Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Anda 13:00, 25 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Margerytka40 napisał(a)


A widzisz, umknął mi ten szczegół. Pewnie wyszło by to przy improwizowaniu. Tak, w 1 wersji ciurkadełko widoczne by było ze wszystkich stron. Byłoby na brzegu tej wielkiej cypelkowej rabaty.


W takim razie też jestem za 1 Ciekawa jestem, czy nasze wyobrażenia w realu będą podobne.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 14:01, 25 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anna_t napisał(a)
Głosuje na 1 cudnie!


Aniu wiesz dobrze, to tylko rysunki. W zderzeniu z realiami różnie może wyjść.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:06, 25 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda napisał(a)


W takim razie też jestem za 1 Ciekawa jestem, czy nasze wyobrażenia w realu będą podobne.


Na tej rabacie mam w planach kaliny Compactum, nie wiem czy pamiętasz. Tak sobie myślę, że przy dobrym ułożeniu może wyjść całkiem, całkiem.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 14:36, 25 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Kaliny Compactum pamiętam, nie pamiętałam jedynie, że tam No, to się układa w całość
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 14:39, 25 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Plan na tę rabatę jeszcze muszę opracować od nowa bo przy tych wszystkich liniach trudno się teraz połapać. I oczywiście nieaktualna ścianka wodna tam wstawiona (ten niebieski prostokąt). Różowe kółka to były te kaliny, w trawach. Najprawdopodobniej w seslerii j. ale chyba mam ochotę pomieszać tam trochę. Teraz to mniej istotne. Ciurkadełko mniej więcej znalazło by się tam gdzie niebieski okrąg.

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 14:47, 25 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Zeby ciurkadełko było widać po drugiej stronie trzebaby dopasować nasadzenia tak, żeby go nie zasłaniały.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 14:59, 25 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Tak, też tak to widzę. Cóż, będę przymierzać, przestawiać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Ania111 15:04, 25 sty 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Ojej Asiu ,

Niby małe ciurkadełko , a tyle zamieszania
Ale w końcu nie trafiło na amatora ,
Taki wytrwały ogrodnik z takim doświadczeniem na pewno znajdzie najlepsze rozwiązanie ,
Trzymam kciuki i będę podglądać ,

Niech już przyjdzie ta wiosna :
Praca w ternie to nie to samo co przed komputerem
____________________
Ania Spelnione marzenie
Margerytka40 15:15, 25 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda

Nie mówię, że od razu bo wiadomo, nim rośliny dorosną i będą spełniać moją wizję to trochę czasu upłynie, głównie te kaliny mam na myśli, ale do tycj kalin właśnie chodzą mi po głowie jakieś zwiewne akcenty, nie koniecznie trawiaste. Coś z delikatnymi kwiatkamikwitnące po kalinach. Tak kombinuję w kierunku gilenii. O jak mi się ona podoba. Tyle, że spora potrafi być. Po drugiestanowisko, nie wiem czy dałaby tam radę. Ona woli chyba półcień. Choć kiedyś pewnie tam tak będzie. To takie luźne rozważania na razie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 15:16, 25 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Papier cierpliwy jest, ale w realu dopiero prawda na wierzch wychodzi
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies