Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 18:38, 03 kwi 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Przyszła ta stipa



Czy ona się wysiewa? Ciekawe.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
sylwia_slomc... 18:44, 03 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Pokazuj jak postępują prace przy rabacie Bo 17 stron i plany pokazane, mowa, ze robisz, ale fotek to już brak z etapów wykonania, ja się upominam o nie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 19:12, 03 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Margerytka40 napisał(a)
Przyszła ta stipa



Czy ona się wysiewa? Ciekawe.


Rzadko. Jesli chcesz miec wiecej to lepiej podzielic
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 19:13, 03 kwi 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pokazuj jak postępują prace przy rabacie Bo 17 stron i plany pokazane, mowa, ze robisz, ale fotek to już brak z etapów wykonania, ja się upominam o nie


Sylwia bo i prace przystopowały przez to zimno. Ostatnie dni prawie nie wychodzę do ogrodu. Pewnie po Wielkanocy dopiero na dobre coś się zacznie posuwać. Ja już nawet przeziębić się boję bo jak zacznę w pracy kichać to mnie wygonią. Z resztą lepiej teraz nie chorować i nie szwendać się po lekarzach
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:15, 03 kwi 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda napisał(a)


Rzadko. Jesli chcesz miec wiecej to lepiej podzielic


Chciałabym trzy. Spora ta kępa, może da radę. Teraz można?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
sylwia_slomc... 19:20, 03 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Margerytka40 napisał(a)


Sylwia bo i prace przystopowały przez to zimno. Ostatnie dni prawie nie wychodzę do ogrodu. Pewnie po Wielkanocy dopiero na dobre coś się zacznie posuwać. Ja już nawet przeziębić się boję bo jak zacznę w pracy kichać to mnie wygonią. Z resztą lepiej teraz nie chorować i nie szwendać się po lekarzach

Dobre podejście Asiu, popieram tym bardziej, ze teraz nawet z katarem do ośrodka zdrowia nie wpuszczają u nas. Wszelkie konsultacje zdrowotne tylko telefonicznie bez badania
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasya 19:26, 03 kwi 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41825
Margerytka40 napisał(a)


Dopiero będzie

Juz widzę spore kepy
Moja jakos słabo ale nie dbałam o nią wcale
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Anda 19:38, 03 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Margerytka40 napisał(a)


Chciałabym trzy. Spora ta kępa, może da radę. Teraz można?


Tak, wiosna jak widac, ze juz ruszyla. Pewnie byla trzymana w tunelu. Przyzwyczaj ja troche do normalnych warunkow, a potem mozesz dzielic Moze byc, ze w pierwszym roku po podziale nie zakwitnie, dopiero w drugim.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 19:49, 03 kwi 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)

Dobre podejście Asiu, popieram tym bardziej, ze teraz nawet z katarem do ośrodka zdrowia nie wpuszczają u nas. Wszelkie konsultacje zdrowotne tylko telefonicznie bez badania


U nas to samo. W pracy mierzą nam temperaturę a o katarze czy kaszlu nie ma mowy. Poczekam na ciepełko.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mirka 19:51, 03 kwi 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Asia gdzie ty tę stipę wyczaiłaś?
Zaraz sobie o niej poczytam
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies