Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

makadamia 13:55, 15 sty 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Piny nie chcą mi się otworzyć, więc nie mogę się odnieść, ale jestem przekonana, że zacne. Zdecydowałaś się co do ciurkadełka? Jeśli się te dwie rzeczy dobrze skoordynuje, to nie będzie za dużo.

W sprawie altanki to przyznam się, że na początku mi ona nie pasowała ale plan został do niej dopasowany i teraz mi taka prostokątna nie pasuje. W żadnej konfiguracji. Sorry.

Pomysł na tuje i cisy ok.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Kawa 13:55, 15 sty 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
no Asia już podziałałaś? no wiesz środek zimy jest!
ja żałuję że cisów nie posadziłam tam gdzie tuj a tuj tam gdzie cisów ha!

cisy są naj chociaż tuje szybko rosną
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Zakrecona 13:59, 15 sty 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Dziewczyny, ja nie wierzę, że byłyście zielone jak szczypiorek

Asia, energii zazdraszczam
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Margerytka40 14:16, 15 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
makadamia napisał(a)
Piny nie chcą mi się otworzyć, więc nie mogę się odnieść, ale jestem przekonana, że zacne. Zdecydowałaś się co do ciurkadełka? Jeśli się te dwie rzeczy dobrze skoordynuje, to nie będzie za dużo.

W sprawie altanki to przyznam się, że na początku mi ona nie pasowała ale plan został do niej dopasowany i teraz mi taka prostokątna nie pasuje. W żadnej konfiguracji. Sorry.

Pomysł na tuje i cisy ok.


Jakie tam sorry, po to tu katuję ten temat by usłyszeć opinie. Nie czekam na li tylko potakiwania. Jak coś jest do d.to chcę to wiedzieć przecież. Nie ucieknę, chcę by to miało ręce i nogi
Problem z tą altaną jest taki, że nie znalazłam jeszcze pomysłu jak ona ma wyglądać by była na miarę mojego otoczenia nowoczesna. Nie chcę tylko dachu na nóżkach, bo wiem, że będę się czuć wtedy mało intymnie i nawet roślinność tego nie zmieni. Z drugiej strony nie pasuje tam zabudowana, zbytnio odcięta od rabaty. Bądź tu mądrym i coś znajdź. Wszystkie te sześciokątne wydają mi się jak chatki Baby Jagi.
Co do ciurkadełka to te trzy betonowe kule będą. Tylko jeszcze nie wiem czy tylko na placyku czy z tym kręgiem co myślałam. Nie wiem co lepsze.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:22, 15 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Kawa napisał(a)
no Asia już podziałałaś? no wiesz środek zimy jest!
ja żałuję że cisów nie posadziłam tam gdzie tuj a tuj tam gdzie cisów ha!

cisy są naj chociaż tuje szybko rosną


Nie daleko mnie przy posesji jest żywopłot z cisa właśnie i ilekroć muszę go oglądać to mam chęć wymienić tuje. Nie będę się dłużej katować, muszę taki mieć
Oj tam podziałałam, bardziej pobyłam w ogrodzie. Reszta przy okazji ale fajnie, tego mi brakowało
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:23, 15 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Zakrecona napisał(a)
Dziewczyny, ja nie wierzę, że byłyście zielone jak szczypiorek

Asia, energii zazdraszczam


Ja tam jeszcze czuję się zielona
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 14:40, 15 sty 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Margerytka40 napisał(a)


Jakie tam sorry, po to tu katuję ten temat by usłyszeć opinie. Nie czekam na li tylko potakiwania. Jak coś jest do d.to chcę to wiedzieć przecież. Nie ucieknę, chcę by to miało ręce i nogi
Problem z tą altaną jest taki, że nie znalazłam jeszcze pomysłu jak ona ma wyglądać by była na miarę mojego otoczenia nowoczesna. Nie chcę tylko dachu na nóżkach, bo wiem, że będę się czuć wtedy mało intymnie i nawet roślinność tego nie zmieni. Z drugiej strony nie pasuje tam zabudowana, zbytnio odcięta od rabaty. Bądź tu mądrym i coś znajdź. Wszystkie te sześciokątne wydają mi się jak chatki Baby Jagi.
Co do ciurkadełka to te trzy betonowe kule będą. Tylko jeszcze nie wiem czy tylko na placyku czy z tym kręgiem co myślałam. Nie wiem co lepsze.



Ale z drugiej strony - taka całkiem nowoczesna nie pasuje do domu

te sześciokątne faktycznie są bardziej... rustykalne.

Ciężko tu będzie złapać równowagę
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 14:54, 15 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
makadamia napisał(a)



Ale z drugiej strony - taka całkiem nowoczesna nie pasuje do domu

te sześciokątne faktycznie są bardziej... rustykalne.

Ciężko tu będzie złapać równowagę


W tym właśnie problem, dlatego pomysł na kwadrat bo może łatwiejbym coś wybrała ale jak nie, no cóż trzeba dalej szukać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 15:07, 15 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20646
Margerytka40 napisał(a)
Ha ha, jeszcze jedna brzoza, coś tak czułam, że tak będzie. Popieram.
Wiola ten widoczek chodzi za mną dzień i noc. Żeby nie wiem co na wjazdowej coś takiego mi się marzy


No i będzie nieparzyste 5 a co tam jak szaleć to szaleć,trawnika tam dużego nie potrzebuję
Fajnie,że Ci się mój pomysł podoba

Asiu sadź na wjazdowej ten zestaw a będzie Ci się serce cieszyło jak będziesz wjeżdżać na działkę
Popieram
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
mrokasia 15:15, 15 sty 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
Nie wiem Asiu co zamierzasz robić w tej altanie ale wydaje mi się, że te sześciokątne nie dość, że zazwyczaj takie bardziej rustykalne są to i trudniej je w środku zagospodarować tak by było to wygodne. No chyba, że dla 2 osób to problemu nie ma .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies