Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Gruszka_na_w... 23:18, 23 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Kobieto, idź do łóżka !!!!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Makusia 23:21, 23 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Toszka, ja tam filmu nie widzę- jutro na komputerze spróbuję, mo może tablet nie obsługuje.

Ps. Wycieczka do lasu- dosłownie 20 minut i koj Pierworodny nie mógł zrozumieć dlaczego grzybów nie szukamy tylko liście zbieramy do worka

Wór 80 litrów liści dębowych na pokładzie-w różnym stanie rozkładu ale na 100% dębowe
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 23:22, 23 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
H Aniu,
Kiedy ja właśnie w łóżku leżę
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Gruszka_na_w... 23:23, 23 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Z kim? z czym?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Makusia 23:26, 23 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
eM po lewej, ja z tabletem
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
makadamia 07:42, 24 cze 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Marta, w weekend i ja się wybieram do lasu w tym samym celu
Oby mnie za wariatkę nie wzięli
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Makusia 10:51, 24 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Asiu ja unikałam ludzi mimo wszystko
Bo to nie o posądzenie o krzywy sufit chodzi, tylko o to, żeby donosiku nie było, że jakiś wandal ściółkę leśną wybiera
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Toszka 10:55, 24 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Makusia napisał(a)
Asiu ja unikałam ludzi mimo wszystko
Bo to nie o posądzenie o krzywy sufit chodzi, tylko o to, żeby donosiku nie było, że jakiś wandal ściółkę leśną wybiera


dokładnie o to chodzi. A od jesieni liście i igły z ogrodu będą lądować jako ściółka pod kwaśnolubami
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Makusia 11:05, 24 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Powiadomienia nie działają?

Toszka moi rodzice mają centralnie na podwórzu dęba- pomnik przyrody. Mama klnie każdej jesieni- bo wiadomo- byk to straszny, to i liści nie nadążą zbierać.
Moja Matula uświadomiona wczoraj, jakie cudowne właściwości mają te oto liście, zadeklarowała, że zbierać je dla mnie do worów będzie Wprawdzie transport utrudniony, bo sporo miejsca zajmą, ale systematycznie będę zwozić aż do wiosny 2017 r.- a potem...wiadomo co- żarełko

AniuCh- gdybyś zatem potrzebowała liści dębowych, mieszkasz na tyle blisko, ze się podzielę
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
dominika_ 07:37, 25 cze 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
U mnie na wiosce jestem chyba jedyną osobą, która w ogrodzie spędza większość wolnego czasu, pewnie większość twierdzi, że mam nie równo pod sufitem, ale jakoś mało mnie to obchodzi co inni myślą Grunt, że mnie sprawia to przyjemność
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies