Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 11:39, 23 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
deszczowymaj napisał(a)
Zaglądam..czytam..

rysunki piękne


Starałam się bardzo
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 12:00, 23 sty 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Margerytka40 napisał(a)


A może powiększyć rabatę cypelkową tak by magnolia weszła w nią?



Wtedy by to wyglądało tak:


Nie wygląda to źle, ale wydaje mi się, że masz wystarczająco dużo rabat


Straszny kłopot z tą magnolią. Już kolejny raz o niej mówimy
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 12:26, 23 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)


Wtedy by to wyglądało tak:


Nie wygląda to źle, ale wydaje mi się, że masz wystarczająco dużo rabat


Straszny kłopot z tą magnolią. Już kolejny raz o niej mówimy


I chyba tak zostanie bo nic innego nie wymyślę mądrego. Wiadomo było, że będzie kłopot no ale mimo wszystko nie chciałabym jej ruszać.
Asiu jeszcze ciurkadełko
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Pszczelarnia 12:37, 23 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Włączenie w jedną rabatę magnolii dobry pomysł. A rabata nie zwiększy się jakoś drastycznie.

Ja np. jedną gruszę ozdobną będę koparką przesadzać. Teraz nijak nie pasuje, jest w trawniku właśnie i sterczy. Sąsiad ma kopareczkę i jest uczynny....



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Margerytka40 12:46, 23 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pszczelarnia napisał(a)
Włączenie w jedną rabatę magnolii dobry pomysł. A rabata nie zwiększy się jakoś drastycznie.

Ja np. jedną gruszę ozdobną będę koparką przesadzać. Teraz nijak nie pasuje, jest w trawniku właśnie i sterczy. Sąsiad ma kopareczkę i jest uczynny....





Pewnie będzie trochę kłopotliwe by ją teraz wkomponować w resztę tej rabaty ale jakiś pomysł już mam, przetestuję jak już zacznę kopać. Wiesz, u mnie poszerzenie rabaty o metr to różnicy nie robi. Tu zrobiło tyle, że nie będzie trzeba kombinować z magnolią, z koszeniem głównie bo między nią a rabatą wąsko. Dobrze wyszło, lepiej nie będzie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Pszczelarnia 14:04, 23 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Jest dobrze. A to w punkcie wyjściowym wiele znaczy.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kawa 14:06, 23 sty 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Asia no rysunki śliczne jak można tak ładnie malować!!?? co do zywopłocików
to jeśli już to niskie ale to drzewko tam to już nie

to tylko moje spostrzeżenie wiesz że doradzac nie umiem a i połapać się u ciebie nie jest mi dane
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 14:39, 23 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pszczelarnia napisał(a)
Jest dobrze. A to w punkcie wyjściowym wiele znaczy.



Najważniejsze, że wiem więcej niż wcześniej i z grubsxa wiadomo gdzie kopać. Jeszcze to ciurkadełko muszę usadzić. Może i mogłabym się wstrzymać jeszcze z decyzją ale to grozi, że będę później kopać w rabatach bo trzeba media doprowadzić.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:44, 23 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)
Asia no rysunki śliczne jak można tak ładnie malować!!?? co do zywopłocików
to jeśli już to niskie ale to drzewko tam to już nie

to tylko moje spostrzeżenie wiesz że doradzac nie umiem a i połapać się u ciebie nie jest mi dane


A tam rysowanie, żeby kopanie szło tak jak bazgranie na papierze czy monitorze. Z drzewkiem jakimkolwiek wstrzymam się póki co, zobaczę jak już posadzę, albo za kilka lat.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
sylwia_slomc... 16:24, 23 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Margerytka40 napisał(a)
Posiedziałam dziś trochę i stworzyłam obrazek pokazujący w uproszczeniu ten mój kąt przed altaną. Może prościej Wam będzie zobaczyć to wszystko. Rysunek niedoskonały, proporcje drzew nie do końca zachowane ale mniej więcej widać co i jak chyba. Macie pomysł gdzie wcisnąć to moje ciurkadełko?

Jak coś pytajcie, wyjaśnię co nie wiadome


Ja bym to ciurkadełko posadowila w rabacie pod tym drzewkiem pierwszym od lewej narysowanym jako powtórzenie tych zielonych kulek...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies