Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 17:43, 23 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ja bym to ciurkadełko posadowila w rabacie pod tym drzewkiem pierwszym od lewej narysowanym jako powtórzenie tych zielonych kulek...


To może być dobry trop
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Monia81 18:21, 23 sty 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
Asiu rysuneczki jak tralala, kurczę ja tak nie umię, od razu nerwa dostaję... fajnie że magnolia w rabatę włączona... a ciurkadełko to mi się podoba po lewej tak jak Sylwusia napisała, chociaż pomiędzy tymi dwoma po prawej też by nieźle wyglądało... hmmm... masz nad czym myśleć, ale to dobrze, jak będziesz miała poukładane to i robota szybciej idzie... buziak
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margerytka40 19:40, 23 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Monia81 napisał(a)
Asiu rysuneczki jak tralala, kurczę ja tak nie umię, od razu nerwa dostaję... fajnie że magnolia w rabatę włączona... a ciurkadełko to mi się podoba po lewej tak jak Sylwusia napisała, chociaż pomiędzy tymi dwoma po prawej też by nieźle wyglądało... hmmm... masz nad czym myśleć, ale to dobrze, jak będziesz miała poukładane to i robota szybciej idzie... buziak


Mnie też skręca jak mam rysować a już tutaj sporo tego było i do tego zachowanie jako tako perspektywy. Ha, dochodzę do wprawy. Co do ciurkadełka to rozważam czy zupełnie w rabatę je schować, czy lekko wysunąć(tak bym chciała najbardziej) czy też dać je zupełnie przed, na trawniku(to najmniej biorę pod rozwagę). Wolałabym by było trochę dostępu do niego
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
sylwia_slomc... 19:43, 23 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Zobacz do Małej Mi jak ma ciurkadełko zrobione
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Margerytka40 20:17, 23 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)
Zobacz do Małej Mi jak ma ciurkadełko zrobione


Coś nie mogę go teraz skojarzyć a na pewno widziałam u Ani. Muszę poszukać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anka_ 20:53, 23 sty 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Margerytka40 napisał(a)
Coś nie mogę go teraz skojarzyć a na pewno widziałam u Ani. Muszę poszukać
Asiu tu np masz i na następnych stronach. https://www.ogrodowisko.pl/watek/7481-ogrod-malej-mi-2017?page=208 Cudowne
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Zana 21:30, 23 sty 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Asia, zazdroszczę takiej umiejętności rysowania. Tak mi się te malunki podobają, że wszystko mi się podoba (brawo dla mnie za obiektywizm). Jedynie krzaczek przy żywopłotku też do mnie nie przemawia. Ciurkadełko w trawniku to chyba nie jest dobry pomysł. Pod magnolią? Przynajmniej nie będziesz jej w korzeniach grzebać.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Margerytka40 21:36, 23 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anka_ napisał(a)
Asiu tu np masz i na następnych stronach. https://www.ogrodowisko.pl/watek/7481-ogrod-malej-mi-2017?page=208 Cudowne


Dziękuję Aniu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:45, 23 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zana napisał(a)
Asia, zazdroszczę takiej umiejętności rysowania. Tak mi się te malunki podobają, że wszystko mi się podoba (brawo dla mnie za obiektywizm). Jedynie krzaczek przy żywopłotku też do mnie nie przemawia. Ciurkadełko w trawniku to chyba nie jest dobry pomysł. Pod magnolią? Przynajmniej nie będziesz jej w korzeniach grzebać.


Patrz ile robi taki pokaz w korzystnym świetle
Też nie chciałabym w trawniku tego c., jakoś tak nie naturalnie. I najbardziej pasuje mi pod magnolią, pod tą wciągniętą w rabatę, najbliżej jak się da bo jednak trzeba by wykopać dołek trochę. Może się nie obrazi jak tak szybciutko pogrzebę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:53, 23 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Albo może pod magnolią tą drugą od lewej. Tam jeszcze nie wsadzona i było by poręczniej. Tych kul cisowych bym tam wtedy nie dawała albo przynajmniej mniej. Chyba tam nawet bardziej mi pasuje bo być może będzie tam też takie trochę zamaskowane przejście przez rabatę więc dojście by było.

Chyba znowu muszę sobie to narysować
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies