Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Gruszka_na_w... 23:32, 25 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Makusia napisał(a)
Toszka, czyli, że wyważylam proprcje ?


No przecież nie drzwi
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Makusia 23:35, 25 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Marzenaka napisał(a)

Marta, podczytuję co działasz. Pożycz trochę twojego zapału może jak upał minie to przyjemniej będzie coś porobić w ogrodzie.


Ja tam upał lubię i słońce-i to jest patadoks, bo mam na słońce uczulenie
Warunek jest jeden. Muszę być zdrowa. Dzisiaj np. to już dla mnie nawet upał nie był-to sam środek diabelskiego kotła
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 23:36, 25 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
H Ania,
Sluszna uwaga
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
LyraBea 23:49, 25 cze 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Zaglądam do Ciebie od jakiegoś czasu. Wątek przeleciałam po obrazkach...Ale czy ja się w ogole tu z Toba przywitałam? Chyba nie. Miałam otwarty wątek, miałam napisać i coś mi przeszkodziło, bo się nie widzę z wpisem. Nadrabiam więc, macham. W kolejnym miejscu czytam o dobrodziejstwie dębowych lisci. To czemu z tylu glowy mam, zr liscie debu sa beeeeee i trzeba je palić. Może coś pokrecilam. Pozdrawiam.
____________________
Beata
Makusia 23:53, 25 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Witaj Beatko,
Dziękuję za odwiedziny!
Cieszę sie, ze wpadłaś do mnie, bo Ty ciagle w pracy-chyba nocujesz w ogródku

Liście dębowe nakazała dać Toszka, a ja mam do niej zaufanie w tematach gleboznawstwa większe niż do Maćka Florka
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
elka_ 00:01, 26 cze 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Makusia napisał(a)






to się dzisiaj napracowałaś

"pociągającej" zdrówka życzę
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
anbu 08:17, 26 cze 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Makusia napisał(a)
Aniu,
Dla Ciebie zdjęcie klona, o które prosiłaś



Dzięki
Świetny jest Może też gdzieś upcham Rzeczywiście chyba lepiej kupić malucha, tak jak Toszka prawi, lepiej się aklimatyzują
____________________
Ania Ogród Ani :)
Makusia 16:16, 26 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Elu witam!
Praca była o dziwo przyjemna, bo ku mojemu zdziwieniu, w ogóle nie smierdzialo, a spodziewałam się, że cała ulica będzie czuć, nawet jak nie będą wiedzieć co

Aniu, ładny, ładny. Oby tylko było go widać spomiędzy Rh, choć podobno rośnie dość szybko.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
mirkaka 19:20, 26 cze 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Witaj, przeczytałam cały wątek Twoich zmagań, -jak tu sprawić żeby mi siostra choć trochę pozazdrościła
Brawo pięknie będzie z tymi kolistymi liniami rabat Toszka wspaniale Ci doradza.
Ja prawie 20 lat temu tak jak Ty nie miałam pojęcia jak wytyczać rabaty, w końcu mąż wziął patyk i naszkicował jakieś esy floresy i tak zostało przez wiele lat. Potem po trochu wygładzałam te kształty. Dobrze że teraz jest forum i tylu wspaniałych pomocników.
Na pytanie Beaty o liście dębu, to myślę że je pomyliła z liśćmi orzecha włoskiego.
U mnie w okolicy dęby chorują na mączniaka to uważaj jak będziesz zbierała swoje żeby były zdrowe, bo możesz przywlec sobie mączniaka do ogrodu.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Makusia 21:08, 26 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Witam Cię Mirko i bardzo się cieszę, że do mnie trafiłaś-rozgość się proszę

Już lecę do Ciebie, ale oficjalnie się przywitam dopiero jak przeczytam cały wątek, a widzę, że trochę już ma stron
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies