Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 12:07, 03 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zobaczcie co znalazłam na P. Chyba się skuszę na taką zamiast ławeczki w kąciku magnoliowym
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 17:38, 03 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Bardzo zgrabna konstrukcja. Jeśli masz spawacza pod ręką, to spokojnie taką Ci zrobi.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 18:47, 03 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Haniu spawacza mam

Relacja z prac



Utargałam się okrutnie, a wygląda jakbym niewiele zrobiła. Ale może uda się skończyć jutro etap wydobywczy, w sobotę mają przyjechać po gruz. NiGDY WIĘCEJ!!! Na szczęście zostanie "tylko" oczko do rozwalenia.

Wyglăda na to, że chyba doczekam się niebieskich hortensjii

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 18:37, 04 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Boszszsz, cały gruz wydobyty murek zdemontowany. Teraz już nawożenie kompostu, obornika i kopanie z tym wszystkim. W porównaniu z tym odgruzowywaniem to już miodzio. Czuję wszystkie kości, ścięgna i stawy ale co tam, znienawidzony gruz poszedł aut. Jutro go zabiorą. Idę do wanny
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 19:13, 04 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20324
Przybij piątkę,bo ostatnio też w kamieniołomie pracowałam grys woziłam...

U mnie też blizej końca
No teraz na pewno będzie trochę lżej

Macham
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 20:55, 04 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)
Przybij piątkę,bo ostatnio też w kamieniołomie pracowałam grys woziłam...

U mnie też blizej końca
No teraz na pewno będzie trochę lżej

Macham


Ciekawa jestem jak wyjdzie ta rabata bo nie do końca mi pasuje to co zaplanowane. Chodzi o kształt. No nic, wyznaczę tak jak na planie wyrysowane a później się zobaczy. Może tylko tak mi się wydaje
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 21:18, 04 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Margerytka40 napisał(a)
Boszszsz, cały gruz wydobyty murek zdemontowany. Teraz już nawożenie kompostu, obornika i kopanie z tym wszystkim. W porównaniu z tym odgruzowywaniem to już miodzio. Czuję wszystkie kości, ścięgna i stawy ale co tam, znienawidzony gruz poszedł aut. Jutro go zabiorą. Idę do wanny


BRAWO TY!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margerytka40 07:46, 05 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mrokasia napisał(a)


BRAWO TY!!!


Sama nie wierzę, że to zrobiłam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anabuko1 07:51, 05 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
sylwia_slomczewska napisał(a)
Trzymanie się planów zakupowych....chciałabym umieć, zawsze cos mi się innego przylei do palców
Widoki śliczne, wypracowane, warto było

Ja mam trak samo.Ech..
Pracy sporo masz ale już fanie widać.
A kreciki,, zaskakują nas,, znam to doskonale.
ale one też pracują i oczyszczają ogród
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Margerytka40 07:56, 05 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Poradźcie mi proszę. W związku z tym, że tam gdzie ta nowa rabata ma być mam zagłębienie terenu, to chciałabym nawieźć tam ziemi, kompostu i w miarę możliwości wyrównać teren. Trochę z jednej strony trzeba będzie też podnieść trawnik. Czy muszę zrywać starą darń? Bo pomyślałam, że może tylko przekopę, na to nasypę ziemi i wysieję trawę na wiosnę na to wszystko. Jak myślę o zrywaniu darni to już mi słabo. Glebę mam tam w miarę, może miejscami trochę gorsza ale nie tragiczna. Co robić? Chciałabym to jeszcze teraz wyprostować żeby na wiosnę mieć mniej pracy no i żeby całą zimę nie straszyło.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies