Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 21:10, 11 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)

Oczary super są, choc Danusia ostatnio pisała, ze kwiatuszki raczej niepozorne drobne to ponoć cudnie pachnąJa w tym sezonie wsadziłam trzy


Mam jednego ale to jakiś pewnie zwykły, te omszone wydaje się, że ciut większe mają te kwiatki choć i tak nie są pewnie jakieś spektakularne. Jak siatka za sosnami obrośnie bluszczem na tle ciemnej zieleni powinny ładnie wyglądać. Coż zrobić Sylwuś, napaliłam się na nie. Pokrojem bardzo mi tam pasują
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:20, 11 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)


bardzo fajny ten pomysł ….auta będziesz mieć schowane z boku domu -ukryte w rabatach naprawdę powinno być super


Teraz auta stoją na wprost tarasu i jednego z okien salonu, wkurza mnie to jak nie wiem tymbardziej, że zasłaniają mi widok na rabatę. Zimą wjeżdżamy do garażu ale latem nikomu się nie chce
Nie wiem Madziu, wydaje mi się, że mogłoby tak być, może jeszcze trzeba by było dopracować kształt tych rabat.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 21:26, 11 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)
No i natchnęło mnie po rysunku Agi, więc na szybko bo mi myśl ucieknie. A może przenieść placyk bardziej na wysokość domu i ukryć jakby w rabacie. Tam nie wychodzą żadne okna i nie musiałabym oglądać stojących aut. Coś w ten sposób jakby


Moim skromnym zdaniem to genialny pomysł, tym bardziej popieram, że ja muszę na swoje auto patrzeć z okna kuchennego i ostatnio zaczęłam parkować na samym początku podjazdu, żeby właśnie nie musieć patrzeć na auto.
____________________
Margerytka40 21:30, 11 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ta rabata na górze, w miejscu gdzie w pierwszej wersji miał być placyk, byłaby na końcu osi widokowej z ławeczki pod magnoliami. Jak patrzę w bok z tego miejsca to akurat to widzę.



Chyba lepiej jak tam będzie coś rosło
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:49, 11 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zana napisał(a)
Samo to się robi NIC

Ale szczerze mówiąc to Ci co nieco zazdroszczę. Gdyby nie to, że wodę już na działce zamknęliśmy (bo zapowiadali w którymś tygodniu porządne przymrozki przez kilka nocy) to sama bym jeszcze poryła. A przymrozków aż takich dużych w końcu nie było i teraz żałuję, że troszkę spanikowaliśmy.


Jeszcze całkiem fajnie się pracuje. Oczywiście wyszliśmy gdzieś dopiero ok 10 bo rano zimno jeszcze. A w trakcie roboty to nawet gorąco mi było mimo, że to M wykonywał cięższe prace. Szkoda, że ciemno tak wcześnie się robi bo można by było coś więcej podziałać. W tygodniu to już tylko na siebie mogę liczyć. Ale nie mam spiny, co się da to zrobimy a reszta wiosną.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:52, 11 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)

Moim skromnym zdaniem to genialny pomysł, tym bardziej popieram, że ja muszę na swoje auto patrzeć z okna kuchennego i ostatnio zaczęłam parkować na samym początku podjazdu, żeby właśnie nie musieć patrzeć na auto.


Wkurzające to jest, nie? Dlatego też chcę kawałek wygospodarować na taki mały parking. Mnie też wydaje się, że mogło by tak być.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 07:37, 12 lis 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Znakomity pomysł!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 08:48, 12 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)
Znakomity pomysł!


Oooo, no cieszę się, że tak uważasz. Mogę w takim razie myśleć co by tam wsadzić
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 08:58, 12 lis 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
Też mi się podoba
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Zana 09:17, 12 lis 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Asia, ja to nie umiem skumać, gdzie ma być placyk a gdzie parking. Pewnie wynika to z moich wcześniejszych braków wiedzy w kwestii Twoich planów. Albo jakaś nie "halo" jestem
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies