Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Jak feniks z popiołów

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak feniks z popiołów

eVka 10:40, 07 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
wiklasia napisał(a)
Kasiu - osłabienie zapału przychodzi na każdego, ale dzięki fantastycznym dziewczynom tu na forum, które dzielą się swoja wiedzą bezinteresownie, podpowiadają , radzą ten zapał sie odradza jak .... feniks z popiołów

Pięknie powiedziane w punkt. O. jest dla nas pasjonatów ogrodów taka ostoją, gdzie wszyscy się nawzajem rozumiemy, pocieszamy, doradzamy, taka ogrodowa rodzina I tu ukłon olbrzymi dla Danusi
____________________
DorKa 10:52, 07 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

Pięknie powiedziane w punkt. O. jest dla nas pasjonatów ogrodów taka ostoją, gdzie wszyscy się nawzajem rozumiemy, pocieszamy, doradzamy, taka ogrodowa rodzina I tu ukłon olbrzymi dla Danusi


znaczy Mamusi
____________________
Dorka Zakręcony ogród
wiklasia 19:42, 07 wrz 2018


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
To trzeba przyznać. Danusia stworzyła coś niesamowitego (i nie chodzi mi tu tylko o te cudeńka - ogrody)- stworzyła miejsce jednoczące zielononakręconych.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Brzozowadzie... 21:28, 07 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Cześć Feniksie, dawno u Ciebie nie byłam, bo cichutko tu coś było Dobrze, że wróciłaś, lubię Twoje zapiski Herbowa poszła w masę i fajnie. Też zauważyłam u siebie małe siewki szałwi - będzie przesadzanko na wiosnę. A z ciekawości zapytam - co tam za krzaczek na niej posadziłaś pod ogrodzeniem? Uściski przesyłam.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
wiklasia 13:19, 08 wrz 2018


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Ten krzaczek to oczar Arnold Promise.
W tym sezonie dochodzi do siebie po akcji reanimacji.
Kupiłam strasznie zapędrakowany egzemplarz i trzeba było odratowywać.
Na razie nie szaleje z przyrostami, ale nie dziwota. Po wlewach chemii czuć się kiepsko - to zrozumiałe.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Brzozowadzie... 20:32, 08 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Obejrzałam w necie. Ma piękne kształty. Fajny wybór. Nie znałam gościa
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
wiklasia 20:47, 08 wrz 2018


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Mnie zauroczył sposób w jaki przebarwiają się liście - są wielokolorowe - esencja jesiennej feerii barw
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Brzozowadzie... 22:16, 08 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
wiklasia napisał(a)
Mnie zauroczył sposób w jaki przebarwiają się liście - są wielokolorowe - esencja jesiennej feerii barw

Jesienią rzeczywiście piękny. Tylko po co ta żółć wiosną, ja się pytam?? Albowiem ja stronię od żółtego. Chyba jakaś trauma nieuświadomiona z dzieciństwa
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
wiklasia 09:07, 12 wrz 2018


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Jesień tupta nóżkami.
Przywiezione z wyprawy rowerowej. Rajskie jabłuszka, ale nie z raju
Na wianek pójdą:

Piwonia sobie "płonie":

hakonka kwitnie:

"kawałek pizzy" - I etap prac. Miskanty - ten środkowy rósł pół metra z tyłu, w tym miejscu była hortensja, która się przeprowadziła. ML postawione teraz w szeregu. Maluch mam nadzieje, że dorówna wzrostem do kolegów.


____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
DorKa 09:13, 12 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Jak to już jesienne wianki ? ? Ja dziś młodego w spodenki do szkoły ubrałam tj lato w pełni
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies