Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

jolanka 20:58, 22 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Dziewczyny pokazały Twój ogród w zupełnie inny sposób, naprawdę super
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Margerytka40 21:00, 22 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
deszczowymaj napisał(a)


Zatkało mnie jest tak pięknie że cho cho ach i och Różanka boska i te kolory miodzio


Chyba się czerwienię normalnie.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:14, 22 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Asia dobrze ,że dziewczyny Cię odwiedziły -tyle fotek -cudownie masz
bardzo pięknie -nie mogę się napatrzeć
Buziaki


Asia pokazała swoim okiem moje dokonania. Fajnie jest zobaczyć swój ogród z innej perspektywy. Trochę miałam obaw ale raz kozie śmierć. Dziękuję Madziu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:17, 22 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
jolanka napisał(a)
Dziewczyny pokazały Twój ogród w zupełnie inny sposób, naprawdę super


Tak, to prawda. Takie inne spojrzenie jest potrzebne bo oko właściciela przyzwyczaja się trochę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 21:52, 22 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Asia pięknie pokazała Twój ogród. Ślicznie masz już. Różanka bardzo mi się podoba
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mariposa 07:26, 23 cze 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Asia, ja tylko się uśmiechnę, dołączając się do zasłużonych zachwytów.
Moje serce idzie w kierunku różanki, ale każda rabata jest godna pochwały
Udało się ustalić, gdzie drzewka będą najlepiej wyglądały?
____________________
Ela Motylogród
Margerytka40 07:48, 23 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mariposa napisał(a)
Asia, ja tylko się uśmiechnę, dołączając się do zasłużonych zachwytów.
Moje serce idzie w kierunku różanki, ale każda rabata jest godna pochwały
Udało się ustalić, gdzie drzewka będą najlepiej wyglądały?


Dwa drzewka wiem już gdzie, kwestia pobiegania z donicami. Chętnie bym już sadziła ale jeszcze rabata nie gotowa. Muszę tam jeszcze też wyznaczyć ścieżkę. Jak pogoda pozwoli od jutra zaczynam dalszą część frontu, tę przy sosnach. Wizyta dziewczyn znów mnie uskrzydliła
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:54, 23 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda napisał(a)
Asia pięknie pokazała Twój ogród. Ślicznie masz już. Różanka bardzo mi się podoba


Różance jeszcze brakuje masy ale i tak jestem zadowolona z tych różyczek. Jeszcze jak zbudują krzaczki efekt pewnie będzie lepszy. Na razie sadzę bylinki pewnie za gęsto, później będę ograniczać. Bałam się, że mój ogród na obecnym etapie jeszcze nie nadaje się do oglądania
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 08:50, 23 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18108
Asiu, napisałam u siebie ale przekleję do Ciebie info o tym sekatorze. Ten sekator na wysięgniku to "żyrafa" firmy Fiskars. Są różne modele (rozsuwają się do różnych długości), zwróć uwagę na opisy. Przy czym jak dla mnie im dłuższy tym trudniej nim precyzyjnie operować . Dlatego my zdecydowaliśmy się nie na ten dłuższy tylko na krótszy z opcją jednoczesnego używania drabiny .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margerytka40 10:23, 23 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mrokasia napisał(a)
Asiu, napisałam u siebie ale przekleję do Ciebie info o tym sekatorze. Ten sekator na wysięgniku to "żyrafa" firmy Fiskars. Są różne modele (rozsuwają się do różnych długości), zwróć uwagę na opisy. Przy czym jak dla mnie im dłuższy tym trudniej nim precyzyjnie operować . Dlatego my zdecydowaliśmy się nie na ten dłuższy tylko na krótszy z opcją jednoczesnego używania drabiny .


Dzięki za info, trochę sobie już przejrzałam. Muszę zakupić koniecznie, niedługo mam urodzinki, potem imieninki to sobie prezent sprawię albo może się ktoś domyśli?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies