Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Gosiek33 15:00, 22 cze 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Teraz nie dostaniesz ładnych a tanich rh - sezon się skończył. Poczekaj do wiosny. Masz na razie czas na inne rośliny.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Makusia 15:02, 22 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Czyli zostają te, co mam.
Czyli "mięso wraca do menu" co jest równoznaczne z tym, że po zawirowaniach okularowa zostaje bez zmian
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AnnaCh 15:20, 22 cze 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ja bym zostawiła tak jak miało być. Zapytaj jeszcze Bogdzi co sądzi o tych RH. Myślę, że jak będziesz im dużo wody dawać w ziemię to będzie ok. A klon i tuje, chojny lub cisy urosną w końcu
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Makusia 15:45, 22 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Toszka,

oto łuk

____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
makadamia 16:51, 22 cze 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Marta, ja bym poszła za radą Toszki i posadziła ze dwa duże drzewa liściaste. Jak za parę lat urosną im korony, to akurat zacienią rodki dokładnie tak jak trzeba. Cisy i tuje nawet jak urosną, to cień dadzą najwyżej sąsiadowi

Poza tym - trzeci wymiar i te sprawy

____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Monka 22:00, 22 cze 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
inka74 napisał(a)
Tu masz odbicie lustrzane linii rabaty - nawiązanie na tej samej wysokości i druga opcja - lekko odbicie przesunięte do przodu i skrócone. W sumie trzy opcje dla porównania (razem z pierwszą prostą rabatą) i na koniec czysty bok, drukuj, rysuj sama różne linie. Nanieś sobie tą drewutnię na szkic dla ułatwienia bo tak plan trochę niepełny.



Marta a ja i tak Cię podziwiam, że się w tym wszystkim łapiesz ale to Twój ogród , i nad wszytkim panujesz chyba jak oglądam te wszystkie rysunki i plany to nie bardzo kumam mam na myśli przykład powyżej tak trzymaj
____________________
Monika ogród i co dalej
Gosiek33 22:17, 22 cze 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Net mi nie chodzi ale może się uda

Dziś do głowy mi wpadło - iglaki + wrzosy w pełnym słońcu to dobre połączenie

Duży wybór wielkości i kolorów, nie tylko w czasie kwitnienia. Szare, zielone, pomarańczowo-czerwone. Kwitnące wiosną, inne późnym latem - może taki pomysł przypadnie Ci do gustu.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Makusia 08:33, 23 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
No to nazywa się wsparcie!!!

Monka dziękuję!

Gosiu, tez myślałam o wrzosach na półce, bo tam pewnie by im się podobało. Czyli mniej więcej cisy wzdłuż półki od strony sąsiada, wrzosy i iglaki jakieś średniej i niskiej wysokości

Kurcze muszę lecieć
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
medula 08:33, 23 cze 2016


Dołączył: 15 kwi 2013
Posty: 4
Witam,
nieśmiało nadmienię, iż ja mam Rhododendron Catawbiense Album które powinny rosnąć w półcieniu a u mnie mają patelnię od wschodu słońca do zachodu i rosną ładnie Dostały linię kroplującą w nóżki
____________________
Makusia 08:41, 23 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Taki łuk planuję zrobić na okularowej. I zastanawiam się, czy tymi cisami/choinami nie obsadzić na całej szerokości- zniknie problem drewutni, ale nie wiem, czy to będzie wyglądać ok...

Łuk= niebieski wąż ogrodowy.

____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies