Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Zakrecona 11:56, 22 sie 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Zdolne z Was bestie
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
eVka 12:47, 22 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Asia ale fajowe kulaski Zazdro, tym bardziej, że wiem, że takowych mieć nigdy nie będę, chyba że mój szanowny małżonek polubi beton...a aszanse na to są takie same jak to, że polubi stal kortenowską.. czyli żadne
____________________
Margerytka40 20:47, 22 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anabuko1 napisał(a)
Fajne te kule ciurkadełka .Swietny pomysł.
Wielkie brawa za prace


Zobaczymy jak to wyjdzie, oby realizacja się udała

Kawa napisał(a)
wow Asia no super pomysł z tymi kulkami
ja sama zachorowałam na jakieś ciurkadełko


Ja wiedziałam od zawsze, że jakąś wodę koniecznie mus mieć tylko nie chcę już żadnej stojącej. Miałam stare oczko i za dużo z tym roboty która spadała głównie na mnie, wiesz czyszczenie i takie tam. Poza tym wiecznie psy się tam taplały

Zakrecona napisał(a)
Zdolne z Was bestie

To nic trudnego, M lubi takie robótki

effka napisał(a)
Asia ale fajowe kulaski Zazdro, tym bardziej, że wiem, że takowych mieć nigdy nie będę, chyba że mój szanowny małżonek polubi beton...a aszanse na to są takie same jak to, że polubi stal kortenowską.. czyli żadne


Nigdy nie mów nigdy, gusta się zmieniają, eM może też kiedyś zmieni zdanie. Całe szczęście mój polega na moim guście
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:02, 22 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Chciałabym żeby to mniej więcej tak wyglądało



Nie płasko, równo z powierzchnią a wyżej, w kręgu. Myślimy o takim betonowym kręgu studziennym. Nie chcę by to było wysokie bardzo, gdzieś z 40,50 cm chyba. Zobaczymy już na żywo ile. Chcę to ciurkadełko w okolicy starej magnolii, tam będzie placyk przed altaną i nie tak jak planowałam wcześniej na środku tego placyku a bardziej z boku. Jeszcze tylko muszę wymyślić jak magnolię zaadoptować w ten placyk by jej nie uszkodzić.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anabuko1 09:48, 23 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Bardzo ciekawy projekt
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Margerytka40 10:28, 23 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anabuko1 napisał(a)
Bardzo ciekawy projekt

Na razie myślę i myślę czy dobrze się to wkomponuje w resztę. Tymczasem już trzecia kulka wyjęta z formy

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anabuko1 10:46, 23 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Fajnie to już wygląda.
A czego formę robiłaś ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
mrokasia 11:06, 23 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17977
Fajny projekt tego ciurkadełka na placyku . A magnolia też ma być elementem placyku?
Czym będziecie szlifować te kule?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margerytka40 11:22, 23 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anabuko1 napisał(a)
Fajnie to już wygląda.
A czego formę robiłaś ??


Aniu formy kupiłam gotowe, styropianowe.

mrokasia napisał(a)
Fajny projekt tego ciurkadełka na placyku . A magnolia też ma być elementem placyku?
Czym będziecie szlifować te kule?


Magnolia wyjdzie obok placyku. Trudne miejsce tam wyszło, pewnie gdybym wykopała magnolię byłoby łatwiej ale nie ma takiej opcji. Rozrysuję to miejsce to może coś pomożecie
Nie wiem, M coś tam ma do szlifowania, daję mu się wykazać na tym polu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 12:35, 23 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Na froncie króluje busz

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies