Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

eVka 10:26, 19 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


Buziaki dla wszystkich
Mam dziś cały dzień tylko na ogród i mam zamiar dobrze go wykorzystać

Te łany hakonkowe obłędne!!! Muszę swoje podzielić i powsadzać między rodki, żeby nie było tak łyso. Bardzo ciekawie wygląda ta stipa między hakonkami. Rzadko spotykany a naprawdę fajny duet
____________________
galgAsia 16:36, 19 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Asia, ta przestrzeń i oddech i te kolory późnego lata
No pięknie jest, i fajnie, że Tobie też zaczęło się podobać, bo o to w tej zabawie chodzi
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Margerytka40 17:34, 19 sie 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pszczelarnia napisał(a)


Remont ogrodu chyba zakończony? Piękna gama kolorów i ta lekkość, i przestrzeń.



Chyba żartujesz Ewa. Boziuuu gdzie jeszcze do końca. Owszem, są już miejsca gdzie jest skończone(względnie bo wszak wiemy jak to jest) ale jeszcze roboty starczy mi na 5 lat spokojnie
Też mi się ta przestrzeń podoba chociaż zdjęcia przekłamują i w realu to aż tyle jej nie ma. Wydaje mi się, że proporcjonalnie do wielkości rabat. Wczoraj Ela Mariposa powiedziała, że w realu lepiej to wszystko wygląda
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 17:38, 19 sie 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)

Te łany hakonkowe obłędne!!! Muszę swoje podzielić i powsadzać między rodki, żeby nie było tak łyso. Bardzo ciekawie wygląda ta stipa między hakonkami. Rzadko spotykany a naprawdę fajny duet


Stipa i hakonki, no to jakby dwie bajki ale dlaczego nie
Lubię eksperymenty. Hakonki robią robotę a jeszcze jak zaczynają falować na wietrze, kocham to i żadne zdjęcia tego nie pokażą
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 17:40, 19 sie 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
galgAsia napisał(a)
Asia, ta przestrzeń i oddech i te kolory późnego lata
No pięknie jest, i fajnie, że Tobie też zaczęło się podobać, bo o to w tej zabawie chodzi


Chyba zaczynam bawić się ogrodem, zszedł że mnie stes i nabieram wiary we własne siły.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:29, 19 sie 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Powstało dziś u mnie nowe poletko kocimiętkowe



Wiem, jestem monotematyczna wszędzie kocimiętka ale co tam, lubię ją i ona mnie chyba też bo rośnie jak głupia. Dzisiejszy zagonek to podzielona Cat's Pajmas, ta kupiona wiosną. Drugi raz już ją dzieliłami jakoś nie mam obaw czy przeżyje. Przeżyje musi
Wymyśliłam sobie po jednej stronie kolistego trawniczka bodziszki Rozanne a po drugiej kocimiętki. Będzie niebiesko całe lato. A pomiędzy tymi plamiskami mam tę rabatę pod płotem

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:33, 19 sie 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:45, 19 sie 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kiedyś tam będąc w szkółce wpadł mi w oko słoneczniczek Bleeding Hearts' i dziś stwierdziłam, że super wpasował mi się na różance, gdzie go wsadziłam. Kwitnie mi od czerwca i sama jestem ciekawa kiedy skończy bo pąków ma jeszcze mnóstwo. Kwiatki w różnym stadium rozwoju mają różną barwę, od rudo czerwonej po blady pomarańcz. Całkiem fajnie to wygląda szczególnie, że listki są z lekką nutką bordo, takie zielono bordowe

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 21:05, 19 sie 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
Ależ piękne kompozycje! Można się zatracić w oglądaniu.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
m_gocha 23:11, 19 sie 2020


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Margerytka40 napisał(a)


Asia! Jaka to odmiana hakonki? Czy to jest Green Hils?
Potrzebuję jakąś na pełne słońce
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies