Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Pszczelarnia 15:04, 21 lis 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A byłoby kłopotem dla Ciebie, gdybyś dorysowała resztę, tzn, kształty rabat przed domem i te po lewej od wjazdu?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Margerytka40 16:29, 21 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pszczelarnia napisał(a)
A byłoby kłopotem dla Ciebie, gdybyś dorysowała resztę, tzn, kształty rabat przed domem i te po lewej od wjazdu?


Znalazłam taki rysunek, nie wiem, czytelny? Pewnie trudno coś zobaczyć. Pouzupełniam na papierowym planie jeśli nie wiesz.

Tu rabaty po tej drugiej stronie wjazdu



____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magleska 19:15, 21 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18227
Asia z jednej strony to bardzo fajny pomysł z tym placykiem na auta koło komórki ,bo schowane i nie na widoku ….ale …..
tylko tak po cichutku myślę ,czy jak będzie zimno,śnieg ,deszcz itp. -to będzie Ci się chciało z stamtąd chodzić do domu …

.wiem jak jest u mnie -jak leje ,to każdy jak najbliżej drzwi zostawia auto ….jedynie duże auto stoi na placyku w też niezbyt dalekiej odległości -placyk mam odsunięty 5 metrów od boku domu
wiesz ,że się nie znam i może niepotrzebnie wymyślam ……

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 20:41, 21 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Asia z jednej strony to bardzo fajny pomysł z tym placykiem na auta koło komórki ,bo schowane i nie na widoku ….ale …..
tylko tak po cichutku myślę ,czy jak będzie zimno,śnieg ,deszcz itp. -to będzie Ci się chciało z stamtąd chodzić do domu …

.wiem jak jest u mnie -jak leje ,to każdy jak najbliżej drzwi zostawia auto ….jedynie duże auto stoi na placyku w też niezbyt dalekiej odległości -placyk mam odsunięty 5 metrów od boku domu
wiesz ,że się nie znam i może niepotrzebnie wymyślam ……

buziaki


W zasadzie to mi ten placyk potrzebny bardziej na okres letni bo nikomu się nie chce wjeżdżać do garażu wtedy, łatwiej jest postawić auto na dworzu, no i dla gości ewentualnych. Poza tym tak pomyślałam, że taki placyk zawsze się przyda a łatwiej z nim niż z kolejną ogromną rabatą. Tak myślę, i tak jeszcze sporo czasu upłynie nim ewentualnie powstanie to miejsce. Rabatę wjazdową chciałabym jednak pomału robić, niech trocję lepiej zacznie to wyglądać

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
galgAsia 20:46, 21 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Asiu, z przyczyn różnych nie ogarniam Twojego planowania, ale nieodmiennie wzbudza we mnie podziw i szacunek - że Ty to ogarniasz i ze Tobie się jeszcze chce . Podglądam na bieżąco i dobre myśli ślę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magleska 20:46, 21 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18227
Asia .... jak to taki dodatkowy gadżet ,to jak najbardziej fajnie ,że schowany
Ty wiesz najlepiej jak Ci będzie on najbardziej pasował
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 21:17, 21 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
galgAsia napisał(a)
Asiu, z przyczyn różnych nie ogarniam Twojego planowania, ale nieodmiennie wzbudza we mnie podziw i szacunek - że Ty to ogarniasz i ze Tobie się jeszcze chce . Podglądam na bieżąco i dobre myśli ślę


Większość zaglądających tu pewnie nie ogarnia ale to dużo terenu i mnie trudno pokazać to dokładniej i jaśniej tym bardziej, że dużo jeszcze miejsc łagodnie pisząc mało pokazywalnych. Wiesz, ja jestem z tych upartych, może w końcu kiedyś uda mi się doprowadzić ogród i obejście do zadowalającego mnie stanu. Wiem, wiem, zawsze jest coś do zmiany ale żeby już choć te najgrubsze mieć za sobą. Marzenie. A za wsparcie bardzo jestem wdzięczna, to dopinguje
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:26, 21 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Asia .... jak to taki dodatkowy gadżet ,to jak najbardziej fajnie ,że schowany
Ty wiesz najlepiej jak Ci będzie on najbardziej pasował


Niby tak Madziu a jak wyjdzie to zobaczymy jeszcze. Może w przyszłym sezonie coś tam zaczniemy choć plany są napięte
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
galgAsia 21:27, 21 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Uparta i wymagająca - kombinacja iście szatańska
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Ania111 08:53, 22 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Margerytka40 napisał(a)


Znalazłam taki rysunek, nie wiem, czytelny? Pewnie trudno coś zobaczyć. Pouzupełniam na papierowym planie jeśli nie wiesz.

Tu rabaty po tej drugiej stronie wjazdu






Asiu ,
A ja myślałam ,
że mój zakątek jest skomplikowany ale Twój ...
nawet Nić Ariadny by nie pomogła ,
Jestem pod WIELKIM wrażeniem
zarówno pomysłu jak i póżniejszej realizacji ,
będę zaglądać na bieżąco
i czekać finału wiosną

____________________
Ania Spelnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies