Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 10:27, 14 kwi 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
KasiaBawaria napisał(a)

Ta brazowa trawa to jaka?W jakiej ziemi rosnie? u mnie nie zimowala.


Kasiu to najprawdopodobniej Bronze form, kupowałam bez nazwy ale do tej najbardziej mi pasuje. Ona u mnie wszędzie daje radę, oczywiście rozlu_niam jej moją ciężką ziemię piaskiem i drobną korą. Zimuje mi bez problemu i sieje się
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:29, 14 kwi 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania111 napisał(a)



Super

I kolory moje hihihi


No tak, Twoje kolorki. Pierwiosnki przenoszone w tamtym roku
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mariposa 10:31, 14 kwi 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Asiu, kupiłam w ubiegłym roku jesienią w O. na wyprzedaży wertykulator i aerator 2 w 1 za 100 zł. Bardzo dobrze się sprawdził. Co prawda u mnie trawniczek malutki, ale, tak jak piszesz, pewnie i tak wszystkiego na raz nie potraktujesz nim, to da radę.
Jak magnolia, na kwitnienie której czekałaś? U mnie już się zaróżowiła
____________________
Ela Motylogród
KasiaBawaria 10:36, 14 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
U mnie tez i piaskiem i nawet lawa rozluznialam ziemie. Wymarzala mi
____________________
Zapraszam na kawe
Margerytka40 10:51, 14 kwi 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mariposa napisał(a)
Asiu, kupiłam w ubiegłym roku jesienią w O. na wyprzedaży wertykulator i aerator 2 w 1 za 100 zł. Bardzo dobrze się sprawdził. Co prawda u mnie trawniczek malutki, ale, tak jak piszesz, pewnie i tak wszystkiego na raz nie potraktujesz nim, to da radę.
Jak magnolia, na kwitnienie której czekałaś? U mnie już się zaróżowiła


Magnolia zaczyna się otwierać, widać już kolorek. Oby tylko teraz dużych przymrozków nie było. Najgorsze, że ta co miała być biała chyba też będzie różowa. Wrrr... a kupowałam ją w wydaje się dobrej szkółce. Trudno. Wymieniać nie będę.
Dziś pewnie kupię ten wertykulator, pal sześć. Co będzie to będzie. Trawnik czeka
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:53, 14 kwi 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
KasiaBawaria napisał(a)
U mnie tez i piaskiem i nawet lawa rozluznialam ziemie. Wymarzala mi


Nie wiem Kasiu co poradzić. Może spróbuj jeszcze w innym miejscu. Te moje z fotki dzielone były jesienią i miałam obawy, że za późno. Dały radę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
MartaCho 10:56, 14 kwi 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2164
Śliczne te narcyzy u Ciebie takie pełne! Wiosna jest cudna! Udanych zakupów życzę
____________________
Marta Ogród zacząć czas
KasiaBawaria 14:58, 14 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Margerytka40 napisał(a)


Nie wiem Kasiu co poradzić. Może spróbuj jeszcze w innym miejscu. Te moje z fotki dzielone były jesienią i miałam obawy, że za późno. Dały radę

Dalas kompostowana kore?Moze sie skusze na nia w tym roku po raz ostatni
____________________
Zapraszam na kawe
AnnaCh 18:14, 14 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kupowałam rok temu na all jakiś tani elektryczny NAC. Spokojnie oblatuje nasz chwastnik i sąsiadów. Też wyszłam z założenia, że na sprzęt używany raz do roku nie ma sensu się szarpać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Monia81 18:31, 14 kwi 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8003
Też mam elektryczny- kupiony w L..lu, bez problemy daje radę, też eMuś jak robi wertykulację to etapami bo w jeden dzień nie dałby rady... piękne cebulowe u Ciebie kwitną buziak
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies