Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Pszczelarnia 15:34, 24 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ja bym dała na brzegu, zawsze będzie ładnie wyeksponowane i rozrastanie się nasadzeń nic nie zmieni koło niego.

Będzie widoczne od podjazdu i z altany. Tak wyrażnie pokazane.

Wersja druga to ewidentne zatopienie go w nasadzeniach.


Więc zależy od Ciebie.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Margerytka40 15:38, 24 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)
Asiu, widziałam wcześniej, że się pytałaś o umiejscowienie tego ciurkadełka ale nie wiedziałam, co napisać - i nadal nie wiem

Dla mnie oba miejsca są równie dobre. Na rysunku wersja 1 lepiej wygląda niż 2, ale tylko dlatego, że nie zasłania kulek.

Naprawdę: wyjątkowo nie mam zdania w temacie


Najważniejsze, że nie jednakowo złe . Chyba ostateczną decyzję podejmę już po wytyczeniu tego miejsca. Wymyśliłam, że zrobię z kartonów taki niby okrąg i polatam z nim. Boszszsz...
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 15:43, 24 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pszczelarnia napisał(a)
Ja bym dała na brzegu, zawsze będzie ładnie wyeksponowane i rozrastanie się nasadzeń nic nie zmieni koło niego.

Będzie widoczne od podjazdu i z altany. Tak wyrażnie pokazane.

Wersja druga to ewidentne zatopienie go w nasadzeniach.


Więc zależy od Ciebie.



Jest dokładnie jak napisałaś i muszę się wstrzymać z decyzją do czasu rozpoczęcia prac w tym miejscu. Dopiero wtedy będę mogła sobie to praktycznie zwizualizować. Jak przyjdzie ten czas tobędę pokazywać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Ania111 17:33, 24 sty 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Margerytka40 napisał(a)
Pszczółko

Pracuję nad tym.

Na razie na roboczo.
Wersja na lewo. Dałam jak najbliżej magnolii ale tak by dało się zamontować i jej nie uszkodzić



I druga
Tu wtedy bez zielonych kul




Asia ,

Ale masz trudny wybór ,
Ja bym chyba wybrała 2 wersje
____________________
Ania Spelnione marzenie
Margerytka40 19:10, 24 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania111 napisał(a)



Asia ,

Ale masz trudny wybór ,
Ja bym chyba wybrała 2 wersje


Trochę miałam obawy jak w ogóle to ciurkadełko się wpisze w ten kątek ale chyba nie jest źle. O miejscu zdecyduję później. Teraz na podstawie zdjęcia i choćby najpiękniejszych rysunków to i tak tylko gdybanie. Trzeba poczekać, wyjść w teren i pokombinować na żywo. Ale spokojna już jestem, myślę, że uda się wszystko fajnie złożyć w spójną całość. Teraz czekam wiosny
A jutro będę mieć dostawę obornika końskiego
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
MonikA 08:58, 25 sty 2020


Dołączył: 09 lis 2019
Posty: 144
dla mnie wersja 1
____________________
Monika - Moje ogrodowe rozterki, radości i spełnienie marzeń :)
Margerytka40 10:30, 25 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
MonikA napisał(a)
dla mnie wersja 1


Monia dziękuję za głos.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 10:59, 25 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
A wersję 1 widać z obu stron na tej rabacie? I od przodu i od tyłu?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 11:26, 25 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda napisał(a)
A wersję 1 widać z obu stron na tej rabacie? I od przodu i od tyłu?


A widzisz, umknął mi ten szczegół. Pewnie wyszło by to przy improwizowaniu. Tak, w 1 wersji ciurkadełko widoczne by było ze wszystkich stron. Byłoby na brzegu tej wielkiej cypelkowej rabaty.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anna_t 12:08, 25 sty 2020


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Głosuje na 1 cudnie!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies