsze podziwiam u Ciebie albo u Asi z Działeczki Asi, jak pięknie kwitnie. Mam ochotę się jej pozbyć, jeśli w przyszłym sezonie będzie taka słabizna.

Tardajos jest kameleonem - w miarę upływu czasu kwiaty są od jasnego fioletu, różu przez taki rozbielony
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:06, 01 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Johanka77 napisał(a)
Śliczna Dyńka
A ogród październikowy urzeka.
I oczywiście trzcinnik król


Oj tk, trzcinnik poszukuje u mnie nowych miejsc na ekspansję terytorialną!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:10, 01 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Dorii napisał(a)
Ładny kształt ma ta dynia, to jakaś ozdobna. Moje takie mało ozdobne porosły, mało kształtne.

Kompozycja super.


Mama mi ją dała jako jadalną Jest tyle odmian, że i może te jadalne są takie zgrabne hihi


effka napisał(a)
Oj Kasiu przypomniałaś mi, że muszę dzisiaj dwie dynie kupić! Dziecko idzie na bal Halloween. Twoja dynia cudna! Nie wpadłabym na taki pomysł. Czym malowałaś?


No właśnie moje dziecię też do przedszkola z dynią szło - z tatą wieczorem wycinał buźki - na dwie strony - z jednej strony taka, z drugiej inna.

Moją dynię malowałam farbą kredową - akurat taką dysponowałam - nie śmierdzi, szybciutko schnie. 2 warstwy dałam, bo jedna jakoś słabo kryła. Ogonek akurat akrylową złotą.

Zana napisał(a)
Kasiu, urocza kompozycja z białą dynią Nie wpadłabym na taki pomysł, żeby dynię pomalować


Dzięki! Mnie się wydaje, że ktoś już na forum w poprzednie lata malował dynie (chyba, że to były białe odmiany) Ale kusi mnie np taka wersja, ze biała albo czarna pomalowana olejną - żeby była taka lśniąca, błyszcząca i do tego złoty kolor.

Magleska napisał(a)
Kasiu fajna dekoracja dyńkowa ogródkowe kadry też śliczne


Dzięki Madziu! dziś jeszcze wyszłam parę ujęć złapać, bo Kajka usneła, a przymusowo siedzimy w domu z nią i czekamy na chłopaków...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 15:16, 01 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ech.. coś pechowo się dzień nam zaczął.. Kuba schodził z naszego łóżka z sypialni i jakoś tak się zsunął bokiem, że spadł na podłogę przygniatając stopę.. właśnie miał prześwietlenie w szpitalu i ma złamanie jednej kości śródstopia

jak nie urok to....

moj eM z nim jest na SORze i czekamy na decyzję, czy cos z tym trzeba robić.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gosiek33 15:20, 01 lis 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Oj fatalnie! żeby aż złamać kość

Biedny dzieciak. Mam nadzieję, że u młodego kości szybko się zrosną. Trzymajcie się
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
galgAsia 15:40, 01 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasiu, u takiego malucha to 3-4 tyg. Szybko minie. A nawet jeśli trzeba będzie unieruchomić, to lekki gips albo stabilizator. Trzymaj się, bądź silna
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kasia_CS 17:55, 01 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Gosiek33 napisał(a)
Oj fatalnie! żeby aż złamać kość

Biedny dzieciak. Mam nadzieję, że u młodego kości szybko się zrosną. Trzymajcie się


no straszna kicha.. choć Kuba w ciągu swojego krótkiego życia (ma 4,5 roku) był już kilka razy na sorze na prześwietleniu - własnie się z eMem zastanawiamy, czy było do 3 razy sztuka i teraz złamanie właśnie - bo wszystkie poprzednie urazy to były stłuczenia, czy może 3 razy było ok, a za 4tym złamanie...

galgAsia napisał(a)
Kasiu, u takiego malucha to 3-4 tyg. Szybko minie. A nawet jeśli trzeba będzie unieruchomić, to lekki gips albo stabilizator. Trzymaj się, bądź silna


no mamy gips na 2 tyg - gips do połowy łydki sięga. Zakaz chodzenia, ma być noga cały czas podniesiona lub na wysokości siedzenia, żeby palce nie puchły. Ogólnie dr powiedział, że ma się przemieszczać... na naszych rękach. Za 2 tyg Kontrola i niby zdjęcie gipsu. W sumie to szybko by było jak na złamanie. Ech.. tylko trudno logistycznie dla jednej osoby - bo jak tu odwieźć Kaję do żłobka.. nie chcialabym znów iść na zwoelnienie, ech...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
galgAsia 17:58, 01 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Nie, Kasiu, to właściwy termin - uwierz mi . To znaczy, że nie ma przemieszczenia. Po 2 tyg. zacznie chodzić i będzie to początek rehabilitacji. To wystarczy , słowo. Głowa do góry, będzie dobrze.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magleska 19:29, 01 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
O kurczę ..... biedny Kubuś .....mam nadzieję ,że szybko się zrośnie - 2 tygodnie szybko zleci ....
Trzymaj się
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies