Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Jak feniks z popiołów

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak feniks z popiołów

wiklasia 21:09, 31 maj 2020


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Johanka77 22:21, 31 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
wiklasia napisał(a)


Ale fajna rabata! No podoba mi się!

Zupełnie nie wiem czemu, ale akurat dziś tą wyłapałam
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
wiklasia 22:50, 31 maj 2020


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Johanko - w sumie wiosna to nie jest jej najmocniejsza strona.
Dopiero jesienią daje czadu jak rozplenice się zakotkują, a jeżówki pokażą na co je stać.
Dlatego ta rabata tak trochę na zapleczu osadzona.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Johanka77 22:57, 31 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Lubię to połączenie.
A rozchodniki koffam!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Anda 13:52, 02 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33634
Haftowana rabata, fajne określenie. Ciekawam, jaka się okaże
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gruszka_na_w... 20:17, 02 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22097
Ten boczny przestrzał ogrodu bardzo apetycznie się prezentuje.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
makadamia 21:38, 02 cze 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Wiklasiu, ależ u Ciebie ładnie się robi! Ta skarpa bardzo apetycznie wyszła
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
wiklasia 22:26, 02 cze 2020


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Asiu, wiem że krnąbrna ze mnie uczennica, ale wiedz, że przemyśliwuję sobie Twoje i innych rady, oswajam się z nimi, w końcu dojrzewam do tego, żeby iść zapodanym tropem.
I tak jak sugerowałaś, by wzmiankowana powyżej rabatkę nieco poszerzyć (zmodyfikować), tak i poszerzona została.
Teraz kolejne trzy sezony będę obmyślać nad nasadzeniami.

Haniu cieszę się, że udało mi się zaostrzyć Twój apetyt.

Ewo-Ando - sama jestem ciekawa. Na razie haftowana wzbudziła żywotne zainteresowanie ślimaków, pomrowów, mszyc i jakiś myszowatych.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Kawa 09:44, 03 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Wiklasiu twój powrót jakoś przegapiłam, a szkoda
ściskam bo życie dopadło ...

ogród ci się piękny robi rabaty tłuste, a szałwia mnie powaliła ze już tak kwitnie i taka wielka
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Brzozowadzie... 12:56, 03 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769

Cześć miła Wiklasiu, dopiero poczytałam o Twoich majowych smutkach. Bardzo, bardzo mi przykro, choć wierzę mocno i liczę na spotkanie z ukochanymi, co odeszli, w tych piękniejszych ogrodach i wierzę równie mocno, że Ty swoich ukochanych również tam spotkasz. To dopiero będzie radość, prawda? I chyba dopiero ta radość ukoi nasz żal, smutek i tęsknotę.
A na tą rabatę z rozplenicami posadziłabym kilka pięknych kuklików (jeśli lubisz wiosną żółty to na przykład Gimlet lub Banana Daiquiri) i również wiosną będziesz zadowolona A ich niskie krzaczki są zdobne przez cały sezon. Ja uwielbiam odmianę Bell Bank. Świetnie się rozrasta i mnoży
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies